Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Березень » 5 » Звернення Асамблеї ГО МСБУ, громадського руху «Вільний простір» та партнерів до міжнародної спільноти
23:36
Звернення Асамблеї ГО МСБУ, громадського руху «Вільний простір» та партнерів до міжнародної спільноти

Звернення Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України, громадського руху «Вільний простір» та партнерів до міжнародної спільноти

Декларацією про державний суверенітет України встановлено, що Народ України має виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України.  24.08.1991 року народними депутатами Верховної ради Української РСР за діючими нормами на той час Конституції  Української РСР  під тиском сотень тисяч українських патріотів прийнято Акт «проголошення незалежності України» іншим органом  іншої  держави.  І тим же складом  12.09.1991 р. прийнято закон вже іншої держави Україна "Про правонаступництво України”  та самопроголошено себе  найвищим органом державної влади - Верховною радою України 1 скликання, якої ніхто з громадян не обирав. Цей прецедент призвів з часом до того, що 20 років національним багатством України розпоряджалися і володіли ті, кому воно не належить. Купонна псевдоприватизація, грабунок вкладів громадян в Ощадбанку є наслідками відсутності у народу України механізмів реалізації своєї владної функції, гарантованої їм Конституцією.  Маючи одні з найкращих умов для економічного розвитку та  підвищення добробуту громадян у Східній Європі, українці опинились сьогодні серед найбідніших націй світу.

Положеннями Конституції України 1996 року, встановлено, що територіальні громади, безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування, управляють  майном, що є в комунальній власності, утворюють, реорганізують та ліквідують комунальні підприємства, організації і установи.

Шановні представники територіальних громад Канади, США, Польщі, інших державМи можемо так до вас звертатись, тому що ви такими є. Ми не маємо територіальних громад, вони ніколи не створювалися як юридичні особи публічного права, а тому ми протягом 20 років жодного дня не володіли тим, що нам належить за Конституцією. 

Відповідно до  норм  ст. 140, ст. 142 та ст. 143  Конституції України 1996 р.  комунальна власність, що була державною власністю Української РСР, повинна була бути передана  виключно  юридичним особам - територіальним громадам  нової держави - Унітарної республіки Україна. Але після  13.07.1996 р. – моменту вступу  в силу нової  Конституції України 1996р. - Президент України Кучма  Леонід Данилович, як гарант  додержання Конституції України, відповідно до статті 102 мав би передати всю комунальну державну власність Української РСР територіальним громадам Унітарної республіки України, які б нею і розпоряджались.

Але злочинно цього не зробив і  разом з усіма  своїми послідовниками: Ющенком Віктором Андрійовичем та Януковичем Віктором Федоровичемдепутатами Верховних рад України І-VІ скликань, керівниками органів місцевого самоврядування  на місцях (яким до цього часу нічого не належить за Конституцією України)фактично присвоїли загальнодержавну власність українського народу.

Ми переконані, що сучасні проблеми, з якими зіштовхнулось українське суспільство – це не наслідок дій виключно уряду Януковича. На це попрацювали усі попередники без виключення протягом 20 років незалежності України.

А сьогодні ті, хто спричинив сьогоднішню ситуацію, намагаються знову попасти у парламент та сперечаються з кримінально – олігархічними кланами, до яких або належать самі, або з якими мають досвід тривалої співпраці.

