Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наши статьи

Валерій Приходько. Блуд

Результат пошуку зображень за запитом "картинки блудити"

БЛУД

Валерій Приходько

 

19.08.17                                                                                                                                                               м. Київ

 

Схильність Влади до Блуду пізнається по речівці.

Відчепіться, їх Влада, що хочуть те і говорять!

На вечері у діда Щукаря

 

На окружній – повія,

у Владі – леді              

                                                                                                                                                             В. Чаплинський

 

Всі заповіді  полягають в цьому слові:

люби ближнього твого, як самого себе.

 Послання до Римлян

                                                                                                                                                                              

 Читай і — думай! Думай! Думай!

 

Я виріс в часи великих мрій і звершень, коли єдиним конкурентним стимулом були знання у вирішенні (технічних) завдань. Знання в системі Держави розставляли все на свої місця. Я бачив непереможне зростання школи розуму, моралі і величі людини та поступове затухання цих цінностей і переходу до ринкової економіки накопичення, і, як слідство, знищення навколишнього середовища і людства. Розвиток, це тяжкий і свідомий  шлях жертовності у досягненні знань, який не кожний у спромозі витримати. У  конкретно заданому часі, він потребує величезного напруження в досягненні мети.  Все нове завжди є незрозумілим, порушує стабільність і визиває опір, в тому числі і розкриває негативні риси характеру людини (людський фактор). Я хотів, щоб ви зрозуміли, це не ностальгія за минулим, це розуміння минулого, сьогодення та необхідність у світогляді для  майбутнього Держави. Нічого особистого, тому що завжди одне покоління змінює інше, а ідентифікація нації і Держава повинні нескінченно існувати у просторі і часі Всесвіту. На цьому шляху протиріч, коли у кожного своя правда, що є наслідком виховання і освіти, у Держави, яка за роки Незалежності так і не спромоглася сформулювати свою Мету, як і ідею, котра до речі не захищається в силу своєї віртуальності (абстрактності), інструментом впливу  на різношерсте суспільство (вірніше населення без Роду і племені)  без Мети, є інформація – Блуд.

Блуд – реакції, які не відповідають  законам природи на внутрішні і зовнішні виклики. Поняття  Блуд свідчить, закони природи є об’єктивними, закони, що встановили люди, є догмами, засадами, установами і правилами суб’єктивними в часі для вирішення завдань і проблем, в тому числі,  і  гра на моралі, як управління людством. У Блуді немає нічого святого – це  інструмент управління та збоченості, як психічного захворювання. Діапазон його необмежений – від свідомого впливу до маніакальної хвороби і між ними дуже тонка грань переходу тями вчинку.    

Блуд, як реакція, дає оцінку шляху, яким розвивається суспільство, причому політичні чи релігійні  догми – вчення, це тільки спроможність у відсутності знань розуміння Всесвіту, підпорядкувати суспільство під свій контрольований та керований вплив. Це свідчить про те, що Блуд, як консервант, стримує розвиток людства, і у своїй системній обмеженості, не дає йому можливості перейти на новий якісний рівень зростання свідомості. Блуд – реакція невідповідності дій і вчинків людей реальним вимогам, викликам розвитку країни і цивілізації, які через псевдо своєї значимості очолили ті чи інші державні структури Влади і відповідно посади. Країну заполонила саранча псевдо: патріотів, вчених, управлінців, генералів, фахівців – прикриттям яких є псевдо дипломи кандидатів та докторів «наук». Дивіться, куди забрався Блуд.

Так как истина вечно уходит из рук

Не пытайся понять – непонятное  друг,

Чашу в руки бери, оставайся невеждой,

Нету смысла, поверь, в изученье наук!

(Омар Хайям)

 

І ми свідомо це відчуваємо (тікаємо з країни вчитись і працювати, від себе – спиваємося), бо завдяки їх псевдо, непотрібні знання і фахівці – прогресуюче  йде сповзання країни в провалля безвихідності, тому що «титули – прикраса дурнів, великим людям досить свого імені» (Фрідріх Великий). Блуд, як невідповідність реаліям, не признає  Закону Право, бо стоїть вище навіть Конституції. Не смійтесь тільки, ідіомі Блуду – «чесність» за зарплату і це у період «бенкету під час чуми» в країні. До цього навіть «комуняки», з якими бореться Блуд «націоналістів» Незалежної, не могли додуматися. Блуд  є складовою корупції, і зветься він індульгенцією (посада, зарплата, пайок за мовчання – гидко). Блуд як реакція невідповідності перетворює водночас ворогів на друзів, бо співають в унісон, і навпаки. І весь цей Блуд заради одного – живота свого. І не має тут у Блуді ні людини, нації (суспільства), ні навіть України.   

Блуд, як категорія, вказує про ухилення від істинного шляху цивілізації. Історія свідчить про розквіт і зникнення багатьох цивілізацій, які не оставили людству практично ніяких знань, досвіду та застережень у взаємодії людства з живою природою планети Земля.   Вибір, під впливом Блуду, керованого шляху, вперто одних і тих же помилок (ефект Граблів), що веде  до самознищення, як дій, котрі не відповідають об’єктивним  законам людства. Це закон Моркви (самообману) для віслюка – ось зараз я її зловлю, бо володію науковими досягненнями, шлях в нікуди. Підтвердженням є ті цивілізації,  які ми знаємо  у міфах, легендах – інтеграція знань тисячоліть відсутня. Ви бачите, і буття їх цивілізацій – в більшості своїй загинуло через Блуд, тому що «істина – це те, що витримує перевірку досвідом» (А. Ейнштейн). І в цьому всі ми – людство у Блуді своєї недолугої мети – накопичування перед усе, всупереч життю. Дійсно «Господь, створюючи людину, де кілька переоцінив свої сили» (Оскар Уайльд).

