Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Май » 26 » ЗВЕРНЕННЯ! Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України, Всеукраїнський громадський рух « Вільний простір», ГО «Спі
22:43
ЗВЕРНЕННЯ! Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України, Всеукраїнський громадський рух « Вільний простір», ГО «Спі

   Народе України!

22 травня 2012 р. судом міста Рубіжне Луганської області прийнято рішення про зміну запобіжного заходу проти Рімми  Білоцерківської з «підписки про невиїзд» на «взяття під варту» по сфальшованій справі за перешкоджання незаконному будівництву.

      Рішення взяти під варту прийнято за відсутності Рімми Білоцерківської, після того, як дев’ять суддів по черзі розглядали справу , шість з яких ще дружать з головою і взяли самовідвід щодо «шитої білими нитками» справи.

Мета цього сфальшованого рішення :   створення умов неможливості  пересування відомого правозахисника територією України. Адже саме Рімма Білоцерківська просто і дохідливо пояснює громаді : куди поділось українське національне багатство , як розграбовано землю та комунальне майно на території сіл та міст України, чому в Україні так і не створені територіальні громади?!

  Завдяки Ріммі Білоцерківській тисячі підприємців залишилися працювати в законному полі на спрощеній системі оподаткування, розібралися з неконституційністю існуючої пенсійної системи , борються з беззаконням,яке чинять державні виконавці ВДВС, підприємці з допомогою Рімми виграють суди.

Закликаємо всіх небайдужих українців прийти 28 травня 2012 р. об 11:00 год. під Генпрокуратуру (вул. Різницька, 13) на акцію протесту проти сфальшованої  кримінальної справи  та незаконного рішення  про арешт щодо Рімми Білоцерківської  з вимогою ЗАКРИТИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ !  Вимагаємо покарати всіх причетних до фальсифікацій справи та інших злочинів проти Ріми  Білоцерківської. Вимагаємо президента встановити конституційний лад, або згідно ст. 5 конституції України ми, народ, зробимо це самі!

 

 

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України. Громадянський рух Вільний Простір

http://vikna.if.ua/news/category/ua/2012/05/23/8976/view

Related posts:

  1. Звернення
  2. Обращение к гражданам Украины по поводу предстоящего митинга предпринимателей 29.11.2010 г.
  3. Звернення Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу
  4. http://www.youtube.com/watch?v=vkXqU2-q6rA&feature=related
  5. http://www.youtube.com/watch?v=vkXqU2-q6rA&feature=related

Переглядів: 915 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]