Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наши статьи

Валерій Приходько. Трамп

Результат пошуку зображень за запитом "картинки трамп"

ТРАМП

Валерій Приходько

03.06.17                                                                                                                                               м. Київ

Знаєш, я раніше думав, що світ іде по колу:

 все завжди повторюється і все передбачувано.
— А
зараз?
— Не знаю, что буде дал
і.
— Знаеш,
як ми, смертні, це називаємо? Життям.

Останній мисливець на відьом (The Last Witch Hunter)

 

                                                    З талановитими та обдарованими треба тримати вухо гостро:

вони такі непередбачувані!

Олег Рой. Пастка для вершителя долі.

                                                                                                                                  

 Читай і — думай! Думай! Думай!

 

З першу шок наздогнав і зруйнував свідомість Хілларі Клінтон, на виборах у США, неочікуваною перемогою Дональда Трампа, потім у ступорі опинилася вся Америка від його заяв і дій при формуванні свого кабінету. Не тільки Сенат та Конгрес, але і Республіканська партія від якої він стрімко увірвався у Президенти  не очікували, і навіть  не передбачали його тріумфу. Тріумфу, що поставив на кон, у їх розумінні, існування монополії на управління світом, до якого вони цілеспрямовано йшли у своєї меті золотого мільярда глобального світу, де традиційними провідниками,  були всі останні Президенти.

 

Трамп, як інопланетянин, діями, що не сприймаються не тільки співвітчизниками, але і лідерами багатьох країн світу, створив у їх свідомості почуття загрози стабільності світового устрою, який всім вважався таким зрозумілим і цілеспрямованим на шляху розвитку накопичувальної (збагачувальної) і ресурсно-затратної економіки та традиційного управління у світі «демократичними» та силовими методами. Всі кинулися шукати можливості його імпічменту, штучно знаходячи для цього, у своїй нікчемності світогляду, дії державної зради, «руки Москви», расові, національні обмеження та інші інсинуації його розуму. Вже більше десятка міст схаменулися від страху зміни їхньої зрозумілої течії сьогодення. Вся еліта мастодонтів цієї касти, як члени політбюро ЦК КПРС, деградуючи не уторопали не тільки уроки історії, але й прогресуючої швидкості змін буття. Бо «кожен раз, коли ти думаєш, що все тримаєш у  руках, світ показує тобі язика і продовжує обертатися по свої власній орбіті – незрозумілою і непередбаченою» про що їх (американську еліту і суспільство) попереджав їх же письменник Джеймс Салліс.

 

Непередбачуваність – не прогнозованість, і, як слідство, нерозуміння вчинків і дій  Трампа, його  невизначеності – яка в  той же час є фундаментальною властивістю природи, якісною категорією якою є світогляд – притаманна  йому всупереч  іншим. Ці, на перший погляд негативні поняття характеристики природи Трампа є свідомими діями його розуміння розвитку цивілізації, бо це дар Божий і він стоїть над процесами, уловлює всю їх взаємодію та явища, які ведуть до мети (якої?). І з цієї точки зору, «тихе болото» традиційного устою розвитку США, незважаючи на його фахове і в той же час ортодоксальне бачення, виявилось не здатним усвідомити явища і процеси і їх взаємодію стрімкого розвитку сучасної цивілізації та її міста і ролі у Всесвіті. Всі ці негаразди розвитку усвідомлює Трамп, дії якого, не мають можливості осягнути прихильники, так званого класичного устою, що виходять за межі їх свідомості. Для Трампа не існує у його світогляді розвитку світової цивілізації, непередбачуваності та не прогнозованості, що так пугає інших, та приписується ними йому, бо він – Трамп  має чіткий план перебудови напрямків розвитку як США, так і всього світу. Для Трамп існує всього на всього один ворог у його житті – це час, зважаючи на його вік, і тому він не зважаючи ні на що, дуже спішить, роблячи все одночасно, породжуючи припустимі помилки та ворогів-людей, які страшніше за все.

