Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Червень » 26 » ЗАПРОШЕННЯ для участі в конференції: «Шляхи розвитку середнього класу в Україні»
09:43
ЗАПРОШЕННЯ для участі в конференції: «Шляхи розвитку середнього класу в Україні»

Результат пошуку зображень за запитом "картинки середній клас"

СЕРЕДНІЙ  КЛАС  УКРАЇНИ

Реєстрація - https://duk.social/register/; http://www.seredniy-klas.org/

Тел.: 066 3302353, 098 3545525, 093 4650475,

096 3891937

Скайп: politinstitut@harchenko.com.ua;

E-mail: politinstitut@harchenko.com.ua ; aaa77748@i.ua.

Активність середнього класу є запорукою якісних змін в Україні

ЗАПРОШЕННЯ

Запрошуємо взяти участь в "Допарламентській узгоджувальній конференції", де ми зможемо обговорити тему «Шляхи розвитку середнього класу в Україні» в умовах загострення внутрішніх та зовнішніх загроз та кризи державного управління.

Завдання:

по-перше, консолідація людей здатних взяти на себе відповідальність за формування стратегії розвитку середнього класу;

по-друге, сформувати цілі та механізми реальних змін в країні;

по-третє, написати проект Програми середнього класу;

по-четверте, почати формувати нове бачення горизонтальної моделі розвитку економіки, суспільства в цілому.

Останніми роками середній клас (СК) українців, в т.ч. малий та середній бізнес (МСБ), беруть на себе все більше відповідальності за майбутнє України. Роль СК посилюється відповідно до тенденцій розвитку країни, на основі діючих міжнародних та українських Законів (Угод) з захисту прав та свобод людини. Розгортається рух за права громад, розвиток людини.

Зростання ролі свідомого українця, призводить до того, що практично всі політичні сили прикладають зусилля використати нас у своїх боротьбі. Сьогодні громадянське суспільство та головна його складова середній клас повинні усвідомити, що в Україні відсутні демократичні партії. Наявні партії, це клуби за інтересами, очолювані їх власниками, олігархами та їх прислужниками. Тому, стратегічним є завдання  об’єднати середній клас в боротьбі за свої права у власному політичному проекті, де не буде "власника", а лідер, вибиратиметься тимчасово у випадку політичної необхідності, через відповідні змагання, - систему праймериз.

Тому, доцільно написати Програму середнього класу – основи розвитку України, де було б закріплено права середнього класу, основної і самої численної групи українського суспільства. Ця програма буде основана на принципах діючої Конституції (ми розуміємо, що вона потребує оновлення, на основі принципу відповідального народовладдя), Європейської хартії місцевого самоврядування, Хартії прав людини, документу розробки змін в Україні "НАРОДНА ІНІЦІАТИВА платформа діалогу громадянського суспільства з органами публічного управління" та інших системних документів.

Цим самим буде забезпечено збалансовані зміни в Україні зростання кількості робочих місць, подолання бідності, розвиток малого й середнього підприємництва. Що в свою чергу, дозволить реалізувати конституційні права громадян на освіту, медицину, культуру і відпочинок, забезпечення достойних пенсійних потреб.

 

Інніціативна група конференції:

 

Додаток 1.

Зміст конференції:

Відпрацювання проектів питань порядку денного постійної роботи конференції та уточнення першого етапу конференції, що забезпечать впровадження дієвих та ефективних заходів у відповідності до прийнятих нею рішень:

♦ Пошук ефективних форм активізації середнього класу в управлінні країною.

♦ Шляхи впровадження системи блокчейн, як інструменту побудови горизонтальних системних відносин.

♦ Створення постійно діючої групи по роботі над платформою (системним документом) розвитку середнього класу та України в цілому. (На початковому етапі використовуємо документ "НАРОДНА ІНІЦІАТИВА платформа діалогу громадянського суспільства з органами публічного управління", з подальшим її доопрацюванням.

