Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наши статьи

Валерій Приходько. Бумеранг

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Місль материальна"

БУМЕРАНГ

Валерій Приходько

11.08.17                                                                                                                                                               м. Київ

 Що посієш, те й пожнеш

Прислів’я  
 

У діалозі з життям важливі не її питання,

а наша відповідь

Марина Цвєтаєва

                                                   

 Читай і — думай! Думай! Думай!

 

Ми легковажно відносимося до інформації, яку створюємо самі, посилаючи її енергію в навколишнє середовище – наших рідних, близьких і на не знайомих, чи навіть на природу (живу і не живу), а також сприймаємо її, як зворотну, свою ж енергію, або ту, що посилають, як і ми, інші. Про  це ми знаємо у нашому повсякденному житті: прокляття, ворожба, наврочення, погрози, обмеження і тому подібне.  Саме страшне, коли ця енергія цілеспрямована та сконцентрована в одному центрі (в країні у Владі, чи на планетарному рівні земної кулі), що має за свою мету  зміну свідомості – психологічного стану людини, для управління волею людини, суспільства і цивілізацією людства в цілому. Розвиток IT – технологій підняв енергію інформації на новий рівень, де наше усвідомлення цього ще не може уявити рівень її обмеження впливу та захисту, рахуючи керованість енергії всепоглинаючою свідомість людини. В найближчі часи сьогодення (інформаційні браслети, біо паспорти, телефони, персональні комп’ютери, телевізори і т.п.) та майбутнього – створення у найближчі десять років світової мережі контролю і управління впливу інформації на свідомість людини перетворить її у повністю залежну істоту. Ресурси, як кажуть відомі, і всі вони «зливають» кому треба інформацію. Все це ми відчуваємо вже на собі у маніпуляції Влади нашою свідомості через традиційні ЗМІ на рівні політичних програм, обіцянок, обґрунтування недолугих рішень, різних її гілок та інструментів – органів державного управління, які тримають людину і суспільство в межах закону: поліція, прокуратура, служба безпеки, судді  та інші фіскальні органи, а також через релігійні організації, що раптово (відомо чому) перетворились і у світську владу, як владоможців капіталу(природного – землі та створеного), коштів та людських душ (свідомості людей). Енергія тече як повільно, так і створює вир – чорну діру, яка поглинає все навкруги, знищуючи і джерело її породження у випадку втрати  керованістю нею. У суспільстві неконтрольовані дії є головною причиною руйнації долі як окремої людини, так і рас, етносів, націй та їх країн. Все це породжує ефект Бумерангу.

 

Бумеранг – викривлена форма вкидання інформації у суспільство для тимчасової зміни свідомості  у досягненні мети з наступним зворотнім (не) усвідомленням її фальшування після завершення  події. Поняття Бумерангу свідчить, що ця інформація (енергія) є спланованою, системною та контрольованою, як інструмент,  та має характеристику (оцінку) її впливу у часі та просторі: всередині країни чи на континентальному рівні. Усвідомлення фальшування визиває зворотні реакції, які можуть бути утримані (контрольовані) чи катастрофічними для її (інформації) творців. Мета використання інформації є категорією Закону та Права, внутрішнього країни і міжнародного, що відповідає оцінці її сприйняття і осуду. Це принцип управління реальністю – звільнення від сумнівів. Вищенаведене поняття,  є законом П. Дансеро, зворотної взаємодії енергії: людина(джерело) – біосфера(жива природа), або ще зветься четвертим законом Б.Коммонера – Законом  Бумеранга. Він говорить про те, що платежу розплати  не можливо уникнути, його можна тільки відстрочити. Зворотна енергія Бумерангу є також і не прогнозованою, бо відтворює цепну реакцію явищ і процесів, не пов’язаних з вкиданням викривленої інформації    з першоджерела, але є опосередкованим її впливом.

Тестування ефективності зміни межі – рівня викривленості (брехні), як далеко можливо зайти у лицемірстві зветься ефектом Метелика або ефектом Мандели. Оцінка його рівня, як у грі сприйняття брехливої інформації «вірю-не вірю», та  впливу на суспільство у часі тривалості її дії – скільки ще ми можемо терпіти оману, є постійним інструментом першого етапу польоту інформації. Для джерела викривленої інформації в цьому часі її енергія не вразлива. В той же час,  другий етап – зворотній, польоту Бумерангу, може у не вмілих руках, тих хто запустив Бумеранг, або, якщо це запланована акція інших, що використала недолугих, може спровокувати тяжкі наслідки   (не)контрольованого гніву, яка приводить до людської катастрофи крові і смерті та розпаду країн.