Тому ми публічно оголосили, що ми закликаємо український народ підтримувати таку політичну силу (чи громадський рух), яка:

А) не голосувала за податковий та трудовий кодекси, закони про пенсійну реформу та ринок земель,  Харківські угоди і в списках якої не представлені народні депутати, що голосували за вище зазначені документи;

Б) до реєстрації кандидатів у депутати оприлюднить інформацію про претендентів, тобто дасть на своєму партійному сайті вичерпні дані про кожного з них як у багатомандатному, так і в одномандатних округах;

В) відкриє усі джерела фінансування партії і виборчої кампанії;

Г) включить у свою передвиборчу програму наступні положення:

1. Негайна відміна усіх кодексів та законів, при прийнятті  яких було порушено Конституцію України, розробка й прийняття нових законопроектів з дотриманням вимог щодо аналізу регуляторного впливу , зокрема

   А) на основі європейського досвіду єдиного для всіх видів виборів виборчого кодексу, який базується на гарантованій Конституцією рівності виборців, гарантує дотримання пасивного та активного виборчого права та не змінюватиметься принаймні протягом найближчих 15 років, поверне визначальну роль територіальним  громадам  в організації виборчого процесу, передбачатиме чіткі й прості механізми здійснення за  народною ініціативою а) ветування законопроектів та б)дострокового припинення повноважень депутатів; повну відміну пільг депутатів та суттєве скорочення кількісного складу депутатського корпусу;

   Б) податкового кодексу на основі концепції, розробленої Асамблеєю ГО МСБУ за участі провідних науковців країни, що передбачає відміну корупційного ПДВ, значне скорочення нарахувань на заробітну плату, абсолютне спрощення загальної системи оподаткування, припинення функціонування офшорних схем, введення податку на купівлю, демонополізацію вітчизняної економіки та створення сприятливих умов для національного товарного виробництва.

2.  Проведення реформування на селі з дотриманням умов, що розроблені Асамблеєю спільно з громадськими організаціями ветеранів,  фермерів та орендарів, насамперед відмова від неконституційної купівлі – продажу сільськогосподарської землі.

3. Проведення реформи Збройних Сил України, коли  разом з обов'язком  захищати Україну військовослужбовець буде мати  і право на гідне життя.

4. Приведення пенсійної системи України у відповідність до Конституції України шляхом відновлення державного пенсійного забезпечення громадян України. Поступове впровадження індивідуального пенсійного забезпечення  з перехідним періодом 25-30 років та успадкуванням пенсійних накопичень.

5. Відновлення системи місцевого самоврядування. Згідно з Конституцією України повернення усіх гарантованих законодавством та Конституцією функцій  безпосереднього управління територіями територіальним громадам.

6. Оновлення кадрового складу державних органів на базі процесу обов’язкової люстрації.

7. Скасування пільг для депутатів і державних чиновників. Проведення аукціонів з розпродажу державних дач, спеціальних лікувальних закладів, тощо на користь державного бюджету.

Довідка.

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу створена близько двох років тому і об’єднує сьогодні більше 80 діючих громадських організацій, зокрема ГО «Ніка» (Запоріжжя), Хмельницька та Рівненська обласні ГОТП «Край», «Чернігівська профспілка підприємців», Одеська обласна профспілка вантажних перевізників, Черкаська профспілка працівників ринків,  Асоціація фермерів Кіровоградщини, Херсонська обласна  ГО «Добро», Сєверодонецька та Олександрійська ГО «Правовий Простір», профспілки підприємців Львівської області  та десятки інших організацій зі всієї України.

Рік тому у Вінниці підприємці Асамблеї об’єдналися з непідприємницькими організаціями, разом створивши громадський рух «Вільний простір».

Серед найбільш яскравих наших дій можемо виділити: організація Податкового майдану, проведення Автопробігу Львів – Київ – Луганськ у березні минулого року, акції протесту проти купівлі – продажу сільськогосподарської землі, підтримка голодуючих «чорнобильців» у Донецьку, захист репресованих підприємців. 

Переглядів: 854 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
2 Кирило Ковалинський   [Матеріал]
Пане Анатолій, де англомовний варіант???

0
3 Правління   [Матеріал]
Швидко буде.Шукаємо тих, хто зможе робити переклад

0
1 сват   [Матеріал]
Бу-бу-бу-бу... Действовать - то когда начнем???!!!

0
4 Правління   [Матеріал]
Что значит - действовать? Покажите

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]