Вітаю Вас, Гость
Головна » 2010 » Март » 18 » Звернення Черкащан
14:57
Звернення Черкащан
Громадські організації Черкаської області пропонують з усіх регіонів відправити телеграми та листи-пропозиції до Президента Україна, Кабінету Міністрів із метою формування Держкомпідприємництва, яке б дійсно відстоювало та сприяло розвитку підприємництва як головної ланки економіки країни.
Ми відправляємо телеграми такого змісту:
«Шановний Вікторе Федоровичу! Підприємці Черкащини вкрай стурбовані зміною голови Держкомпідприємництва мають надію, що новий керівник буде також обізнаний в цій сфері і буде так вболівати за малий та середній бізнес в Україні, як Олександра Кужель. Фактично вона поставила мале підприємництво в Україні на ноги, вивела його з тіні, всіляко захищала від свавілля величезної кількості контролюючих органів. Сподіваємося, що Комітет збереже робочі групи та секції, де підприємці мали б можливість писати та обговорювати законопроекти та постанови вирішувати проблемні питання ведення бізнесу в Україні».
 
За дорученням громадських організацій підприємців малого та середнього бізнесу Черкащини Голова Черкаської міської профспілки "Солідарність"
 О.Ф.Ракова.    18.03.2010р
Переглядів: 1188 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]