Енергія Бумерангу – інформація, слово Боже, як характеристика польоту інформації, що закладене у Біблії та Євангелії, котрі знову і знову повертають нас до цих тисячолітніх зашифрованих знань, з метою тих, хто їх нам написав для управління нашою свідомістю, бо вона за цей час так і не змогла піднятися на вищий рівень тонкого тіла свого розвитку, залишившись (свідомість) у обмеженнях «скотинячих» вимог фізичного тіла. Незважаючи на те, що Біблію  фальшували, знищували, забороняли, спалювали,  вона весь час зберігала траєкторію польоту Бумерангу (фальшування свідомості) і недарма «євреї несли Біблію крізь століття, як свою переносну батьківщину»(Генріх Гейне), бо «очевидно, що Біблія  є творіння євреїв, але не менше очевидно, що самі євреї і є творіння Біблії (Джозеф Джейкобс), так як «це політичний документ, штучно роздутий, щоб легше його було нам впарювати» (Джордж Карлін). Вчіться і пам’ятайте Закон Бумерангу, як інструмент досягнення мети (якщо вона є) управління світом. Все це велика історія розвитку теорії Бумерангу.

Теорія  Бумерангу, це вчення, як управління  (як, коли, з якою силою і на протязі якого часу запустити Бумеранг) свідомістю окремої людини, так і суспільством, енергія якого у вмілих руках(умах) досягає мети без катастрофічних наслідків, може свідомо чи ні, коли грають на самому сокровенному – житті  і крові людей призвести  до дій:  Майдану, Будинку Профспілок в Одесі, явищам і процесам Криму та Донбасу. Ті, що вивернули все нутро «націоналізму» на виворіт особистого Его всупереч нації та країні.  За ради чого і для кого? І де тут наша Незалежність та цвітуча Україна? Все це свідчить про те, що Бумеранг, як інструмент (всі засоби формування креативності) впливу на свідомість, її  захисту і руйнації повинен належати Державі, або знаходитись під її жорстким правовим контролем і управлінням.

У альпінізмі: підйом – спуск це Бумеранг, причому спуск (повернення) завжди більше ризикований своєю енергією: недостатності для спуску (зміни свідомості) чи руйнівної сили та її утримання у керованому стані. У випадку простого вкидання інформації, як пострілу з луку, викривлена інформація Бумерангу це мистецтво більш високого рівня, що змінює траєкторію комунікації, досягає та утримує свою енергію (ефективність) у просторі і часі, має зворотну керовану  чи катастрофічну енергію на джерело її походження. Джерело, яке спроможне її сприйняти, маніпулюючи свідомістю людини чи суспільства в межах утримання Влади, як правило, називають демократією.  Незчисленні приклади  історії свідчать, що Бумеранг як вбиває, так і утримує суспільство у межах контрольованої потужності енергії.

Влада несе відповідальність за енергію Бумеранга, бо «нічого не дається дарма» (закон Бумеранга Б. Коммонера в системі явищ і процесів людина-природа), коли  змінюється психічний стан суспільства. Ми це бачимо, як вплив прийняття законів Верховною Радою та Постанов Уряду, на  якість життя людей: психологічний і фізичний стан здоров’я. І тут ми переходимо до кримінальної відповідальності, що в юридичній психології є характеристикою інформаційно-комунікативних слідчих дій джерел, які енергією Бумерангу паплюжать здоров’я суспільства – демографію,  та запускають дії захисту – втечі людей за кордон. Відповідальність  Влади не в темпах зростання економіки, це опосередковані критерії, де  внутрішній валовий продукт не має тісної кореляції з якістю життя (стандартів і цінностей), і, як слідство, із збереженням нації (зростання її популяції). Дешева юстиція, як реакція на цей кримінальний злочин, в кінцевому рахунку дуже дорого обходиться суспільству аж до його знищення і країни в цілому. Тому, маніпуляція Владою викривленою інформацією у своїй країні, повинна мати, згідно закону Бумерангу, те ж саме – не  зворотне покарання.

