Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Наши статьи

Проект Політичної платформи Всеукраїнської організації

Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні  нижче опублікованого проекту документу. Ваші зауваження просимо надрукувати на сайті, або  направити на адресу: aaa77748@mail.ru

 

Політична платформа  

(проект із правками станом на 11 червня2009р.)

 

 

 1. Вибори в Україні проводяться мажоритарно. Одночасно президентські,  парламентські та вибори суддів.
 2. Кандидати висуваються громадськими організаціями, політичними партіями, колективами людей та способом самовисунення.
 3. Кількість депутатів зменшити до 4-х від кожної області.
 4. Депутат, після його обрання, виходить із складу будь-якої політичної партії чи громадської організації. Він виступає від народу та служить йому (а не конкретній партії), щомісяця звітується перед виборцями про свою діяльність в кожному із своїх районів свого округу.
 5. Виборці мають змогу відкликати свого депутата. Депутат вважається відкликаним, якщо за це підписалося понад 50% виборців його округу. Ініціювати збір підписів має право будь-яка громадська організація. Достовірність лише одного підпису кожним виборцем регулюється законодавчо та контролюється відповідними органами.
 6. Проекти законів розробляють наукові установи.
 7. Всі законопроекти розглядаються в парламенті лише після їх публікацій в офіційних засобах масової інформації та врахування зауважень народу.
 8. В країні в результаті виборів створюється 1)президентське єдиновладдя, 2)інструмент  законотворення – Верховна рада  та 3)судова система.
 9. Президент – обранець народу, який здійснює керівництво всіма процесами в державі, що забезпечують послідовне покращення життя суспільства в цілому та кожного окремого його члена. З метою такого покращення представляє громаду України в інших державах. Забезпечує необхідними резервами для попередження виходу із стихійних бід, попереджує виникнення економічних криз. Забезпечує суверенітет держави.
 10. Президент щорічно звітує перед виборцями. Може бути відкликаний виборцями через всенародний референдум – не менше як 50% волевиявленням. Референдум проводиться, якщо за його проведення підписалося не менше 10% виборців країни. Ініціювати збір підписів має право будь-яка громадська організація.
 11.  Судова система являється  гарантом (а не президент) дотримання громадянами норм Конституції України та Закону України.  Прокуратура, міліція (а також кожен окремий громадян України) контролює виконання громадянами норм законодавства, в разі їх порушення, направляють матеріали на розгляд суду.
 12. Кожен суддя може бути відкликаний, якщо за це підписалися не менше 50% виборців, які відносяться до юрисдикції даного судді.
 13. Всі громадяни в країні рівні перед Законом, не користується імунітетом, в однаковій мірі несуть відповідальність за порушення законодавства.
 14. Не може максимальна заробітна плата будь-кого бути від мінімальної більше, ніж в 10 разів, також і пенсія. Всі надбавки, преміальні входять в систему заробітної плати.
 15. Декларуються і контролюються не лише прибутки, а і витрати.
 16. В областях, районах залишаються тільки, вибрані народом Ради, які організовують, керують і відповідають.
 17. Надбудову та витрати на неї зменшити не менше як в 20 разів.
 18. Закрити та заборонити створення різних додаткових служб, комітетів, департаментів, які працюють на комерційних засадах за рахунок  народу.
 19. Заборонити виробнику робити на власні  вироби націнку від первинної собівартості більше, ніж на 25%. Назвемо дану суму «Умовно чистим прибутком». А реалізаційна ціна товарів,  що реалізується вже торгівельними представниками не може бути збільшеною на 35% від первинної собівартості даних товарів виробника. Тобто, на торгівлі можна буде заробити вдвічі менше, ніж на виробництві.
 20. Формування бюджету села, міста здійснюється за рахунок відрахування :

1) 30% від умовно чистого прибутку виробника, (інші 70% виробник залишає в себе на розширене відтворення).                                                                       (Якщо ВВП країни, наприклад,700млрд. грн., то по цій статті надходження приблизно становитиме 42млрд. грн.);

2) 10% від націнки торгівельних організацій – приблизно надходження 21млрд. грн.;

3) надходження від експорту товарів ( відповідно індикативних цін), приблизно 50млрд.грн.                                                                                            Із суми бюджету конкретного села, міста відраховується 10% до районного утримання, 6% до обласного утримання  і 3% до утримання державної надбудови .

