Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наши статьи

Валерій Приходько. Зомбі

Фотография Ходячие мертвецы Зомби Ноги Фильмы Руки Кино

ЗОМБІ*

Валерій Приходько

 

28.06.17                                                                                                                                                               м. Київ

Видит стервятник днем за днем,

Как людьми мы быть перестаем

В. Ободзинський (слова пісні

із к/ф «Золото Маккени»)

 

Легше за все тримати в неволі тих,

хто сам охороняє свою клітку           

                                                                                                                                                          Джуліана Вільсон

                                                                                                                                                                                

 Читай і — думай! Думай! Думай!

 

Сказал Господь: не судите, да не судимы будете, ибо каким судом судите, таким будете судимы; и какою мерою мерите, такою и вам будут мерить. И что ты смотришь на сучок в глазе брата твоего, а бревна в твоем глазе не чувствуешь? Или как скажешь брату твоему: «дай, я выну сучок из глаза твоего», а вот, в твоем глазе бревно? Лицемер! вынь прежде бревно из твоего глаза и тогда увидишь, как вынуть сучок из глаза брата твоего. ( Євангилиє от Матфея, 20 зач., 7, 1–8)

Ми завжди рахуємо себе правими у оцінках, судженнях, знаємо  як, коли, що. Кожен з нас настільки розумний, що тільки дай йому керма правління державною структурою, а краще Радою, Урядом чи Президентом стати і все зміниться… на раз. Ця трансформація свідомості  вселилася у нас в час вольниці отримання «Незалежності», коли країна катастрофічно миттєво втратила всі важелі управління. З початку реакції цих важелів можна було досягати за хабар до того часу, поки чиновники не зрозуміли – некерованість  системи країни є стартом деградації виробничої та соціальної інфраструктури, яка викинула на смітник само існування людей, і треба стрімко займати місця  наглядачів, розпорядників і комірників державного управління. Людська підлість це зрозуміла миттєво, це ж не створювати та будувати, а все в одно час можна просто мати, та ще й на державній посаді гарно виглядати.

І розверзлася в країні гібрідно-психологічна війна (ЗМІ) за свідомість людини у не зчисленних проектах ( а я кращий) політичних партій будівництва  «Міста сонця» (Т. Кампаннела). Але, як що Томазо був просто утопістом, то наші Перші – які «могли пробігти між капельками дощу», нічого і не хотіли будувати, а хотіли ні «…не бояриною стовбовою бути, а зразу ж царицею стати» (О. Пушкін, казка «Золота рибка»), щоб самим все ухвалювати. Тому і кінець їх правління відомий – розбите корито.

 

*Зомбі – жива людина, яка повністю втратила контроль над собою і своїм тілом або підкоряється чиїмось наказам.

В критичний час борці за «правду» на шляху до Влади говорять слушні речі: про Конституцію, розподіл повноважень – рівня любого, недоторканість, якість життя, науково-технічний прогрес, землю та матір – готові танцювати і співати, гречку роздавати та вчити, вчити всіх не маючи  ні фаху і навіть освіти, з метою однією – до  Влади. Ні  не творити, а красти суверенне багатство країни та в людей останнє забрати (пенсію і життя). Це ж ми створили систему, де  найбільш ефективним джерелом існування, стала професія наглядача і комірника.   

Виверти на ізнанку – неперевершений  інструмент зомбування, коли про відомі речі Влада, як наче тільки зараз упала з печі, лицемірно дивлячись в очі, говорить, як треба себе вести, діяти, керувати. При цьому дуже поспішає, ні не сором має, бо для неї стіл накрили, а далі… пісні, танці, цигани, з криками, як ми їм там розказали. Верх цього цинізму формування свідомості є її полірування представниками ЕС, ПАРЕ (Ж.Клод Юнкер, Фредеріка Могеріні, Хьюг Мігнареллі, Йоханннес Хан – дивіться скільки їх, та інші. Ти бачиш брат – підлої зграї яка рать?) про безпрецедентні успіхи у реформах –«верным путем идете товарищи» (Ульянов – Ленин)    навіть не розуміють невігласи чиї лозунги цитують та нам повертають. Вони, як наша Влада у сьогоденні, що «між крапельками», бо однієї школи Зомбі.  В підсвідомість вкладають дії: продати землю,   ресурси (деревину, злаки і т.п.), життя (охорона здоров’я,  пенсійний вік), спаплюжити виховання, освіту, науку під гучними закликами реформи, поняття їх, які до цих дій не мають ніякого відношення, та які ведуть до само знищення нації і країни. Україна повинна бути захищена від оцінок у напрямках її руху від тих, хто самі стали вже відомими (зомбі) у своїх діях, та є простим, всього на всього, навіть не розуміючи цього, змінним інструментом на  шляху до мети інших. Ми – не малі діти, і нас не треба вчити, бо ми нація творців, де викривленням та винятком суспільства, були тільки Перші – Влада.

