Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Травень » 19 » Заява Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України та громадського руху «Вільний простір»
23:05
Заява Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України та громадського руху «Вільний простір»
 
Два роки тому Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України та Конфедерація вільних профспілок стояли пліч-о-пліч на Податковому майдані. Сьогодні ми, представники малого та середнього бізнесу України та наші партнери з непідприємницьких організацій з громадського руху «Вільний простір» спільно з Конфедерацією оголошуємо про неприпустимість прийняття урядового проекту Трудового кодексу, що готується до другого читання у Верховній Раді України. Підприємцю потрібен не безправний працівник, а соціально захищений та ініціативний на своєму робочому місці. А саме безправним робить його зазначене бездарне творіння українського уряду, що діє поза рамками як чинного законодавства, так і Конституції України. 
Для нас є очевидним фактом необхідність відміни як Податкового, так і Трудового кодексів (в разі його прийняття). 
Одразу після завершення Податкового майдану розпочались репресії проти його учасників. Сьогодні у подібній ситуації опинилась Конфедерація вільних профспілок. Як тільки голова Конфедерації Михайло Волинець публічно заявив про те, що незалежні профспілки планують акції протесту проти прийняття нового Трудового кодексу та закону про мирні зібрання, наступного ж дня в офісі Конфедерації відбувся обшук з метою виїмки документів, що могли б стосуватися однієї із організацій Конфедерації. Така дія, вчинена щодо профспілкової організації без рішення суду, є грубим порушенням чинної Конституції України та законодавства про профспілки. 
Оголошуємо про свою повну солідарність з Конфедерацією вільних профспілок та її головою Михайлом Волинцем щодо захисту конституційних прав профспілкових організацій України та їх членів. 
Прийнято у колоні  Автомайдану 2012 «Зроби Україну сам»
Запоріжжя, 18 травня
Переглядів: 697 | Додав: Правління | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]