 

В діях Трампа «дивний не масштаб наших невірних прогнозів, а тому, що ми про нього не підозрюємо. Це особливо турбує, коли ми вплутуємося у смертельні конфлікти… непередбачувані (у нашій не його свідомості) за своєю природою…» (Нассім Талеб. Чорний лебідь). Змін – змін бояться всі, і деградація розвивається не тільки у злиднях, але, як і показує історія, у стабільному заможному середовищу. Це і є тим психологічним конфліктом людини з собою, бо для неї, як непереборна так і не завжди второпана необхідність якісних стрибкоподібних змін у розумінні подальшого її розвитку, тим більше країни і цивілізації в цілому. Але це розуміє Трамп і ті, кого він підбирає у команду, розставляючи  на посадах, які раніше були їм не притаманні, що визиває не здивування, а жах ущербності розуму у опонентів, в той час, коли перейти до нової формації майбутнього можуть тільки неординарні особистості, що усвідомлюють розвиток Всесвіту.       

 

У суспільства  та керівництва США склався стереотип бачення цього світу, коли навіть деградуючі вади свого становища нікого не залякують бо вони – США, на цей час, мають переваги, порівняно з іншими. Вони звуться країною можливостей, що сотні років вбивалося в голови людей світу, для збирання мозків у свою країну, незважаючи на породження поруч злиднів, покинутих і занедбаних територій. Відцентрові сили почали розривати з середини саму систему США – декілька штатів заявили про свій вихід з неї. І це зрозумів Трамп. Він  поставив за мету зміну вектору руху США за рахунок будівництва своєї країни, під крики зомбованого «своєю величчю» суспільства, яке швидко рухається до прірви, та під крики країн, що харчувалися від столу США.

 

Грандіозність завдання, відсутність довіри та можливість фінансового колапсу через накопичувальний державний борг, що досягає 20 трлн. доларів, який з такою легкістю створювали минулі Президенти, відганяючи від себе, у своїй «особистій значимості», можливі наслідки катастрофи не тільки США, а людства в цілому, понукають Трампа у його світогляді кинути все на побудову нового світу – управління США людства планети Земля. При цьому він – мету ілюмінатів не змінив, а тільки зрозумів, що вона може бути втрачена, як що США не займуться якісним розвитком інтелектуальних технологій існування Всесвіту, бо світ стоїть перед домінуючою якістю інтелекту, а не простого збагачування.  Тому, з  метою інтеграції ресурсів, Трамп підписав указ про вихід з Азіатско-Транстихоокеанського партнерства, Паризької кліматичної угоди та прозвучали його різкі заяви щодо  Трансантлантичного торгового і інвестиційного партнерства США та ЄС, обмеження участі у НАТО, скорочення програм допомоги країнам та інше.

 

Трамп, як ніхто усвідомлює, що розвиток штучного інтелекту відкриває нові можливості управління людством, війни у класичному їх понятті збройного конфлікту за ресурси Землі, та його пере форматування – очищення навколишнього середовища, у всіх його значеннях, існуючими засобами відходить у минуле. Сучасна зброя – це створення світової інтелектуальної мережі управління і контролю за кожною живою людиною та істотою. Це стало можливим у сучасному світі, а судьба Трампа, стати Президентом на зламі цього цивілізаційного розвитку, і його місія у розумінні  цих явищ і процесів, до якої не доросли, або якої жахались його попередники, але в той же час були здатні на знищення країн і нескінченної кількості людей. Він  перший, серед країн сімки, які і далі у своїй ментальності пливуть до прірви,  зрозумів необхідність корінних якісних змін і кинув виклик всьому людству. І це вже його велика перевага і значимість у перебудові світу, а також і незрозумілість людей, які перебувають у задоволенні свого тваринного існування: поїсти, поспати, зайнятися сексом та бути захищеними (відносно), що сторіччями вбивали їм голову, як велику мету демократії, яка була всього на всього тільки інструментом їх управління. І це зіграло з їх світоглядом злий жарт, з одного боку, нерозуміння Трампа, що досягнення їх же мети він бачить у більш цілеспрямованих діях сьогодення через будівництво інтелекту нових США, а з другого – ті хто розуміють наслідки цього процесу, здригнулися від усвідомлення, що мета тотального жорстокого управління людством може бути досягнута у найближчі десятиліття.

