Вітаю Вас, Гость
Головна » 2010 » Март » 12 » Зразок Меморандуму та Анкети
21:54
Зразок Меморандуму та Анкети
                                          МЕМОРАНДУМ
Про взаємодію та співробітництво громадських об’єднань представників малого та середнього бізнесу України
       м. __________________                            «____»___________ 2010 р.
На основі взаємних інтересів у забезпеченні сприятливого підприємницького середовища та розвитку громадянського суспільства, як в кожному регіоні, так і в Україні в цілому, домовились про наступне:
Стаття 1. Сторони розвиватимуть співробітництво в галузі: - спільного захисту інтересів малого та середнього бізнесу; - розробки та впровадження законодавчої та нормативно-правової документації в сфері господарської діяльності; - розробки та впровадження процедур громадського контролю за рішеннями та діяльністю органів влади; - створення постійно діючих правових та фінансово-економічних інституцій; - розробки та впровадження ефективних та об’єктивних методів та критеріїв оцінки результативності урядових заходів з розвитку підприємництва
Стаття 2. До основних напрямків співробітництва Сторони відносять здійснення наступних заходів: - здійснення спільних заходів з дерегулювання господарської діяльності; - здійснення заходів громадського впливу в процедурах прийняття регуляторних актів органами законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування; - запровадження громадської експертизи рішень органів законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування; - створення спеціалізованих правових та правозахисних структур для захисту законних прав та інтересів суб’єктів господарювання; - захист законних прав та інтересів суб’єктів господарювання: - створення спеціалізованих фінансово-економічних структур і механізмів для фінансування спільних проектів; - розробка та запровадження незалежної системи оцінки стану розвитку малого та середнього бізнесу; - проведення спільних заходів громадського впливу; - створення на паритетних засадах спільних з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування постійних та/або тимчасових утворень для розв’язання проблемних питань у сфері господарської діяльності - сприяння у впровадженні проектів розвитку громадського суспільства в Україні; - здійснення представницьких функцій на регіональному, державному та міжнародному рівнях; - утворення підприємницького лоббі на всіх рівнях державної влади та органів самоврядування України; - розробка та реалізація інших спільних заходів, спрямованих на більш повне і всебічне виконання положень Статті 1 даного Меморандуму. - запровадження громадської експертизи існуючого законодавства та внесення пропозицій по його вдосконаленню; - спільна робота з профільними комітетами Верховної Ради по підготовці нових законопроектів, що стосуються сфери підприємництва та розвитку громадянського суспільства.
Стаття 3. З метою виконання положень даного Меморандуму Сторони вступатимуть в договірні відносини одна з одною та/або з третіми сторонами. Стаття 4. 1. З метою забезпечення виконання даного Меморандуму Сторони утворюють Всеукраїнську Координаційну раду представників громадських об’єднань малого та середнього бізнесу, на яку буде покладено повноваження: представляти спільні проекти; здійснювати координацію утвореними правовими, правозахисними та фінансово-економічними структурами; представляти учасників цього Меморандуму у відносинах з третіми особами в межах наданих повноважень. 2. Кожна із Сторін призначить свого повноважного представника для участі в роботі цієї робочої групи, про що повідомить іншу Сторону в письмовому вигляді. 3. Представництво у Координаційній раді є добровільним за квотою, визначеною загальними зборами представників підписантів цього Меморандуму.
Стаття 5. 1. Даний Меморандум набирає чинності з дня підписання обома Сторонами та буде діяти протягом п’яти років. 2. Сторони за взаємною домовленістю можуть вносити в даний Меморандум зміни та доповнення, які будуть оформлюватись окремими протоколами і будуть складати невід’ємну частину даного Меморандуму. 3. Будь-яка із Сторін може припинити дію даного Меморандуму, надіславши іншій Стороні письмове повідомлення про такий намір за 6 місяців до передбачуваної дати припинення дії даного Меморандуму. 4. Припинення дії даного Меморандуму не впливає на виконання і терміни конкретних заходів, узгоджених у відповідності з його положеннями та не закінчених на момент припинення його дії. 5. У випадку, якщо жодна зі Сторін не повідомить іншу Сторону про намір припинити дію Меморандуму, його дія буде автоматично продовжена на один рік.
Стаття 6. Суперечки відносно тлумачення і застосування положень даного Меморандуму будуть вирішуватись шляхом переговорів та консультацій між Сторонами.
Стаття 7. Здійснено в м. у __________ екземплярах, кожен українською мовою, при цьому всі екземпляри мають однакову силу. ПІДПИСИ СТОРІН:
 
 
 
 
 
АНКЕТА УЧАСНИКА АСАМБЛЕЇ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ УКРАЇНИ
 
Повне найменування ___________________________________________________________ __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Дата державної реєстрації ______________________________________________________
Номер свідоцтва про державну реєстрацію _______________________________________
Найменування органу, що здійснив державну реєстрацію __________________________ _____________________________________________________________________________________ Код державного реєстру ________________________________________________________ Місцезнаходження (юридична адреса) ____________________________________________ _____________________________________________________________________________________ Засновники ___________________________________________________________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Кількість членів _______________________________________________________________ Статутні завдання та цілі _______________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Відомості про керівника ________________________________________________________ (посада, прізвище, ім‘я та по батькові, число, місяць, рік народження) _________________________________________________________________________________________________________________ Контактні телефони, факс, електронні адреси_____________________________________ _____________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________
Переглядів: 5040 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]