Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наши статьи

Резолюція партконференції Тальнівської районної організації Аграрної партії України

 

Резолюція

Конференції  Тальнівської районної партійної організації

 Аграрної партії України

27 травня 2015р. о 15-00                             м. Тальне, Тальнівський будівельний коледж

Конференція районної партійної організації Аграрної партії України констатує про недостатній вплив Аграрної партії України на економічні та політичні сторони в розвитку України впродовж 1997-2015 років та покладає великі надії на нове партійне керівництво.  

Висловлюємо основні принципи, які, на наш погляд, мають  стати пріоритетними в діяльності Аграрної партії України та бути включені в Програму партії і послідовно впроваджуватися в життя.

Пропозиції прозвучали у виступах Козаченка П.О. – сільського голови с. Веселий Кут, Марченка В.М. – заступник голови ГО «Зелений Світ»,  Мельниченко С.В. – фермерське господарство «Фортуна», Буковського М.П. – голови ГО Бізнес-інкубатор «Тальнівські ініціативи», Овчаренка О.М. – регіонального координатора інспекторів Державної екологічної інспекції, Чабанюка В.В. – директора заповідника «Трипільська культура», викладача Уманського педагогічного університету, Мицика В.Ф. – Заслуженого працівника культури України, доктора філософії у галузі культурології, професора, академіка Міжнародної академії оригінальних ідей, Ковальова А.К. – голови Тальнівської районної партійної організації Аграрної партії України:

 1. Земля сільськогосподарського призначення не має бути товаром.
 2. Землями державного запасу (резерву), які є в адмінмежах сільських рад, повинні розпоряджатися територіальні громади цих сіл як юридичні особи публічного права. А землями, що мають археологічну цінність, більш ефективно зобов’язана опікуватися держава.
 3. Для збереження села, покращення трудовлаштування сільського населення  запровадити законодавчо наступні принципи: а)землекористувачу на пільгових умовах фіксованого с/г податку, який зберегти для них,  дозволяти в одних руках використовувати до 300 га землі; б) такий землекористувач обов’язково повинен жити в населеному пункті, де розташована ця земельна ділянка; в) цей землекористувач зобов’язаний сам безпосередньо організовувати роботу по виробництву сільськогосподарської продукції на даній землі; г) якщо хоча б одна із попередніх трьох умов не виконується, то землекористувач сплачує податок – 20% від суми реалізованої продукції, а також податок на прибуток. А землями, що мають археологічну цінність, більш ефективно зобов’язана опікуватися держава.
 4. Держава стимулює виробництво тваринницької продукції на селі, встановивши завдання землекористувачам відповідно використовуваних площ.
 5. В програмних документах Аграрної партії України розробити механізм фіксації передвиборних обіцянок кандидатів в депутати та контроль за впровадження цих обіцянок  кожним депутатом, а також відповідальність за їх недотримання аж до позбавлення депутатських повноважень.
 6. Відстоювати підприємців малого та середнього бізнесу, особливо товаровиробників, пріоритет розвитку сільськогосподарського виробництва та переробки на селі.
 7. Припинити приватизацію стратегічних державних об’єктів та здійснити реприватизацію об’єктів,що були приватизовані з порушенням законодавства.
 8. Важливим напрямком діяльності Аграрної партії України має стати  посилення природоохоронної роботи, контроль за оздоровленням навколишнього середовища та забезпечення діяльності всіх господарюючих суб’єктів, контролюючих органів  в напрямі збереження життя, здоров’я та довголіття жителів України.
 9. Тальнівській районній партійній організації Аграрної партії України поліпшити інформаційну роботу з метою  збільшення  чисельності членів партії, авторитету партії, підготовчу роботу щодо участі членів партії у чергових виборах до місцевих рад.
 10. Підтримуємо позицію Наталії Старикової щодо шкідливості об’єднувати територіальні громади без аналізу думок самих громад.
 11. Тальнівській районній партійній організації необхідно сприяти   відновленню Тальнівського  районного  музею історії хліборобства, закінчення реставрації палацу Шувалова та поставити питання перед правоохоронними органами про притягнення до відповідальності осіб, що своїми діями фактично зруйнували пам’ятник архітектури державного значення, разом із цим розтратили великі суми державних коштів.
 12.   Резолюцію надіслати в Черкаську регіональну партійну організацію Аграрної партії України для спрямування її в центральний орган партії, голові Тальнівської районної ради, голові Тальнівської райдержадміністрації.  Просимо керівництво Аграрної партії України, щоб впродовж 30 днів надійшла в місцеву партійну організацію інформація про розгляд наших пропозицій керівництвом Аграрної партії України та прийняті відповідні рішення. Просимо голову Тальнівської районної ради, голову Тальнівської райдержадміністрації  найближчим часом організувати відновлення музею історії хліборобства, просимо проінформувати партійну організацію та громадськість про  суми витрачених коштів на відновлення історичної пам’ятки - палацу Шувалова та про причини неефективного їх використання і плани відновлення палацу до стану 2004 року,  розглянути питання на сесії  районної ради, у  райдержадміністрації  та прийняти  відповідні рішення.

Резолюція прийнята – одноголосно.

Голова конференції ______________ А.К. Ковальов.

Секретар _______________ Л.В. Лаврійчук.Джерело: http://1
Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (01.06.2015) | Автор: 1 E W
Переглядів: 610 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]