Треба розрізняти і розподіляти енергію Бумерангу – її  використання у внутрішньому середовищі (країні), як  енергії чистої – розвитку креативної нації, та брудної – управління свідомістю: шельмування, зомбування та знущання.  У зовнішньому середовищі інформації (енергії) країни є одним із важливих інструментів для домінування на шляху досягнення мети та конкурентної її спроможності  у просторі і часі Всесвіту. З метою управління з єдиного центру використовують інструменти понять прав людини, приватної власності, демократії, стандартів та цінностей буття людини, енергія яких у кінцевому результаті не має нічого спільного з визначенням (інформацією) цих понять. Підтвердженням цього є стабільність їх існування у розвитку сучасної цивілізація. Ефект Бумерангу свідчить про протилежне: міграція(переселенці), деградація суспільства, пере форматування країн, війни та злидні.    Сучасність прогресуюче використовує інформацію у гібридних війнах, як створення базової (юридичної) основи прецеденту для використання інших дій: економічних; політичних: референдумів – конституція, автономія, відділення чи військових та інше.

Яскравим прикладом Бумерангу у нашому суспільству є дії Влади про призначення на посади  державних органів Влади: М. Саакашвілі, Х. Деканоидзе, Г. Гецадзе, О.Квіташвілі, Д. Сакварелідзе, Е. Згуладзе, А. Абромавучус, В. Бальчун, У.Супрун, Н. Яресько та інших. Дивіться який нескінченний перелік блуду Влади у викривленні інформації їхнього професіоналізму, що принесла, як ефект Бумерангу, тотальну біду країні (економічну та системну, як руйнація інфраструктури: соціальної і виробничої), та головне психологічну(геноцид) – визнання  Владою «нікчемності» свого народу. Це тестування на нашій свідомості теорії  програми найму «Бумерангів»*, що має скритий ефект, у своїх цілях, використання (явного чи скритого залежить від розуму) найманця (слово то яке багате та смачне), під прапором викривленої інформації –  вирішення проблем за високу мзду (винагороду). Тому про мораль і етику цих найманців «Бумерангів» безглуздо говорити. Таке знущання важко уявити навіть у тяжкій маячні втрати глузду на шляху особистого збагачування Влади на розбраті нації, знищення населення та розвалу країни. Це національна безпека і державний злочин, де ГПУ, СБУ, НАБУ, МВС, РНБОУ (Боже, скільки їх ще є?) не виконують свої конституційні функції. Це можливо тому, бо ми моральні раби, де кандидатів на посаду Президента та Прем’єра треба узгоджувати  у ЭС, США та в Росії, бо нашу країну, вони вже, розглядають як свою колоніальну вотчину, а ми і прислужувати раді у своєму «шовіністичному націоналізмі», отримавши, якусь особисту індульгенцію. Може вже прийшов той час, щоб і на ці посади вони призначали нам аборигенів Австралії, Південної Америки чи Африки. Таке ставлення до себе, своєї нації, країни свідчить про те, що ми не маємо морального права на існування у Всесвіті. О це і є ефект Бумерангу зміни свідомості під заклики «покращення», але на щастя, він – Бумеранг, діє в часі і, тому енергія його повертається вже у некерованій формі знищення джерел цієї інформації. І цей час невідворотно настає, Бумеранг повертає в ЄС та США, туди з звідки він був запущений в нашу країну, породжуючи вже в себе – дома(у джерелі), протистояння на  расовій, релігійній та фашистській ідеології в суспільстві з кривавими систематичними вбивствами людей. Ми цього хочемо? Розуміння теорії Бумерангу, це єдина надія  само організації, збереження та само розвитку країни, як Держави.

Вперше у світовій практиці, новітня історія Незалежної змінила рух польоту Бумерангу,  внесла в нього  етап зависання у польоті (ефект вертольоту), перед зворотною реакцією, як  невизначеності  протистояння гілок Влади з використанням військових формувань груп впливу на свідомість суспільства у боротьбі за Владу – перерозподілу  сфер бізнесу в країні. Для неї (Влади) суспільство нікчем не має ніякого значення. Чи зможемо ми вирватись з цієї невизначеності польоту Бумерангу, це питання існування нашої країни?

Случайностей здесь  – не  ту

Борьба – за  разум твой идет

Желаешь жизни мир  – познать

Будь готов – ее… отдать

(В. Чаплинский)  


*Чому програми найму «бумерангів» – другі  по ефективності. hrdocs.ru/poleznaya-informacziya/najm-bumerangov/

 Джерело: http://1
Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (17.08.2017) | Автор: 11 E W
Переглядів: 168 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]