Блуд, як характеристика, є реакцією на фізичному рівні (секс меншини, зоофілія) так і на тонкому рівні – свідомості (зрада вірності, маніпулювання, знищення), що свідчить про активну та пасивну  форму його існування і проявлення. Пасивну   форму Блуду – захворювання (відхилення природи) треба лікувати і обмежувати його вплив на суспільство. Активна характеристика форми Блуду, це тисячолітній інструмент впливу на свідомість, як на покірне стадо (боротьба за душі).  В  наступний час розвитку IT – технологій, Блуд перевершив всі сподівання властолюбців управління, щодо   реального перетворення земної цивілізації у кероване та залежне людство. Приклад, як приємно на Google побачити привітання з Днем народження, але картинка з веселими оченятами, що так і зиркають по сторонам, свідчить: брат, ти під ковпаком! І ця тимчасова цукерка привітання – Блуду, обертається тотальним системним наглядом в просторі і часі за твоїм життям. 

Блуд, як персонаж міфології – нечистої сили, що збиває з дороги, використовують як прикриття дій ті, що ведуть нас до ганебного стану буття. Це відбувається як на рівні країни в боротьбі за Владу і Владою, для утримання Влади, так і на загальнопланетарному рівні. Неспроможність Влади – відсутність ідеології (Спадщину «націоналісти» знищили), знань, досвіду та розуміння, визиває необхідність Блуду у пошуку «невістки» – винуватців, загроз, ворогів, зрадників та сепаратистів. Всі негаразди життя суспільства країни, ємко,  раніше містилося в одній фразі Блуди «аби не було б тільки війни», то у сьогоденні – «у нас же війна». Оце і є Блуд Влади – її імпотентність у вирішенні проблем, бо «Уряд (Влада) – той орган, де, як говориться, можна тільки язиком (Блудом)»(В.Черномирдін). Блуд не терпить чеснот істини, бо вони розкривають і показують всю недолугість їхньої нікчемності – це головні внутрішні його (Блуду) вороги, колабораціоністи, сепаратисти.   

«Як пощастило Владі, що люди ніколи не думають» (Адольф Гітлер) під натиском її Блуду, створюючи  нову історію, викреслюючи  та викривлюючи минуле, де ті хто і дня не жив в Україні, будучи «Консулами 2», стають її героями, це не тільки знущання над суспільством, а і перетворення його у рабів. Як в цьому Блуді моралі бджоляра можна дивитись в очі тим, у кого груди – іконостас  нагород крові за Батьківщину,  та ведуть у сьогоденні злиденне існування і боротьбу із Блудом тарифів, пенсій, цін за своє життя.  Цей Блуд можна  купити (Германія), перевівши все у нацистське свавілля без автентичності та ідентифікації  злочину Німеччини перед людством, не у всіх, а тільки у тої нації (Ізраїлю), яка поважає себе і не прощає. Це виклик нам – любити себе у пасіонарності нації. Це виклик нашій свідомості, бо «якщо ти раб, то не можеш бути другом, як що ти тиран – не можеш мати друзів» (Фрідріх Ніцше). Як  влучно, начебто виписано з нашої «величі» Незалежної.

Блуд –   неминуча загроза, що приводить до катастрофічних зворотних наслідків зміни цінностей (моралі) де і Спадщина крові вже не в пошані (нащадки сплюндрують), де краще промовчати (гречка, індульгенція – посада, зарплата), не мати своєї думки вирішення проблем країни (соціальної і виробничої інфраструктури, Донбасу), просто віддати (Крим),  тихо скиглити – всюди  просити (ЄБРР, МВФ, фонди, країни) і в чергах (це ж треба так впасти) суспільству плати, платити (комунальні тарифи, ціни – ліки, харчі) за бездарність Влади. Це не парадокс, а ефект Блуду, двох полюсів: своєї правди(схибленої моралі) та формування свідомості (добровільного рабства) інших. Так «чесність – краща політика, якщо, дійсно, вам не дарований талант переконливо брехати» (Джером Джером), бо в основі чесності – знання  і мораль (чеснот), але це тяжка праця виховання та освіти, тому і перемагає інстинкт – Блуд. 

Ми ж, «як дурні, що дорвалися до мила»(прислів’я) ведемося на розвитку науково-технічного прогресу. Дійсно  він дає можливості, але в умовах не змінної філософії – догми Блуду ринкової економіки, яка є постійною на протязі тисячоліть. Ця економіка, як інструмент управління,  ставить суспільство в ієрархію накопичення (нерівнозначності), він – Блуд  догми, обмежує існування людства на рівні задоволення  скотинячого існування його фізичного тіла. Як що  не вирватися з кайданів цього Блуду «золотого тільця», ми приреченні до самознищення, що прогресуюче вже і відбувається  сьогоденні. 

Розуміння явищ і процесів Блуду, це виклик нації і Державі у її конкурентоспроможності існування  у світовій цивілізації. Гарантій         у світі не існує, є – тільки  можливості. Ми повинні пам’ятати Спадщину наших предків, що була викристалізувана у   девізу офіцера (чоловіка): Душа — Богу, Життя — Вітчизні, Серце — жінці, Честь — Нікому. Все гладко – ніякого Блуду, бо у «істини проста мова» (Г. Сковорода).

Воздастся по вере,
В молитве и в блуде.
Пускай мы не звери,
Но разве мы люди?

(Генри Лайон Олди)Джерело: http://1
Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (25.08.2017) | Автор: 1 E W
Переглядів: 189 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]