Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наши статьи

Анатолій Ковальов. Звернення до Майдану. Крок - 2.

Звернення до Майдану. Крок - 2.

Розходитися Майдану ще не час. Тримайтеся, будь ласка. Вся надія на Вас. Шлях до перемоги ще тяжкий та довгий. Без Вас він не настане.

Повсюдно відчувайте себе господарями нашої країни, яку сплюндрували злі сили. Кожен із Вас на багато чого спроможний. Ви повинні стати керівниками, депутатами, відповідальними працівниками різних органів влади та економіки в різних куточках України.

Зміцнюйте своє об’єднання,свій Рух чисельно та якісно.

Потрібно розпочати люстрацію із тих, які до цих пір не вийшли із ПР та КП і продовжують займати ключові пости. Всі особи, які сприяли злочинній владі та входили в ПР і КП не можуть морально бути депутатами будь-якого рівня, керівниками та відповідальними працівниками.

Оглянути всі підприємства, які очолювали члени ПР – вони економічно підтримували злочинні дії ПР. Запропонувати їм описати, якими незаконними способами організовували виборчий процес, кому давали гроші для підкупів виборців, які суми.

Частина підприємств – комбінати хлібопродуктів, цукрозаводи, кар’єри належать до цих пір через підставних осіб і являються економічною основою злочинців, що були при владі. Це народне добро, що було привласнене злодіями при владі повинне працювати на благо України. На цих об’єктах часто стоїть охорона не із місцевих жителів, а заїжджими угрупуваннями для того. Щоб можна було більше вкрасти в народу. Всі ці охоронні структури слід укомплектувати  представниками Майдану і перекрити розтягування майна, знищення та використання в злих намірах.

Запропонувати підприємцям, а також всьому населенню зробити кроки по відібранні тих коштів, які  були ними вимушено передані різним службовим особам у вигляді хабара.  За оприлюднення цих дій  нікому нічого не буде, якщо ці дії відбудуться добровільно.  Якщо не поверне вам посадовець кошти, які він взяв, то повинен підключитися Майдан та  нові правоохоронні органи. І не важно, було це вчора чи п’ять років тому, не важно, що вже посадовець, якому ви давали хабар, вже не працює на своїй посаді, все рівно вимагайте від нього повернення хабара, а він в свою чергу нехай відбирає гроші в тих, кому він їх возив торбами. Запропонувати також посадовцям, що торбами возили гроші,  також заявляти про свої дії. Адже ці кошти  доходили до злочинних осіб, що будували собі маєтки, підкупляли виборців, вбивали та шантажували людей.

Перевірити використання бюджетних коштів.  Вчора мені стало відомо, що із наших сільських рад у грудні місяці вимагали перерахувати по сто тисяч гривень в районний бюджет. Це вони зробили без обговорення  та згоди із територіальними громадами.  Негайно слід створювати територіальні громади як юридичні особи публічного права!

Готуйтеся до виборів, готуйте лише своїх представників і Боже збав, -  пускати туди різних бувших.

Слава Україні!

24 лютого 2014р.Джерело: http://1
Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (24.02.2014) | Автор: Анатолій Ковальов E W
Переглядів: 769 | Теги: вибори, лстрація, Влада, майдан, Звернення, Територіальні громади, хабар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]