Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Наши статьи

Пропозиції гром орг "Край" (початок)

Потреба в такому обєднанні давно назріла, готові співпрацювати. Даємо свої пропозиції. -Вибори міських голів в два тури, треба набрати більше 50% від кількості виборців. -Президент має лише одну службову резиденцію на час своїх повноважень

-Позбавлення депутатської недоторканості та пільг. Оголосити карантин на участь у виборах в якості кандидатів діючих та колишніх депутатів всіх рівнів на 5 років. Люстрація чиновників.

-Скасування пільг як засобу маніпуляцій та зловживань та їх заміна щомісячними доплатами до зарплати та пенсій.

-Покласти край політиканським лозунгам, що ведуть до розєднання суспільства за національними, мовними, релігійними, майновими, професійними ознаками, ставленні до інших країн та блоків тощо.

-Оголосити мораторій на висловлювання політиків щодо гострих тем, залишивши їх вивчення фахівцям.

—Діяльність громадсько-політичного обєднання повинна грунтуватися на принципах взаємоповаги до всіх громадян України та інших народів незалежно від їх соціального статусу рівності перед законом, відкритості та чесності.

Верховенство закону, безумовне дотримання законів всіма без виключення громадянами України.

-Громадсько-політичне обєднання має на меті забезпечити рівні можливості всіх членів суспільства до реалізації особистих прав та свобод. Багатство не є злочином, якщо воно набуто чесним шляхом і є предметом гордості народу України та взірцем для наслідування. Задрість(українська жаба) є наслідком рабської психології та безсилля, яка насаджувалася століттями і повинна викликати осуд з боку суспільства.

Категорія: Наши статьи | Додав: Правління (16.05.2009)
Переглядів: 1025 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]