Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Грудень » 9 » ЗВЕРНЕННЯ до Українців на Майдані !
14:45
ЗВЕРНЕННЯ до Українців на Майдані !

ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ

ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ

Вул. Гоголя, 222. м.Черкаси, 18002. тел. 564873. E-mail: 7993533@i.ua

 

ЗВЕРНЕННЯ

до Українців на Майдані !

 

   Шановні Українці!

   Сьогодні, як ніколи,  Україна наблизилась до краю прірви, повернення з якої буде неможливо.

      За даними науковців Українці вимирають найшвидшими в Європі темпами: щорічно чисельність Українців зменшується на 300 тисяч…  Причина цьому – бідність населення:бідних  біля 47%, а біля 15% населення знаходиться за межею виживання. Це привело до епідемії туберкульозу, СНІДУ та рекордно низької тривалості життя – 62роки (для порівняння : середня тривалість життя японців, які пережили дві атомні бомбандировки, складає 82 роки. Майже стільки живуть сингапурці, французи, італійці, шведи…).

   Вперше за останні 5 років в Україні впала народжуваність. Причиною цього є недовіра Українців до влади, негативний психологічний клімат в державі, суцільна корупція.  Люди не впевнені в своєму майбутньому, адже влада самоусунулась від виконання свого конституційного  обов»язку по захисту життя і здоров»я, честі і гідності, права на працю та гідні умови життя  своїх громадян.

   Одночасно діюча влада інтенсивно приймає та готує до голосування Верховною Радою цілий пакет Законів та Кодексів України, які мають антиконституційні положення та норми, які ведуть до ще більшого зубожіння громадян України.

   Це їм вдається тому, що вони роблять це втаємничено і дуже швидко. Тому більшість Українців не знають про прийняті зміни до Законів до того часу, поки в двері не постукають пристави.

   Більшість Українців не знають про ті негативні рішення, які закладені в проектах нормативних актів, які на розгляді у ВРУ : житловий та трудовий Кодекси, пенсійна реформа та інші.

   Яскравий прикладом антинародної, брехливої політики президента Януковича та уряду Азарова є обман Української нації про наміри підписання договору про вступ України в ЄС.

   За брехнею діюча влада застосувала брутальну силу проти свого народу, побивши та покалічивши сотні співвітчизників та іноземних громадян під час мирного зібрання на Майдані.

   Події останніх днів показали, що в державі немає й дієвої опозиції, яка б хотіла реальних змін в державі.

   Опозиція лише оголошує заклики збиратися на Майдан, а коли Українці самоорганізувались і зібрались на майдані, опозиція розгубилась, тому що не збиралась щось радикально міняти, а бореться лише за те, щоб пересісти пошвидше в крісла урядових кабінетів.

   Але це нічого не змінить без корінних змін структури влади, яку протягом 22 років знищувала діюча влада з діючою опозицією, міняючись після перевиборів місцями. 

   Мова йде про повне ігнорування конституційних прав і повноважень органів місцевого самоврядування та  їх первинні ланки – територіальні громади, гарантоване розділом 11 Конституції України.

   Спочатку були створені неконституційні органи – державні адміністрації, які узурпували владу представницьких органів територіальних громад – сільських, районних, міських та обласних рад.

   А протягом останніх 10 років, брутально порушивши положення ст.7 Конституції України «В Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування»,  і зовсім знищили їх, вчинивши, таким чином державний переворот та узурпувавши владу народу.

   І голосували за такі рішення всі нинішні провладні та опозиційні лідери.

   Знищивши всі органи управління та контролю від народу, ці політики розпочали знищувати державне та комунальне майно, захоплювати надра, водні та інші ресурси, які, згідно ст. 13 Конституції України, належать Українському народу.

   Для цього були створені нелегітимні міністерства, ЦВК,  міліція, прокуратура, суди, держадміністрації, міські ради та їх виконкоми.

   Керувати цими нелегітимними структурами були поставлені особи, які організували знищення економіки, армії, культури, освіти, охорони здоров»я, ігноруючи думку територіальних громад.

   А, згідно ст..21 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Обмеження прав територіальних громад на місцеве самоврядування  згідно з Конституцією та законами України може бути застосоване ЛИШЕ В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧИ НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ».

   Тобто, діюча влада оголосила Українській нації війну!

   Тому настав час Українцям використати конституційне право на пряме управління державою, передбачене  положенням ч.3. ст.5 Конституції України «Народ здійснює владу безпосередньо».

   Сьогодні ви, представники від усіх регіонів України, які не підтримають знищення нації, знищення держави України, маєте історичну можливість відновити конституційний лад в Україні, відновити владу народу, відновити демократичні цінності в державі в конституційний спосіб !

  Для цього ви маєте конституційне право прийняти наступні рішення :

1.      Протокольним рішенням учасників Майдану звернутись до жителів м.Києва про введення прямого управління владою народом, згідно положення ч.3. ст.5 Конституції України та ч.2. ст.9 «Місцеві ініціативи» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   створити ініціативні групи киян для створення комітетів самоорганізації населення мікрорайонів та повернення райвідділів міліції в підпорядкування територіальних громад, як це передбачає положення ч. 2. ст. 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2.      Ініціативні групи киян на зборах створюють комітети самоорганізації населення та обирають їх керівників.

3.      Комітети самоорганізації населення обирають голів територіальних громад районів.

4.      Голови територіальних громад своїми розпорядчими Актами створюють :

-          Комітети виборців.

-          Комітети народних представників.

-          Комітети народних засідателів і присяжних.

-          Рахунковий комітет.

-          Виконкоми внутрішніх справ.

-          Надзвичайні комітети.

-          Друковані органи територіальних громад, які створюють органи влади народу відповідно до положень ст..ст. 80, 81, 87, 90 Цивільного кодексу України.

         Згідно ч.1. ст.144 Конституції України «Органи самоорганізації населення … приймають рішення, ЯКІ Є ОБОВ»ЯЗКОВИМИ до виконання на відповідній території.

      Це і є механізм перезавантаження влади, про яку заявляють політики, але не знають як це робити.

      Лише ви можете  допомогти  захистити УКРАЇНУ  від знищення, а УКРАЇНЦЯМ захистити свої конституційні права на працю, охорону здоров»я, освіту та гідні умови життя.

       Доля нації – у ваших руках !

    

       СЛАВА УКРАЇНІ!

       З БОГОМ !

 

                                                      З повагою,      Голова Черкаської міської Асоціації

                                                                                органів самоорганізації населення,

                                                                                В. О. Миколенко.

 

Переглядів: 951 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]