 1. Дороги фінансуються від податку на транспорт, який справляється на рівні 2008 року та від додаткових коштів місцевого самоврядування.
 2. Всі громадяни декларують свої прибутки, а також обов’язково свої витрати. Надлишок витрат над прибутками стягуються до того бюджету, де живе ця людина. Витрати повинні контролюватися більше, ніж прибутки.
 3. Житлові будівлі площею понад 50кв.м. на одну особу – оподатковуються. Виробничі приміщення не оподатковуються.
 4. Скасовується податок на надра, геологорозвідку,  земельний податок, податок на рекламу (рекламу алкоголю та тютюну заборонити). Земля комунальної та державної власності в оренду не здається, а передається в тимчасове безплатне користування для цільового використання. Інші податки відміняються.                                                                                                                             Така  система оподаткування дасть можливість інтенсивному розвитку виробництва та підприємництва, наповнення бюджету, покращенню рівня життя народу.
 5.  Забороняються нетактовні вислови в адресу керівника держави. Критика  можлива лише при щорічному його звіті перед народом, а також 2-х місячному передвиборному періоді.
 6. Зараз, як винятковий захід, щоб швидше подолати кризу, слід залишити робочими кілька банків.  Основні зобов’язання перед вкладниками взяти під контроль держави. Випустити облігації державної позики (Наприклад під 5-10% річних) для обов’язкового придбання кожним громадянином на суму не менше, ніж 100грн.                                                                                                                                             Люди забрали з банків велетенську суму грошей, які в них знецінюються. Держава може позичити під проценти  понад 30млрд грн.  Ці кошти в розмірі біля 10 млрд.грн. направити на  розвиток сільського господарства, галузі, що найшвидше дасть віддачу. Гроші виділити не на підтримку якоїсь культури, а пропорційно на кожен гектар ріллі, кожному сільськогосподарському товаровиробнику. Використати їх можна лише транзитом за міндобрива, с/г техніку, будівництво виробничих об’єктів. Цим буде підтримана хімічна промисловість, машинобудування, металургія.                                                   Іншу частину  спрямувати на створення нових виробничих, прибуткових об’єктів (проаналізувати, що найбільше завозиться в Україну).
 7. На  рівні держави підписати міжнародні договори по продажу майбутнього урожаю. Із сільськогосподарським виробником підписати угоди на поставку в державу вирощеної продукції. Із даного експорту 10% прибутку залишити  для держави, а все інше вернути товаровиробнику.
 8.  Всіх звільнених з роботи розміщувати не на біржі праці, а створити робочі місця, деякі навіть штучно, оголосивши якусь всенародну будову. А хто не може працювати в будівництві – тих прикріпити до підприємств великого та малого бізнесу.
 9. Всі, хто отримують гроші із фонду безробіття, повинні щотижня на громадських роботах безкоштовно відпрацювати не менше 20 годин.   
 10. Пенсійне забезпечення поступово відходить від солідарної системи і перетворюється  в пенсійне страхування. Пенсійні накопичення громадян переходять,  в разі смерті, спадкоємцям. Пенсійні відрахування направляються на депозит. На них нараховуються відсотки в розмірі не меншому від  коефіцієнту інфляції.
 11. Все попереднє повинно забезпечити і звідси буде вирисовуватися національна ідея – тобто те, що розпиратиме груди кожного українця. Адже, кожен українець буде достатньо матеріально забезпечений, надійно законодавчо і фактично захищений від різних суб’єктивних факторів, вільний у виборі роботи, відпочинку, оздоровлення, навчання, здорового культурного забезпечення. Збільшуватиметься приріст населення. Діти та молодь інтенсивно  розвиватимуться, контактуючи із високоморальним надбанням української культури та кращих світових зразків. Кожен матиме змогу безкоштовно навчатися в будь-якому заклад, безкоштовно лікуватися.

 

Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (11.06.2009)
Переглядів: 1150 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Privateer  
0
Цікаво було б почути думки про місцеве самоврядування та органи самоорганізаціїї населення в Україні. В першу чергу на місцях виникають "князьки", та інші "вершителі долі" простого українця чи українки.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]