Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наши статьи

Валерый Приходько. Виклик

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Знищення через цивілізацію"

ВИКЛИК

Валерій Приходько

 

19.07.17 р. м. Київ

Бути першими всі хочуть.

Але чи дозволять перші?

Вєсєлін Гєоргієв

 

 

У мене не має ні друзів, ні ворогів -

тільки конкуренти.

Арістотель Онассіс

 

Читай і — думай! Думай! Думай!

 

 

Ринкова економіка з її глобальною інтеграцією задала вектор і веде до цілеспрямованого знищення природних ресурсів на тлі зростання людства, що поглиблює негативні процеси якості життя людини і ставить цивілізацію в умови краху її існування. Парадоксальне начебто явище – самі себе знищуємо. В той же час, розпорядником цієї недолугої, на перший погляд, світової ринкової економіки, як інструмент, виступають США з його інститутами (НАТО, ФРС, МВФ, різні фонди демократії), а також опосередковано підпорядковані їм ЄС, ЄБРР, ЄЦБ, ПАРЕ та інші під гаслами справедливості та захисту прав людини, до того часу, поки розвиток тої чи іншої країни співпадає з їх рухом досягнення особистої мети одноосібного управління земною цивілізацією. «США повинні визначати правила. США повинні приймати рішення. А усі інші країни – повинні підкорятися правилам, які будуть встановлені США» (Барак Обама). Ти розумієш місце своє – брат?

 

Утримання вектору руху завжди йшло через жорстокі процеси вбивств лідерів країн, перевороти, революції і війни і на цьому шляху, для «борців» за демократію, людські життя(одне чи навіть мільйони) не мають ніякого значення, бо вони і тільки вони, знають і вирішують, що треба робити. І це відповідає їх дійсності – вони мають свою мету і послідовно йдуть до неї переступаючи через раси, етноси, нації, релігії і країни, як тимчасову географічну ідентифікацію територіального простору. «Це страшні люди – бо вони вірять в те, що говорять» (граф де Мірабо). Прикриттям для цього витупають все більше підпорядковані їм інститути Брюсселя (ЄС) і Нью-Йорка (ООН). В ці імперські процеси, не погоджуючись з одноосібною домінантою США, хочуть увірватися Китай та Росія, але не менш геополітичним гравцями бажають виступати Індія, Іран, Туреччина, Польща, Японія які посилюють явища і процеси деструктивного буття людини на територіальному просторі хворого уявлення цих країн.

 

Людство кінця ХХ століття, з його проривними науково-технічними вигадами і розробками, у ХХI столітті стало на шлях їх реалізації – створення людини-робота із штучним інтелектом і роботизації практично всіх професій сучасності у найближчі 10 років. На обочину цивілізації будуть вкинуті (знищені примусово та само знищені) де кілька мільярдів людей. Підконтрольність людини у її доступу до ресурсів життєзабезпечення (їжі, води, ліків і лікарень, переміщення та інше) в ближчі роки буде стовідсоткове. Відволікання від цієї участі людства є впровадження в їх життя цвітних революцій, дискусій, пошук ворогів, розв’язання військових конфліктів і там де можливо (не несе

особисту загрозу) військове втручання (покарання не винних). І чим більше буде цей контрольований хаос, тим краще для творців нового світо утворення – все це позбавлення будь-якої можливості будь-ким чинити опір глобальній вищості США. «Справа ж не в довірі. Справа в іншому – чи спирається те, чому ми довіряємо, на підтвердження. І чим менше словесно воно, тим більше істино» (Роджер Бекон), бо сценаристи і режисери, загравшись у своїй «величі та недоторканості» і США кинули у пастку, навіть не підозрюючи, некерованої реакції «Голлівуду – того місця, де вам всадять ніж у спину, а потім заарештують за недоказане носіння зброї» (Реймонд Чандлер), не говорячи вже про долю інших країн. Країн – розмінної монети.

