Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Наши статьи

Резолюція мітингу в Києві 21 травня

21 травня в м. Києві відбулася багатотисячна Всеукраїнська акція – мітинг представників середнього та малого бізнесу .

Прийнята резолюція, яка направлена Президенту України, Прем’єр Міністру України, Голові Верховної Ради та лідерам політичних партій та громадських організацій.

 

РЕЗОЛЮЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ-МІТИНГУ     

21 травня2009р. м. Київ

 

Президенту України Ющенку Віктору Андрійовичу

Прем’єр Міністру України Тимошенко Юлії Володимирівні

Голові Верховної Ради України Литвину Володимиру Миколайовичу

Лідерам політичних партій та громадських організацій

 

Підприємці малого та середнього бізнесу за своєю чисельністю  переважають всі політичні партії разом взяті. А якщо врахувати те населення, що гуртується навколо нас, це наші рідні, наші працівники, наші постачальники та покупці, наші друзі та знайомі – то можна впевнено сказати, що це переважна більшість суспільства нашої України.

Крім цього ми мобільні, організовані, маємо транспортні засоби, певні кошти, а, основне, нас умови роботи загартували.

Ми формуємо бюджет країни, даємо робочі місця, а в результаті пенсії втричі нижчі від середнього службовця, ні відпускних, ні лікарняних, ні путівок, ні вихідних. Відсутні всякі пільги.

Але ми маса, Ми – Народ. З нами просимо рахуватися.

 

Основні наші вимоги:

 

1.      Прийняття Верховною Радою рішення про  проведення Всенародного Референдуму з питань мажоритарного голосування при виборах депутатів до Верховної Ради та місцевої влади.

2.      Домогтися скасування неправомірної Постанови Кабінету Міністрів  №366 від 14.04.2009р та ввести мораторій на підвищення будь-яких зборів, податків, підвищення орендної плати малому та середньому бізнесу на період до кінця 2010р.

3.      Для наповнення бюджету та Пенсійного фонду зменшити в кілька разів кількість в Україні державних службовців, ліквідувавши однотипні служби та дублюючі в Радах і адміністраціях посади, заборонити при державних органах створювати комерційні структури. Ніхто не може отримувати зарплату адмінперсоналу  разом із надбавками більшу від мінімальної більше, ніж в 10 разів, а пенсію із різними доплатами не більшу від мінімальної пенсії в 10 разів.

4.      Надати можливість представникам малого та середнього бізнесу щотижня  не менше 2 годин мати змогу виступати  на державних телеканалах із своїми проблемами та пропозиціями.

 

При невиконанні Верховною Радою, Президентом,  Кабінетом Міністрів піднятих законних народних вимог, цим самим констатувати факт ігнорування владою думки народу України, боязнь виставити актуальне питання на суд народу, із 20 червня 2009р розпочати радикальні народні акції по позитивному вирішенні поставлених проблем.

 

Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (11.06.2009)
Переглядів: 1045 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]