Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наши статьи

Валентин Колядинський Лист 08 09 2017

Результат пошуку зображень за запитом "картинки листи поштою"

 

Вітаю.

"Хто на що вчився", як кажуть.

Тема моя  одна:   виховання справжньої людини-справжнього українця на основі  справжнього світогляду, основою якого є єдиний  вірний орієнтир-душа і духовність на першому місці. а тіло, матеріальність- на другому. Правильний український прапор: жовте згори, блакитне-внизу.

Оце я намагаюсь покоротше і ясніше  виразити в своїх "порціях".

Я вже казав, що я людина - індикатор значної більшості людей, хіба що я є історик і цікавився(і досі) сучасними науковими досягненнями(раніше, це Ви, певно, знаєте, вчитель  суспільствознавства повинен був бути в курсі наукових досягнень, щоб демонструвати науковість  комуністичної доктрини. І це  впливало!

Радянських людей фактично привчили довіряти лише науці...

От саме досвід життя й сучасні наукові досягнення і є тим важелем, що змінить свідомість не тільки радянських совків. Що може бути переконливішим ніж життя та наука? З ними не посперечаєшся.

Тому, природно, що організація середнього класу і повинна зібрати  справжніх фахівців, розумних. свідомих і активних(а хто ж крім них зможе толково в усьому розібратися й розробити реальну  програму розвитку кожної галузі, кожної сфери життя і тим  самим продемонструвати  силу і свого інтелекту і своєї духовності(моралі, порядності). Нагадую ще раз слова Конфуція, що шляхетний(порядний) пам"ятає про обов"язок, а всі інші-про вигоду. До чого веде  матеріалізм(егоїзм. вигода)  вже видно неозброєним оком. Вибір не дуже великий.

І ще. Життя триває, триває закономірний процес розвитку. Кризи, проблеми-це все для розвитку -навчання/виховання/перевірки/випробовування.

Хто раніше це зрозуміє і почне відповідно діяти, той і його нащадки будуть "на коні", інші - на черепасі.

Думаю, не треба  багато про це розводитись.

Нащадкам треба дати вудку  й знання, а не рибу. Щоб вони не були жебраками, чекали на  подачку-рибу, а щоб самі були творцями свого життя(і не якого-небудь).

Нічого особливого я не сказав.

 З повагою, В.К.Джерело: http://1
Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (08.09.2017) | Автор: 1 E W
Переглядів: 161 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]