 

Україна у її не визначеності (відсутність мети Держави) з місцем і роллю у цих світових процесах і сповзання країни на шлях само знищення, в наслідок: повної деградації соціальної (особливо виховання та освіти, здоров’я нації) і виробничої (ліквідовані базові науково ємні виробництва) інфраструктури; недолугої зовнішньої політики відомих (тими хто йде до одноосібного керівництва) та зростання територіальних претензій з боку країн ЄС (Польщі, Румунії, Угорщини та інших); внутрішньої боротьби за Владу з її корупційною домінантою; створенням не керованого хаосу в країні (Донбас, зброя, злочинність) та прогресуючого злиденного життя людей, вперше (куди не кинься) постала перед Викликом явищ і процесів сучасності – бути чи не бути їй у подальшій історії існування земної цивілізації.

 

Виклик – взаємно направлені явища і процеси зовнішнього і внутрішнього середовища, що породжують послідовність розвитку ризиків, небезпеки, загрози, кризи, катастрофи та краху існування живої природи чи штучно створеної системи. Взаємно направленість породжує закон Арнольда Тойнбі, закономірність Відповіді – Виклику, як характеристики розвитку цивілізації. Адекватна Відповідь не тільки вирішує проблему, але і виводить суспільство на новий рівень розвитку. Якщо ж потрібна Відповідь не знайдена, в суспільстві виникають аномалії: послідовність розвитку ризиків… і далі (дивись визначення «виклик») безодня. В цій послідовності проблема національної безпеки буття країни.

Виклики сучасності поставили перед нацією завдання – створити і реалізувати Концепцію і Програму будівництва Держави, що нескінченно існує в просторі і часі Всесвіту. Це є узагальнююче інтегруюче комплексне завдання, об’єктивне по суті (своїй Природі) для кожного етносу – нації. Відповідь завжди є (не)конкурентною і не співпадаючою вимогою-запрошенням до протистояння націй і країн. Ця Відповідь є добровільною – це вибір нації, яка може досягти свою конкурентоспроможність тільки у пасіонарності суспільства, як реакція на історичний Виклик інтелектуального розвитку людства та природні катаклізми. В той же час етимологія слова «виклик» пов’язана спорідненістю з древнє індійським словом zavaiti – заклинати, призивати. Тому головна мета цієї статті: Заклинання – Призив до нації – схаменіться бо це Виклик – на кон поставлена судьба кожного українця, нації і країни.

Громадські організації, де лідери ідентифікують себе з «державними мужами», у своїй «величі», не справилися з Викликом сьогодення та не зворотно зганьбили довіру і віру суспільства у велику справедливість нації і Роду. Ми всі разом створили умови свого особистого суїциду та країни. На цьому етапі виростають країни до…фені…сти – лімітрофами (харчуються малим) їм «потрібне тільки спокійне життя за формулою: вам

потрібно – ви і робіть, нас не чіпайте, а ми, як що буде не боляче, підтримаємо, а як що боляче – відмовимося*». А чи не це стало тим явищем – незалежності, що визвало відцентрові процеси розвалу Радянського Союзу? Зараз ці явища, через не усвідомлення «націоналістами» поняття «Незалежність» – її місця і ролі у будівництві Держави, породжують процеси розпаду країни, яка у своїй особистій імпотенції – нікчемності управління розвитком Держави, вибрала шлях безвідповідального перед майбутніми поколіннями, служіння за оплату лояльності Лідеру – США, та його сателіту ЄС. Безвідповідально – бо «ЄС скоро розвалиться» (Джордж Сорос), а розпад США – вже почався з заяв їх же «сепаратистів» 20 штатів, які «просять про відділення і можливість створити власний уряд» (http://www.segodnia.ru/content/115293). Тоді, де ми, у своєму бездарному, не самостійному і не керованому падінні внутрішньої і зовнішньої політики (що бажаєте панове?) – прислужників до всіх і вся? Влада вже не має можливості іншого вибору утримання Влади, як гра в демократію, а суспільство на шляху до безодні, так і не зрозуміло, що «із демократії народжується тиранія» (Платон), яка і увійшла у кожне життя, як не минуще покарання за нашу безвідповідальність.