♦ Пошук оптимальної моделі взаємодії середній клас – органи публічного управління (ОПУ).

♦ Запровадження сучасних технологій в розвитку України де провідну роль буде відігравати середній клас.

♦ Створення самоорганізованих, самодостатніх, безпекових форм розвитку середнього класу.

Конференція буде проходити в кількох форматах та за кілька етапів:

Підготовча частина:

а) приєднання до конференції;

б) телевізійна конференція (телепрограми з учасниками конференції, в яких подаються та обговорюються доповіді тем порядку денного, зміни та доповнення до них);

в) веб-конференція (на веб-сайті публікуються тези доповідей, змін та доповнень до них з питань порядку денного https://duk.social/register/)

г) проведення організаційних заходів з питань проведення конференції;

д) три етапи загальних зборів конференції та обраного нею її постійного виконавчого органу (місця проведення – ДП «Конгрес-центр «Український дім» та/чи ДП «Палац спорту»).

Доступ до деталізованого порядку денного загальних зборів конференції, її методичні матеріали є конфіденційним та надаватимуться учасникам.

Будуть запрошенні гості загальних зборів конференції:

• представники посольств різних країн;

• представники посольств в Україні від країн-членів НАТО;

• представники фінансових інституцій, установ та корпорацій країн-членів ЄС;

• представник від генерального секретаря ООН;

• представник від президента ПА НАТО;

• на бажання учасника конференції можуть бути запрошені інші гості.

Доопрацювання порядку денного конференції, її завдань, цілей буде відбуватися з учасниками конференції.

ГО «Інститут політичного управління» буде Вашим секретаріатом на шляху до досягнення цілей, які Ви напрацюєте протягом конференції.

Реєстрація на конференції та усі необхідні комунікаційні реквізити знаходяться на сайті https://duk.social/register/. (Активуються після набуття статусу учасника конференції.)

* * *

Дата проведення загальних зборів конференції – з 15 вересня 2017 року до 24 вересня 2017 року. Дата проведення резолютивної частини загальних зборів конференції міститиметься у проміжку між 15 та 24 вересня 2017 року.

Організація проведення конференції потребує значних витрати, тому прохання до учасників та прихильників  зробити посильний матеріальний індивідуальний внесок, який буде використано із великою користю для суспільства України. Необхідність такого підходу продиктована організаційними потребами. Очікуємо на Ваше розумінням та активність.

Команда організаторів конференції.

Додаток 2.

БЛОКЧЕЙН

Блокчейн – це інноваційна технологія, яка забезпечує надійний захист даних та може використовуватися для втілення на ній багатьох ідей – від виборів та відкликання народних депутатів, міністрів, Президента України, депутатів місцевих рад тощо до фінансових операцій, включаючи кредитування, грошові розрахунки, у тому числі, криптовалютою, а також для накопичення і зберігання своїх доходів, для торгівлі товарами та послугами, реєстрації прав власності, виконання смарт-договорів, заснування смарт-держави, в якій участь чиновника буде відсутньою.

Блокчейн – це послідовність блоків, що містять повну історію усіх транзакцій, що були там виконані. Нові транзакції записуються як частини нових блоків, оброблених децентралізованим способом в ланцюг, таким чином, включаючи ці нові транзакції в блокчейн.

Важливою особливістю блокчейну є можливість розповсюдження, трансляції та запису транзакцій в базу даних одночасно усім користувачам на комп’ютери. Таким чином, у всіх користувачів блокчейну на комп’ютерах знаходиться однакова база даних. І чим більша кількість користувачів системи блокчейн, тим безпечнішою, надійнішою є така система.

Дук-ком’юніті використовує передову платформу блокчейну, що розроблена командою NXT, яка використовує відкритий вихідний код, і надається усім бажаючим.

Криптовалюта і загалом фінансові системи – це перші широко використовувані додатки, що працюють на технології блокчейн. Таким чином на блокчейні створена та функціонує і криптовалюта для ДУК-ком’юніті – DUK.