 

Раніше прізвища просто так не давались, бо вони інтегрували властивості характеру і моралі людини та передавалися на генному рівні  від потомків до нащадків, і, незважаючи на їх пряму наявність, вони зріли у свідомості і вибухом виривалися у світ. Трамп – багатозначне поняття: бродяга: пошук себе (мрійник), смислу життя, істини – ці люди іншим здаються не передбачуваними та невизначеними бо їх боротьба та страждання  за краще майбутнє їм не зрозуміла;  козир: придумувати, створювати, висувати, стверджувати, досягати, володарювати – характеристики людини-творця, що здатна ставити завдання, їх досягати  і управляти процесом; гравець: раціональна особистість, що зацікавлена у процесі гри та має можливості впливу на досягнення її результату. Оптимальна інтеграція властивостей для державного мужа, якого США не знали з часів першого Президента Джорджа Вашингтона. Властивостей сили характеру, що здатні змінювати світ. Рівень його світоглядної спроможності у взаємодії з інструментом Президента США, є недосяжним для Старої сеньйори та й нового Світу у застиглому понятті їх керівництва і суспільства в цілому. Його розуміння – це і виклик Китаю і Росії, які мають своє бачення розвитку цивілізації і свого місця і ролі етносу у цих процесах. Це замкнуті конкурентно-зворотні явища і процеси рівня нової якості, де першим їх зрозумів і сприйняв Трамп у США і ЄС .

 

Трамп, як гравець, збагнув  інтелектуальну гру нової якості розуму – тієї  ж піраміди, що прискорює зникнення різномаїття національного етносу країн, перетворюючи їх в єдину інфраструктуру світової цивілізації з вибраковкою не здатних. Фашизму нового інтелектуального рівня демократії у неосяжності прав і можливостей людини не залежно від віросповідання, кольору кожі, мови та інше.  Розуміє це Трамп, чи прикидається у своїй грі, заради своєї перемоги,   над наглядачами за боротьбу будівництва  нової якості світу, чи може він є одним із інструментів для них, це всього лише термін часу, і, в ту ж годину, це виклик шляху існування цивілізації Землі. І, як слідство, недаремно на цьому напрямку, у свідомих країн світу, зростає як протидія Трампу, так і прокидається свідомо чи ні національне призначення свого етносу і країни до нескінченного їх існування у просторі і часі. 

Трамп усвідомлює, що штучний інтелект визве не тільки зникнення професій і необхідність обмеження кількості людей, але і диференціацію людства на інтелектуальне і деградаційне, ознаки якого, як слідство,    на тлі різного рівня доступу до інформації, знань та інноваційних технологій, будуть визначенні вже на біологічному рівні. Декларація ООН, що всі народжуються рівними, стане профанацією – ганебним  знущанням над суттю людини і її призначенням у світі, бо цей процес перейде у фазу  керованості і, як слідство, необхідності існування тої чи іншої людини (країни). Перед цивілізацією стоїть виклик – новий  рубікон незворотності, який може змінити вектор напрямку і поставити її буття перед парадигмою – існувати  цивілізації у різномаїтності національних культур у Всесвіті чи ні?

Для цього виклику сьогодення і потрібна інтеграція і концентрація ресурсів США. На цьому шляху, Трамп не є наївним, бо навіть і вони (інтелектуальні творці управління світом) не зрозуміли межі його цілеспрямованого жорсткого розуму мрійника на шляху досягнення мети. Мрійники – це  та категорія людей, що здатна на самопожертвування, а чужа кров та її кількість ради перемоги, для них не має ніякого значення.

Трамп, як людина, яка весь час працювала в жорстокій системі  невизначеності, коли треба було в режимі on-lain приймати рішення на виклики різного рівня (політичні, економічні, фінансові, людські та інші), що є чи ефектом Метелика, Граблів, Столу, Мандели і т.п., чи – не  або штучно створеними кимось для досягнення своєї мети у конкурентному світі, виявився найбільш спроможним для сприйняття і розуміння цих викликів у новітній історії США та людства. Питання – який  шлях розвитку цивілізації вибере Трамп?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Джерело: http://11
Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (10.08.2017) | Автор: 1 E W
Переглядів: 129 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]