Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Лютий » 26 » Звернення Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України
16:35
Звернення Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

 

До підприємців ринку «Юність»,

громадян України

 

Звернення Асамблеї громадських організацій

малого і середнього бізнесу України

 

З обуренням, але, на жаль, без здивування, почули про чергову спробу  рейдерського захоплення ринку «Юність» у Києві.

Шановні підприємці!

Доки ми будемо безмовними рабами, дійними коровами для злочинців, що сидять у владних кабінетах, жиріють на наших податках та хабарах, доки ми будемо отримувати стусани та погрози з боку осіб в погонах, що іменують себе правоохоронцями.

Очевидне незаконне застосування підрозділу «Беркут», перевищення повноважень прокуратури, застосування слізогінного газу проти мирних громадян, вже не кажучи про порушення одного з основних конституційних прав - права на працю ми розглядаємо як продовження традицій діючої в Україні антинародної влади.  

У нас немає ілюзій, що нас захистять якісь державні структури чи гарант конституції.  Наша доля у наших власних руках.  

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України, зокрема ГО «Ніка» (Запоріжжя), Хмельницька та Рівненська обласні ГОТП «Край», «Чернігівська профспілка підприємців», Одеська обласна профспілка вантажних перевізників, Черкаська профспілка працівників ринків,  Асоціація фермерів Кіровоградщини, Херсонська обласна  ГО «Добро», Сєверодонецька та Олександрійська ГО «Правовий Простір» та десятки інших організацій зі всієї України, закликає Вас до об’єднання задля захисту наших законних інтересів та прав на вільне підприємництво.

Ми повністю підтримуємо ваші справедливі вимоги і готові прийти на допомогу, як це неодноразово робили. Пропонуємо координувати наші дії. Ми разом стояли на Податковому майдані. Перемога була близька, але саме недостатня організованість, пасивність частини підприємців, в тому числі Києва, та політичні ігрища окремих самозваних вождів привели до того, що нас зараз намагаються розтягти, дезорієнтувати, а в результаті знищити.  Відкинуті майданом антиконституційні положення Податкового кодексу повернуто проголосованими депутатами змінами до нього та запланованим законопроектом «Про внутрішню торгівлю». Наше мовчання та інертність обходяться нам надто дорого.

Ми пропонуємо  обговорити наші спільні  плани та дії на черговій Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу, що відбудеться в Черкасах в березні поточного року.

 

Голова Координаційної ради

Асамблеї ГО МСБ України                                                Леонід Запорожець

 

Контакти: aaa77748@mail.ru, 096-3891937,  eduard.kurganskyi@asambleya.org, 067-4444768

Переглядів: 666 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]