Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Червень » 21 » Запрошення на конференцію
11:24
Запрошення на конференцію
УВАГА реєстрація на КОНФЕРЕНЦІЮ!
25.06.2019 м. Київ
Всеукраїнська науково-практична конференція: «Народ України, ‒ єдиний легітимний суб’єкт влади»
25 червня 2019 року, 10-30, в м. Києві, Київський міський Палац Ветеранів (м. Київ, вул. Бастіонна, 11).
Організатори:
Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України;
ГО «Всеукраїнський Інноваційний Фонд Народна Ініціатива;
ГО «Ліга Націй України»;
ГО «Український соціологічний портал,
ГО Печерське районне відділення Київського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів.
Політична нестабільність, як наслідок корумпованості «влади», перманентні кризи в розвитку соціально-економічної сфери, заставляють Громадянське суспільство стати ініціатором зміни парадигми політичної системи в Україні.
Народні політико-соціальні протести, ініціативи представників ГО, воля громадських активістів ігнорується так званою політичною «елітою».
Суспільне збурення визвано тим, що діяльність політичного керівництва України не відповідає вимогам часу та потребам НАРОДУ, розвитку України. І однією з причин є, ‒ нездатність до консолідації громадян, Громадянського суспільства в цілому, впливати та контролювати діючу владу (органи державного управляння та місцевого самоврядування).
Ціль конференції: об’єднання і консолідація громадян та громадських об’єднань України, з метою побудови в Україні правової держави вільних громадян із сильним громадянським суспільством, наділених владними механізмами управління соціально-економічним розвитком та реальним контролем за публічним управлінням.
Обговорити та запропонувати план дій з розвитку громадянського суспільства, як складової публічної влади в умовах динамічних змін в країні.
Завдання Конференції: побудова та розвиток нової системи суспільних відносин, як основи розвитку держави та захист прав та свобод людини і громадянина.
Запропонувати народу України відповідний напрямок державотворення, взяти за основу місії їх діяльності Українську національну ідею, державотворчу місію народу України.
Питання для обговорення:
● Громадянське суспільство та Конституція України. Захист прав і свобод людини і громадянина.
● Соціально-економічні реформи – основа розвитку конкурентної держави.
● Права громадянина в Україні, – реалії сьогодення («правова держава», «громадянське суспільство»).
● Державотворча місія народу України як ключовий елемент соціального прогресу.
● Народовладдя (горизонтальне управління), як основа якісних змін Органів публічного управління (ОПУ).
● Виборче Законодавство України. Законопроект «ПРЕС».
В програмі конференції передбачені презентації конкретних проектів розбудови України, інвестиційних проектів та презентації інших напрямків з становлення суб’єктності влади народу.
В конференції приймають участь, відомі громадські діячі, представники наукового товариства, публічні політики й органів державної влади, волонтери України.
Відкриває конференцію: Вступне слово – голови ГО Печерського районного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Олеся Гриба. Надається слово ведучим:
Експерт з розвитку Громадянського суспільства і публічного управління; автор «Платформи діалогу громадянського суспільства з органами публічного управління» кандидат економічних наук, доцент Олександр Хорольський;
Співорганізатор Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України, голова районної екологічної організації «Зелений світ», депутат районної ради Анатолій Ковальов.
Заявлені виступи: Віктора Мусіяки, Ігоря Смешка, Едуарда Афоніна, Олександра Хорольського, Анатолія Ковальова, Ярослава Позняка, Артема Горбенко, Ігоря Гурчика, Любові Молдаван та ін.
Конференція відбувається при участі: Social Development Institute, Inc (США).
Додаткова інформація про конференцію знаходиться по адресу: http://www.seredniy-klas.org/; https://www.facebook.com/groups/2009270792633799/
Схема проїзду, знаходиться на сайті: http://www.seredniy-klas.org/
Просимо підтвердити участь до 21.06.2019 року.
Для публікації матеріалів та інших витрат, передбачається мінімальний внесок для учасників конференції, в розмірі 50 грн. Ми незалежні від впливу олігархів та українських політиків.
Суму перераховувати на рахунок Громадської Тальнівської районної екологічної організації «Зелений Світ». Код ЄДРПОУ 36779895, pax. 26006060731529 в ЧФ ЗАТ КБ «Приватбанк» МФО 354347
E-mail: dorozhna.karta@gmail.com
+380-634189797 ─ Олександр Хорольський;
+380-963891937 ─ Анатолій Ковальов;
+380-938841797 ─ Ярослав Позняк;
+380-939787070 ─ Артем Горбенко.
Переглядів: 10 | Додав: anatoliy_kovalev104 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]