Згодом ДУК-ком’юніті запровадить свій блокчейн, над чим зараз працює секретаріат ДУК-ком’юніті, де будуть перевтілені веб-технології праймерізу і також можна буде користуватися тією ж криптовалютою «DUK».

Спочатку була розроблена концепція використання блокчейну для забезпечення надійного, стабільного та безпечного децентралізованого і відкритого запису транзакцій. Технологія блокчейн була використана для відстежування транзакцій та створення криптовалюти. Але в блокчейні є потенціал для використання найрізноманітніших функцій.

Така платформа робить революцію у фінансових технологіях та управлінських галузях, надаючи не тільки наявні функції, але також і потужний модульний набір інструментів для створення усього, що користувачі можуть собі уявити. Платформа надає користувачам повну свободу для створення їх особистих програмних втілень та гаджетів.

На блокчейні буде втілено набагато більше застосувань, ніж є зараз. Секретаріат ДУК-ком’юніті створює на блокчейні постійнодіюче голосування з визначення рейтингів, легітимності, професійної придатності посадових осіб, постійно діючий праймеріз, а також такі додатки, як смарт-договори та смарт-держава.

Така система може користуватися успіхом в Україні, адже це вірний крок до демократизації українського суспільства, втілення прямого народовладдя.

Блокчейн – «ДУК» буде ВАШИМ провідником до заснування Української республіки прямого народовладдя. Секретаріат ДУК-ком’юніті не претендує на унікальність – ми будемо раді, якщо з’являться послідовники цієї справи.

Додаток 3.

РОЛЬ ТА МІСЦЕ МСБ ТА НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Означення поняття. Середній клас України – це високоактивні, креативні особи, які є основою цивілізаційного розвитку та забезпечують сталий розвиток суспільства і становлять переважну більшість населення любої країни.

Фактично, це частина населення України між самими бідними та самими багатими. На відміну від самих бідних, які думають лише про те, як вижити і на відміну від самих багатих, які прагнуть лише особистого збагачення та пригнобленню інших вони зможуть стабілізувати громадянське суспільство, його прогрес, при умові консолідації та об'єднання.

Основні рушійні групи середнього класу, характеристика елементів структури:

1. Підприємці, малий та середній бізнес (МСБ) – особи, які на свій страх і ризик та за свої ресурси створили підприємницькі (промислові, торгові, фермерські інше) структури соціально-економічної направленості (діяльності).

Сьогодні кланово-олігархічна держава їх обклала поборами, грабіжницькими тарифами, необґрунтованими податками та постійно здійснює рейдерські наїзди. Сумарна величина стягнень в Україні така, що товарне виробництво є нерентабельним, що не уможливлює прозорі фінансово-економічні відносини.

Підприємці являються одними з основних наповнювачів бюджету України. Сплачуючи надмірну кількість податків та віддаючи значну величину створеної ними добавленої вартості, при відсутності дієвих механізмів підтримки з боку держави. Вони змушенні закривати свої підприємства, переводити свої операції в тінь і навіть покидати Україну, переводячи туди свою підприємницьку активність.

Ми, як представники від всього підприємницького середовища (від прозорих великих бізнесменів та МСБ до фізичних осіб підприємців) вимагаємо чітких правил роботи для всіх хто приносить користь обслуговуючи населення та примножує національне багатство. В не залежності від того хто та скільки платить податків.

Підприємці національної економіки, в т.ч. і підприємці аграрного сектору відносяться до найбільш активних в Україні. Вони користуються певними матеріальними ресурсами, що визначає їх відповідальну та активну громадську позицію. Так, нами в 2009 р. було створино Асамблею громадських організацій малого та середнього бізнесу України, а в 2010 році було організовано ПОДАТКОВИЙ МАЙДАН на БАНКОВІЙ. Підтримували та безпосередньо приймали активну участь в МАЙДАНІ ГІДНОСТІ (2013 – 2014 рр.) Ми, сьогодні змушенні, замість того, щоб примножувати суспільний продукт (ВВП), активно боротися за свої права, й права Народу України в цілому. Особливо необхідна консолідуюча боротьба за інтереси середнього класу, як основної продуктивної сили країни (освітян, науковців, медиків та інших) та за якісні, системні зміни в Україні в цілому.