Зомбування стало ключовим інструментом Влади, так званої гібридної війни, що не тільки зруйнувало всю інфраструктуру системи країни, а переформатовує  свідомість нації – її звичаїв, традицій, Спадщини та Роду. Ці процеси так «складні і великі, що межують зі свавіллям, несподіванкою і випадковістю, та дають ілюзію вільної волі свідомих істот» (К.Ціолковський).

Розширення ЄС – втягування країн у простір впливу свідомості мультикультуріалізму, збочення якого перейшло межу  автентичності і самостійності нації. Ті  країни, що зрозуміли це – Велика Британія, Чехія, Польща, Угорщина та інші починають процеси захисту гібридної атаки зомбування свідомості, як втрати ідентифікації та незалежності. Рівень різний – країни, як зомбі системи, і світу – всесвітня (не міжнародна) єдина зомбі-система, де управління, з єдиного центру, життям людей, виконують за рахунок  контролю  їх доступу до ресурсів споживання і свого буття. Відсутність альтернатив, що  стане глобальною грою «слабка ланка» де не людина, а країна вже не витримує міцності і раптово зникає у проваллі.  Як добре деякі розуміють те, про що сказав Господь, тому недарма «євреї несли Біблію крізь століття, як свою переносну батьківщину»(Генріх Гейне), бо «очевидно, що Біблія є творіння євреїв, але не менше очевидно, що самі євреї і є творіння Біблії (Джозеф Джейкобс), так як «це політичний документ, штучно роздутий, щоб легше його було нам впарювати» (Джордж Карлін).

Що з нами зробили: вже Литва, в якій кінь не валявся, нас вчить(парламентар та колишній міністр оборони Раса Юкнявічене), та як норма звучить – українці, ви «нікчемність», вам потрібен План Маршала і «ми» з Європою вам допоможемо. В. Лановий (Громадське радіо. 02.07.17 р.  «…треба план Маршалла, навіть на не воєнній території, бо це не гроші, а інвестиції, конкретні об’єкти… напрямки плану Маршала для України має запропонувати громадськість». Такий блуд навіть уявити важко. Тоді, хто такі в сьогоденні, наприклад,   І. Маск (SpaceX i X.com), М. Цукенберг(Facebook), Джек Ма (Alibaba Group)? Я ніколи не чув, щоб їх звали у не явному вигляді – громадськість? Я вже не кажу про наукові школи наших співвітчизників  В.Вернадського, С.Корольова, Н. Амосова та інших. Створюють світ Особистості! Біда коли це не розуміє В.Лановий (виступом під руку попав), і в загалі чому він може навчити молодь, з такими поглядами доктора економічних наук. Ми розписуємося у своїй імпотенції – зомбованої людини – «заграниця нам допоможе»,  бо «час, який у нас є – це гроші, яких у нас не має» (Остап Бендер), забуваючи, що не в далекому минулому вони поряд з нами були малюками. Так, правий був Богдан Гаврилишин, який про сьогодення свідомості сказав «…це була марна трата часу. У них було мало накопичених знань, щоб їм можна було щось по радити». Це відноситься до Влади і до пере форматування свідомості  вчених (НАНУ з її інститутами та галузевих і учбових закладів) – «експертів», прислужників Влади, котрі(«щирі українці») у своєму прагненні до простого виживання і не здатності конструювати реальні концептуальні проекти розвитку країни, що також чули про ринкову економіку, і, як слідство, зациклені на «що я буду мати, скільки мені заплатите». «Мене ніколи не відштовхувала бідність людини, інша справа, якщо бідні його душа і помисли»(Омар Хайям)

За часи Незалежності, ми не тільки зруйнували свідомість суспільства, але вона, руйнація зомбування, зіграла злий жарт і з тими, хто цим займався. Перевернувши свідомість керівників різного рівня державного управління настільки, що у розвитку своєї країни, виявляється більше зацікавлені інвестори, а не ми – країна та її Влада. Тому їх заклики (від села до Уряду): «хай інвестор, хто він такий, їде сюди, це йому потрібно, ми з ними поговоримо», дивує шизофренією своєї «величі». Інтелект спроможності створювати продукт (проект) і під нього – інструменти  та алгоритм залучення коштів, в наступний час вичерпаний у своїй нікчемності корупційної  складової: наперед і зразу ж все. «Такі поняття, як вічність і нескінченність, починаєш усвідомлювати після того, як залагодиш якусь справу в державних органах» (Юліан Тувім), і люди, тікаючи від чиновників  та країни, зрозуміли «наймудріший спосіб зберегти час і зберегти нерви, це не вплутуватися в суперечки і не з'ясовувати стосунків з дурнями» (https://www.inpearls.ru/). І не дарма у Радянському Союзі та прогресуючому Китаї, який взяв все краще від нього, отримання знань в галузі класичних і технічних наук, значно домінували(більше 80%) над економічними, соціологічними, політичним та іншими з цієї когорти, що не створюють процес розвитку і не визначають конкурентоздатність країни у сучасному світі.   