 

Ви бачили обличчя запрошених екс-Прем’єрів за круглим столом Ради Прем’єрів у своїй ейфорії «значимості» – «блиск в очах, міміка, жести, піт на лобі, це ендорфін – природний наркотик у крові, гормон Влади» (Арон Бєлкін, психіатр). Люди без честі і моралі, тому що розуміють, бо придурюються – дорадчий «орган», не спроможний вирішувати будь-які завдання, а вони просто хворі… їх позвали. Дане і є нарко Влади, що визиває у суспільства огиду. А обличчя тих, хто їх запросив – повчальне, презирливе до непотребу, який так необхідний для створення ілюзії їх гри у демократію, вирішення проблеми країни. Все вже давно вирішено! А недолугих треба приєднати, у їх нарко залежності, уже не у Владі, а тільки бути на виду країни (як мало їм треба у своїй пихатості) і навіть не розуміють, що ці дії ведуть до зради Спадщини. Вони ще живуть тим, коли треба було «ніколи не упускати можливості виступити по телебаченню та зайнятись сексом» (Гор Відал), біда, але це і діагноз лікарів – їм осталось мабуть тільки перше. Прем’єри наочно продемонстрували затьмарення свідомості – симптом часткової деградації у пошуку задоволення від Влади. І це не дивно, у всіх випадках вони – Прем’єри Ради були і є аматори (дітлахи) державного будівництва та великі фахівці розподілу бюджету країни. Виключення у раді Прем’єрів, мабуть Л.Кучма, якого наслідки минулого перетворили у вічного заручника долі.

«Чесність – краща політика, якщо, дійсно, вам не дарований талант переконливо брехати» (Джером Джером), що і демонструє нам Влада на всьому шляху стрімкого з повзання у безодню під обіцянки, які так хочеться чути, та такі, що у своїй недолугості і підлості до свого суспільства і країни, ніхто не збирається виконувати. Влада Незалежної зрозуміла, що суспільство є стадо, а його можна ганяти куди і як завгодно, навіть на Майдани і під кулі, наївно кожна з них думаючи, що за це нічого не буде. У самому ганебному ми маємо приємність Влади – у руйнації країни, а не в її будівництві. «Націоналісти» бійтесь сучасної Влади таких людей, бо «слово їй дано на те, щоб приховувати свої думки» (Талейран), і це

*Олександр Волхов. Трамп. Друга версія глобалізму. Гальмування чи банкрутство?

ви («націоналісти») , у своїй недолугості розуміння явищ і процесів та рабського розуміння Незалежності привели країну до втрати минулого (Спадщини), віддали їй сьогодення і крадете майбутнє – самостійність і цілісність Держави.

Висновок для суспільства. Керівництво, у системі Держави, лежить у площині психіатрії – спосіб захисту від одержимістю Владою, є Монархія. Монарха готують до праці одноосібного керівника з дитинства (Велика Британія, далай-лама у буддизмі), по аналогії з вибором іншого фаху та досягнення на цьому шляху ефективності розвитку. По цьому шляху йде Китай.

Виклик – знак долі і ті етноси та нації, які його відчувають і розуміють та знаходять у собі сили та знання, спроможні управляти своїм майбутнім і заслуговують, як нагороду, нескінченно існувати у просторі і часі Всесвіту. І святим (це не обговорюється) у цьому є культурна Спадщина та Спадщина крові, тому що «культура – піднесення, цивілізація – сходження (Шпенглер. Занепад Європи) у світ мультикультуріалізму (змішення рас, націй, релігій та культур) до чого нас і ведуть ті, наївні, хто хоче стати одноосібними правителями та їх запроданці слуги – Влада країни. «Збіг – не думаю», українська народна мудрість проголошує – всякій катюзі по заслузі, і це тільки час.Джерело: http://11
Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (26.07.2017) | Автор: 11 E W
Переглядів: 193 | Теги: 11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]