Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наши статьи

Про виборчу систему

Наше суспільство за останні роки витримало кілька виборчих процесів. І що не вибори були, то все гірші і гірші їх наслідки.

В результаті – ні демократії, ні кращого життя людям. В керівництві державою безлад.  Навколо політична тріскотня. Народ не являється творцем закону, усунений від можливості виборів своїх представників  та не має змоги  заслуховувати їх звіти.

 

Причиною цього, що склалося,  є багатопартійність.  Партії народжувалися щоденно, як після дощу гриби. Вони створюються для того, щоб добратися до влади. Вони тільки називають себе  політичними, насправді їхнє завдання єдине – захопити владу і негайно  нагребти. Дивіться, - більшість партій сповідують одну і ту ж ідею, але чомусь не об’єднуються в одну групу, а ідуть окремо. Це для того, щоб поставити свого представника біля кормушки.

 

Щоб не сталося так, що чергові вибори приведуть суспільство ще до страшніших наслідків, потрібно терміново, до початку виборів, змінити виборчу систему.

 

Основне:

Вибори проводяться мажоритарно. Одночасно президентські,  парламентські та вибори суддів.

 

Кандидати висуваються громадськими організаціями, політичними партіями, колективами людей та способом самовисунення. Ніяких залогових внесків жоден депутат не повинен вносити та не має права використовувати свої чи інші (крім державних)  кошти для агітації на виборах

 

Кількість депутатів зменшити до 4-х від кожної області.

 

Депутат, після його обрання, виходить із складу будь-якої політичної партії чи громадської організації. Він виступає від народу та служить йому, щомісяця звітується перед народом про свою діяльність в кожному із своїх районів.

 

Народ має змогу відкликати свого депутата. Депутат вважається відкликаним, якщо за це підписалося понад 50% виборців його округу. Ініціювати збір підписів має право будь-яка громадська організація. Достовірність лише одного підпису кожним виборцем регулюється законодавчо та контролюється відповідними органами. 

 

 

Проекти законів розробляють науково-дослідні установи.

 

Всі законопроекти розглядаються в парламенті лише після їх публікацій в засобах масової інформації та врахування зауважень народу.

 

В країні в результаті виборів створюється парламентсько-президентське керування та судова система.

 

Президент – обранець народу, який здійснює керівництво всіма процесами в державі, що забезпечують послідовне покращення життя суспільства в цілому та кожного окремого його члена. З метою такого покращення представляє громаду України в інших державах. Забезпечує необхідними резервами для попередження виходу із стихійних бід, попереджує виникнення економічних криз.

 

Президент щорічно звітує перед народом. Може бути відкликаний народом через референдум, Верховною радою. Референдум проводиться, якщо за його проведення підписалося не менше 5% виборців країни. При зборі підписів обов’язково вказується перелік питань, під якими підписуються громадяни. Ініціювати збір підписів має право будь-яка громадська організація. 

 

Суд являється  гарантом дотримання громадянами норм Конституції України та Закону України.  Прокуратура, міліція (а також кожен окремий громадян України) контролює виконання громадянами законодавства, в разі їх порушення, направляють матеріали на розгляд суду.

Кожен суддя може бути відкликаний, якщо за це підписалися не менше 30% виборців, які відносяться до юрисдикції даного судді.

 

Всі громадяни в країні рівні перед Законом, не користується імунітетом. В однаковій мірі несуть відповідальність за порушення законодавства.

 

Не може максимальна заробітна плата будь-кого бути від мінімальної більше, ніж в 10 разів, також і пенсія. Всі надбавки, преміальні входять в систему заробітної плати. Декларуються і контролюються не лише прибутки, а і витрати.

 

Все попереднє повинно забезпечити і звідси буде вирисовуватися національна ідея тобто те, що буде розпирати груди і серце кожного громадянина  від гордощів за свою батьківщину, а це буде, коли кожен українець достатньо матеріально забезпечений, надійно законодавчо і фактично захищений від різних суб’єктивних факторів, вільний у виборі роботи, відпочинку, оздоровлення, навчання, здорового культурного забезпечення. Збільшується приріст населення. Діти та молодь інтенсивно  розвиваються, контактуючи із високоморальним надбанням української культури та кращих світових зразків. Кожен має змогу безкоштовно навчатися в будь-якому учбовому закладі.   

 

 

Анатолій Ковальов,

Тальнівський район,

Тел. 8096-3891937,

E-mail: aaa77748@mail.ruДжерело: http://1
Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (24.04.2009) | Автор: Анатолій Ковальов E W
Переглядів: 892 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]