Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наши статьи

Валерій Приходько. Суїцид

Результат пошуку зображень за запитом "картинки суїцид"

СУЇЦИД

                                                                                                                   Валерій Приходько

 

05.07.17 р.                                                                                                                                                          м. Київ

Я спав, і мені приснилося, що життя – це радість.

Я прокинувся, і зрозумів, що життя – це обов’язок.

Я почав працювати, і зрозумів, що обов’язок – це радість.

Рабіндранат Тагор

 

Ми не можемо вирвати жодної сторінки з нашого життя,

хоча легко можемо кинути у вогонь саму книгу.             

                                                                                                                                                                   Жорж Санд

                                                                                                                                                                                

 Читай і — думай! Думай! Думай!

 

Тяжко знайти таку «Незалежну» країну у світі та її Владу, можливо тільки, що канув у вічність смертями мільйонів, режим Пол Пота у Камбоджі, як нашу, бо ми завжди претендуємо на свою особистість, ні навіть не на ексклюзив, а на виключення, як особливої  нації у Всесвіті. І ця свідомість тваринного світу, робить нас заручниками своєї «величі», бо про неї, навіть ніхто не здогадується, крім нас у своїй безпорадності і безвідповідальності, перед сьогоденням та майбутніми поколіннями, щоб дійсно бути першими. Нація великих предків, Центр духовності славянського світу, третій Єрусалим та Візантія, ми в одно час втратили свою Спадщину, не тому, що були в Радянському Союзі, а тому, що накинулися на неї (Спадщину), рвучи її на частини під звірячий рик – моє, моє, це ми і я, це ми і я. І ця велика шизофренія особистого привнесеного нам «націоналізму» не має ніякого відношення, як нам хочуть це втлумачити в свідомість,  до «Сов’єтів». Це тільки свідчить про те, що у своїй грі з нами, можливо зробити на нашій смиренній покірності «моя хата з краю», все що завгодно, під наше рабське мовчання. І це ми дали можливість Владі створювати Суїцид над країною та самі над собою.

Суїцид  – подія (не) свідомого самознищення під впливом на психологічний стан людини внутрішніх і зовнішніх викликів. Поняття Суїциду свідчить про вплив – керованість психологічним станом, який може стати причиною цього дійства – самознищення. Інструментами  впливу є те, що вводить людину, суспільство в стан безвихідності, нікчемності чи в стан безмежної віри  свого призначення у жертовності. В тому чи іншому випадку це управління свідомістю.

Ми повинні бути вдячні, як кажуть Богу, що у відмінності від відомих сект (Біле Братство, Орден Храму Сонця, Небесна Брама, Храм народів та інших), під впливом яких Суїцид добровільно створила велика кількість людей у різних кінцях світу, все ж таки Влада, ще не винайшла таких інструментів масового самознищення – Суїциду. Можливо тільки тому, що це було б сприйнято «демократичною» світовою спільнотою, як надто прозорий шлях до самознищення своїх громадян. Ми бачимо, що  є простіший шлях, який вибрали Влада – перекладання відповідальності за Суїцид на суспільство – людей, ввівши їх в стан (цінами, тарифами, непотрібності та інше) самоліквідації: втечі з країни або  Суїциду. За даними Міністра Внутрішніх Справ Арсена Авакова, більше ніж 500 бійців АТО добровільно пішли з життя – створивши Суїцид. Причини можуть бути різні, як хто хоче їх бачити, але головна – зміна  свідомості, як наслідок, у випадку учасників в АТО – бойових  дій та не сприйняття їх, героїв – суспільством, а з цивільним населенням – їх безперспективним і нікчемним існуванням в країні.    

Суїцид, явище добровільне,  і в цьому його велика скрита небезпека для суспільства, тому що цим явищем можна маніпулювати і керувати на відстані, визиваючи його в неявному вигляді, будучи начебто осторонь. Суїцид – подія, як результат в’яло текучого процесу геноциду свого народу, штучно створеного у навколишньому середовищі. Штучно, тому що знищуються всі інфраструктурні (соціальні і виробничі) напрямки існування Держави, як системи, що ставить людей перед вибором і спроможністю їх буття в країні, і, як слідство, їх непотрібності. Це проблема розуміння місця і ролі Влади в управлінні системи Держава. Ми бачимо, що у відсутності мети Держави та відповідно Концепції і Програми її досягнення, йде сповзання країни, а відповідно і людей у провалля незворотності – Суїциду.

Влада, ігноруючи явища і процеси внутрішнього і зовнішнього середовища, вперто, послідовно і системно  створює ризики політичного Суїциду, наслідки якого у сьогоденні приведуть не тільки до традиційної зміни Влади, але і переростання конфлікту на Донбасі у повно масштабну війну в країні та втягнення в неї (за допомогою США*)  інших країн Сходу і Заходу. Це страшне явище повної руйнації країни на крові сотень тисяч людей, її розколу і перерозподілу територіального простору між країнами сусідами. Вихід – ліквідація причин Суїциду: внутрішніх – зміна  соціально-економічного становища за рахунок реалізації Програми Концепції будівництва Держави, включаючи окуповані райони Донбасу; зовнішніх – зайняття позиції незалежності від всіх країн світу та їх використання у рамках міжнародного права для досягненні особистої Мети Держави – її нескінченного існування у просторі і часі Всесвіту.  Інструментом – профілактикою Суїциду є інтелект управління системою (Державою), що оперативно і безповоротно знищує всі негативні виклики при її саморозвитку на шляху до Мети. Головне – розмовляти з суспільством, створюючи його пасіонарність, з друзями і ворогами на незмінному вектору руху Держави. «Не має вічних союзників  і вічних ворогів є вічні інтереси» (Лорд Генрі Парлменстон) своєї нації та країни. І знову  і знову на перше місце профілактики Суїциду виходить виховання і освіта нації, її охорона здоров’я, як перед основа створення креативного суспільства у не прості часи загострення конкурентоспроможності виживання(Суїциду) рас, націй, релігій та країн. Пам’ятайте «можна співчувати самогубцю, але не можна співчувати самогубству»(С.Соловйов).