Влада перейшла на шлях системного само знищення свідомості суспільства і, як слідство, своєї, адже це стало єдиним шляхом її виживання, завдяки підтримки – ні  не свого народу, а світового суспільства, яке бачить Україну і використовує її у всіх напрямках для досягнення своєї мети. Це як в анекдоті, коли вчитель (Влада) після нескінченної кількості не вдалих потуг роз’яснити предмет, зриваючись від цього процесу, кричить – навіть я вже зрозумів, про що говорю. І Влада у своєму безумстві стала вже вірити цьому божевіллю. Скоро  на вулицю не можливо буде виходити, бо скрізь у кожному негаразді в країні – звинувачують «невістку», так Влада щодня промиває мозки з криками:  «Росія нападає сьогодні, завтра чи через тиждень обов’язково» (Порошенко, Гройсман, Парубій, Турчинов, Тимчук, Геращенко та інші) списуючи на неї всю свою недолугість та тримаючи суспільство у підвішеній свідомості української «величі» та невизначеності у своєму сьогоденні і майбутньому. Чи вірить Влада тому що каже? Якщо  так, то це вже маніакальні синдроми. Як  що ні, а це більше схоже на дійсність, Влада навмисно коригує нашу свідомість. В наступний час, коли керівництво країни утримується у Владі, шляхом введення заборони та покарання опозиції та всіх і вся, як  колабораціоністів і сепаратистів, то вона створює  злочин перед народом України.

Зомбі-маньяки хворі Владою, це найпотужніше явище Незалежності, що знищує все, навіть, паростки бажання і творчості відповідальних людей в країні за її сьогодення і майбутнє. «Корупція – наслідок Сов’єтів» (П.Порошенко), головними ознаками яких, наприклад, часів сталінізму, були: особиста диктатура і культ вождя; тоталітаризм і поліцейщина; командно-адміністративна система і бюрократизм; державність та великоруський (читай по Я. Кедмі «жидо-бандеровський націоналізм») шовінізм*. Відчуваєте повну аналогію. У сьогоденні ми перевершили сталінську систему, додавши у її основу (із-за недолугості), само знищувальну систему( країну) – функцію корупції. Але ж які ми «великі» борці з декомунізацією у світі?! Це злочин Влади і бовдурів «націоналізму» перед Спадщиною.

Примітивність просто вражаюча. Ми попали в ситуацію одного із романів Войновича, який прогнозував, що по просторам країни будуть ходити люди-мерці (зомбі) з відрами в які будуть збирати свої нечистоти і здавати їх на приймальні пункти, за що будуть отримувати пайку для підтримки сил свого злиденного існування. І це бачення ініціює в життя Влада вищого рівня, яка зовсім не збирається реалізовувати ні один, в будь-якій галузі, інфраструктурний проект, тому що це вторгнення в систему (її розбалансування) корупційної схеми отримання хабарів. Тому ті, хто вторгається в цю систему Влади, без політичного рішення Президента та Премєра (в залежності від розподілу сфер у «Незалежній») не в спромозі щось суттєве створити в країні. А  досягнення, про введення в дію підприємств (біля 70), про що інформувала  Влада, граничить по своєму рівню з лицемірством недолугих, бо ці підприємства повністю випадають із тенденцій конкурентного наукоємного інноваційного технологічного розвитку. Однозначно Влада відхрещується від всього і зомбує людей свідомо. Питання, вона це робить на замовлення,

*Так що ж таке «сталінізм» і чи є він взагалі? До питання про сталінізм politshturm.livejournal.com/101571.html

бо наші «друзі» все це бачать та контролюють виведені з країни ними кошти, чи настільки рахують себе  не вразливими, що їм все по барабану? Для суспільства, це не важливо, в      тому чи іншому випадку, вони – злодії. І це тільки термін часу.  В поганому є і хороше – ми маємо повне право не віддавати залучені кошти від міжнародних організацій, бо всі процеси в країні відбуваються під їх наглядом, Владою, поставленою ними  для управління зомбованим суспільством, що найбільш безропотно здатне на само знищення. Памятаєте  слова «мудрого» – «маємо те, що маємо». Це  він творець «Незалежності», сьогодення і майбутнього.  В країні можливо все перемінити за рік, поки залишилися ще можливості...

 «У мене є одна дурна звичка – «думати» зветься. З мене вийшов не дуже добрий американець, тому що мені подобається створювати свою особисту думку про речі. Я не підкоряюсь сліпо, коли мені наказують»  (Джордж Карлін). Ми не вчимось самі і не вчимо навіть своїх дітей сумніватись, бо самі є «некоронованою величчю» нашого  буття, а потім дивуємося, які ж ми всі по…фєні…сти. «Людській натурі властиво звинувачувати кого завгодно, тільки не себе» (Дейл Карнегі).Джерело: http://11
Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (09.08.2017) | Автор: 1 E W
Переглядів: 135 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]