  1. Працівники освіти та науки – відповідають за навчання та становлення молодої людини, розвиток інноваційної економіки. Як особистості, вони направляють свою діяльність на розвиток почуття патріотизму, активної громадянської позиції, справедливості та непримиримості до зла, якісний розвиток України. Їх роль важко переоцінити в житті суспільства. Професії цих людей ключові для формування майбутнього країни. Тому суспільство, в особі держави, може й повинно забезпечити їх привілейований статус. Таким чином, забезпечити притік кращих молодих людей в ці сфери суспільної діяльності.

Працівники освіти й науки сьогодні консолідують свої зусилля (через свої профспілки) з МСБ та іншими активними групами, що дозволить сформувати нове громадянське суспільства, з залученням інших груп середнього класу. Із свого боку підприємці готові активно надавати допомогу школам, дитячим дошкільним закладам, співпрацювати з українською наукою, розвивати інші напрямки.

  1. Працівники охорони здоров’я – не менш важлива частина громадянського суспільства, головна функція яких, збереження фізичного (і в певній мірі морального) здоров’я НАРОДУ України. Без сумніву Україні потрібна ефективна система охорони здоров’я, тому, як й освітяни, цю соціальну групу необхідно віднести до привілейованого статусу в Україні, як груп, що забезпечують здоров’я та майбутнє країни. Таким чином, державні службовці, втрачають пріоритет в соціальному забезпеченні на користь освітян та медиків.
  2. Військові: зовнішні загрози, активізували переоцінку значення людини, яка вибрала професію – захист БАТЬКІВЩИНИ. Таки чином, в Україні починається процес повернення до першоджерел ментальності НАРОДУ! З перекрученого: "моя хата з краю, нічого не знаю" до "моя хата з краю, першим ворога зустрічаю". Представники МСБ, поряд з іншими групами громадянського суспільства, висловлюють рішучу підтримку Українській Армії, українському воїнству!
  3. Інші верстви середнього класу – державні службовці, селяни, студенти, пенсіонери – всі прагнуть позитивних змін в суспільстві для подолання корупції, створення справедливих судів, підвищення життєвого рівня, забезпечення всіх прав, що передбачені Конституцією України. Як правило, вони виступають проти олігархічної верхівки.

Ми розуміємо, що перед нами стоять амбітні задачі по якісним перетворенням України. Для цього необхідна консолідації всього середнього класу, навколо системного бачення побудови НОВОЇ УКРАЇНИ! Ми готові брати на себе більше відповідальності, посилити роль в житті територіальних громад та країни в цілому, на основі діючих міжнародних та українських актів з захисту прав та свобод людини.

В написання нової програми необхідно закласти принципи надсучасної, динамічної соціально-економічної моделі України на основі кращого світового досвіду та наукових досягнень.

Тим самим, це дозволить збалансувати відносини в суспільстві його розвитку. Активізувати політику підтримки національного виробника й інвестора, в тому числі сформувати прозору податкову систему на основі її стимулюючої ролі. Цим самим буде забезпечено зростання кількості робочих місць, подолання бідності, розвиток малого й середнього підприємництва. Що в свою чергу, дозволить підняти конституційні права громадян на освіту, медицину, культуру і відпочинок, забезпечення достойних пенсійних потреб.

http://www.seredniy-klas.org/news/zaproshennja_dlja_uchasti_v_konferenciji_shljakhi_rozvitku_serednogo_klasu_v_ukrajini/2017-06-26-286

 

 

 

 

Переглядів: 817 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]