*США знаходяться у мовах економічно-соціальної деградації і боргу понад 20 трлн. доларів, щоб вийти з цього, їм потрібна нова світова війна не на своєму континенті та збереження статусу «миротворців-демократів» розвитку  земної цивілізації у загальних планах захоплення світу. Бійтесь Данайців, що дари приносять.

Вперше, в новітній історії Незалежності, взаємодія Влади і суспільства, зайняла протилежні полюси стійкого протиріччя у баченні існування Держави і необхідності взагалі людей в країні. Ми від країни з величезним науково-технічним потенціалом космічної Держави і потужної промисловості – Спадщини Радянських часів, під свідомим, внутрішнім  та зовнішнім впливом, перетворюємо країну у аграрну складову – землеробів часів до індустріального розвитку земної цивілізації. І, як ми це з радістю сприймаємо, навіть не розуміючи далекосяжних процесів, та піддалися цьому із зовні,  знищуючи всю вищевказану інфраструктуру, та перетворюючись у націю, що забезпечує сировиною, для створення продуктів харчування,  країн інтелектуального майбутнього. У порівнянні з країнами IT - технологій – ми середньовіччя. Це і є Суїцид країни, її неспроможність в умовах сьогодення, та не розуміння Владою місця і ролі країни, (а може вона свідомо не хоче цього) вирватись у число передових країн світу в управлінні планетарними процесами розвитку людства. Ми ж, не розуміючи всього цього, кричимо – ми такі великі аграрії, бо кожен з них хоче увірвати свою криху на краху країни. На  геополітичній мапі перерозподілу природно-кліматичних і продуктивних сил, Україні, у нашій безпорадності і нікчемності, вже, як це не прикро, відведено найнижче місце у розвитку Всесвіту. Тому збирання зернових культур в  об’ємі 100-150 млн. т на рік вже не за горами, але це не гордість, а поразка, бо ми елемент самого початкового рівня ланцюжка у забезпеченні споживання на шляху  інтелектуального розвитку інших. Наше завдання – змінити економіку країни згідно викликам (внутрішнім і зовнішнім) розвитку Держави у Всесвіті.

Наша підлість в тому, що «люди у строєні природою таким чином, що, знаходячись у безпеці, вони люблять слідкувати за загрозами, погрожуючими іншим» (Тацит), і це є чи не найбільшою  особистою значимістю «Незалежності». Ми з часу Незалежності ніколи не були суспільством пасіонарності, а тільки спаплюжили це велике поняття єдності  в угарі недолугого  «націоналізму» – Суїциду  своєї нації. Дивлячись на ці процеси, не можливо усвідомити їх – «націоналістів» мету, бо їх дії ведуть до свідомого (тільки не їм) самознищення – Суїциду. Мабуть, в силу притаманності природній, на генетичному рівні, їм це не дано збагнути у своїй сліпій вірі приватної тільки їм «великої визначеності», яку вони самі собі і встановили (ще б пак) у протиставлені з іншими. З іншими, які творили, будували та утворювали територіальний простір на крові, що зветься Україною. Ми вже стали рекордсменом у Європі по кількості Суїцидів, які посідають у нас друге місце після природної смерті та смерті від зовнішніх причин* і не дай Боже, щоб ми створили першими Суїцид і своєї країни, бо «вбивця вбиває людину, а самогубство – людство» (Гілберт Честертон).

Серед викликів самознищення нації і країни, самими суттєвими є внутрішні – це ми з вами. Ми, у своїй «непричетності» до процесів, які самі віддали на відкуп Владі, тому, як кажуть, що ж ви хотіли, коли самі відмовилися від свого сьогодення та майбутнього. Тяжко у своїй безпорадності знайти націю, яка сама біжить від себе, від  Богом дарованої землі і Предками даною нації Спадщини, у країни, котрі в недалекому минулому були далеко позаду. Як мало треба таким людям, бо «сміятися над країною, критикувати, навіть

*www.utro.ua/.../ukraina_stala_rekordsmenom_evropy_po_kolichestvu_suitsidov/_

ненавидіти, ти маєш право, але не  маєш права зраджувати» (не пам’ятаю, хто сказав з великих). У своє оправдання зради вони можуть навести будь-які «суттєві доводи», але зрада на те вона і зветься Зрадою своїх великих предків, без ознаки їх ідеології у створенні країни.

Ми козацького Роду і Сила Духу у нас невмируща:

Ти – ближнього  свого підтримай,

Не дай упасти – на коліна,

Скажи, що він і ти – Людина,

Бо в єдності, то наша – Сила!

(В. Чаплинський),

 

і я зрозумів (по Р. Тагору), що нація і Держава повинні нескінченно існувати у просторі і часі, і це  наш обов’язок перед сьогоденням і майбутніми поколіннями. І хай, як заклик, не покидають Ваш розум слова Роберта Коді: «Майте мужність жити! Померти-то будь-хто може».

 

«У авраамічних релігіях (іудаїзм, християнство і іслам) самогубство (Суїцид) в більшості випадків вважається гріховним. ... Християнство вважає самогубство одним з найтяжчих гріхів з тієї причини, що людина робить подвійний гріх – вбивства  і відчаю, в яких вже не можна покаятися» (Вікапедія).   Джерело: http://11
Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (15.08.2017) | Автор: 1 E W
Переглядів: 124 | Теги: 11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]