Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Травень » 8 » Зупинити продаж землі
15:33
Зупинити продаж землі

Під Радою мітингують проти продажу землі - Korrespondent.net

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОБЄДНАВЧИЙ КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

КОНГРЕС  ГРОМАДСЬКИХ  ОБЄДНАНЬ  УКРАЇНИ

 

м. Київ, вул. О. Гончара, 33,       ел.адреса - vladanarodu.org.ua@gmail.com,   тел. 0678696401

 

07травня 2021р.№88

                                             

                                                                                      Керівникам громадських організацій

 

Шановні  громадські діячі.

            31 березня 2020 року, о першій годин ночі, в стінах українського парламенту з порушенням Конституції України і регламенту Верховної Ради  відбулося лиходійство, яке  завершилось ганьбою парламентаризму – протягненням Закону про ринок земель сільськогосподарського призначення - загальнонаціонального багатства,  подарованого Всевишнім  всьому українському  народу на основі Конституції та Декларації про державний суверенітет України.   

Верховні Ради України восьми попередніх скликань у своїй роботі допускали помилки і порушення Законодавства при прийнятті рішень, за що отримували народний осуд,  але вчасно їх виправляли, або приховували  суть (щодо часткової приватизації надр) в загальних рішеннях природо-ресурсного користування.  

Але жодна Верховна Рада не насмілилась загальнонаціональні ресурси «конвертувати» у ринковий товар, як це зробила зграя слуг - порушивши Конституцію та не спитавши Власника і Господаря – народ України !  

Це свідчить, що за вчиненими діями  31 березня 2020 року, стоять прямі вказівки «грошових мішків» за межами України.  Підтвердженням цього є  розгляд і затвердження в парламенті додатків і змін до Закону від 31.03.2020 року, які полегшують процедуру продажу, в тому числі і продаж землі іноземцям. Якщо спільно не зупинимо, то це відбудеться  із липня ц.р., тобто через 2 місяці.

 

В тому випадку, коли вступ у дію Закону все таки відбудеться у липні, що вкрай небажано, то вже на протязі 15-20 днів будуть продані перші 9-10 мільйонів гектарів розпайованої землі, половина з якої  де-факто є нотаріально завіреною власністю латифундистів, потужних аграрних холдингів та фермерських господарств- справжніх власників боргових розписок на ці землі, а друга половина-додатково отримана з державних запасів - земельні паї з 2002 року після кучмівського розпаювання на підставі різних урядових постанов, які тільки чекають введення Закону в дію.  Інші 18-20 мільйонів української землі (української території) на першому етапі будуть продані власниками паїв - бідними і злиденними українськими селянами, а скуплені за безцінь (по світовим міркам) двома відсотками багатих (фінансовими українськими мішками). На другому етапі через 2-3 роки всі українські землі сільськогосподарського призначення (а це 70 відсотків території нашої країни) будуть скуплені уже у «наших» «українських» багатіїв за 3-4 рази вищу ціну завтрашніми новими власниками України – іноземними транснаціональними компаніями Ізраїлю, Китаю, Америки та інших країн.

Для 90 відсотків українців, в т.ч. для сьогоднішніх власників земельних паїв, після  проведення цієї антинародної акції наступлять чорні дні, бо вони стануть рабами у нових власників України, або емігрують в чужі країни. А для тієї нечисті, яка придумала акцію купівлі-продажу прапрадівських земель і приймала відповідні Закони, наступлять золоті часи. Вони забезпечать себе і свох декілька поколінь всіма земними і неземними злаками і стануть слугами не українського народу, а нових господарів і власників українських територій.     

 

 

 

Шановні   керівники громадських організацій, які не планують перетворюватись в рабів, а стануть плече в плече і не дозволять антинародному Закону вступити в дію.                                 

Сподіваємось, що Ви непричетні до «земельних» ділків «купи-продай» та їх дій, які призведуть  до  втрати території та незалежності  України (яка буде скуплена/відчужена за папірці (без застосування танків, літаків та іншої зброї).

 

Попередні звернення до «слуг народу» не дали жодних результатів та відповідей. Це свідчить  про відсутність в них  патріотизму, державницькою мислення, розуміння суті проблеми, честі і моралі, а також відчуття відповідальності за грубе порушення ними Конституції України.

 

Це звернення стосується життєвих інтересів мільйонів українців – історичних і юридичних власників української землі -  тому ми звертаємось за допомогою до Вас, громадських діячів, хто найближче до власників земельних паїв і хто сам являється конституційним власником української землі і надр в ній.

Сподіваємось, що Ви краще розумієте ті наслідки для громадян і держави Україна у разі продажу нашої святині – української землі. З метою обговорення цієї важкої проблеми, яку нав’язує нам зелена влада, і вироблення практичних кроків для її позитивного рішення, координаційна Рада запрошує Вас - керівників громадських організацій приєднуватися до руху! 

 

Контакти: vladanarodu.org.ua@gmail.com,  по тел і Вайберу 0678696401, 0963891937  - штаб координаційної ради.

 Дайте собі і нам по телефону відповідь:

1.Чи важлива для Вас висвітлена проблема?

2.Чи бажаєте Ви приймати участь в наших зустрічах в Он-лайн і публічно?         

 

З повагою – Голова Всеукраїнського координаційного центру академік П.Таланчук,

 Голова Конгресу громадських об’єднань проф. М.Бугаєць.                                                                   

http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_vistup_na_mitingu_pered_konstitucijnim_sudom/1-1-0-2848

                                                          

Переглядів: 194 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]