Вітаю Вас, Гость
Головна » 2010 » Март » 21 » ВИМОГИ фізичних осіб-підприємців ринку м. Луганська
13:22
ВИМОГИ фізичних осіб-підприємців ринку м. Луганська
19 березня 2010 р.,                                                        м. Луганськ
                                                         ВИМОГИ
фізичних осіб-підприємців, здійснюючих свою діяльність на території Дочірнього підприємства «Центральний ринок міста Луганська»:
 1. Організувати і провести «круглий стіл» за участю Адміністрації Дочірнього підприємства «Центральний ринок міста Луганська», суб’єктів підприємницької діяльності, здійснюючих свою діяльність на території ринку, Голови Державного комітету регуляторної політики та підприємництва, представників Луганської обласної державної адміністрації з метою обговорення питань нарахування та стягнення орендної плати за торгове місце та укладення договорів оренди торговельного місця та додатків до них Адміністрацією ринку з фізичними особами-підприємцями, здійснюючих свою діяльність на території Дочірнього підприємства «Центральний ринок міста Луганська».
 2. Чітко зазначити в Додатках до договорів оренди торговельного місця структурні елементи, порядок та суму нарахування плати за оренду торговельного місця.
3. Надати копії документів, які є підставою для стягнення плати за оренду торгового місця фізичних осіб-підприємців, здійснюючих свою діяльність на території Дочірнього підприємства «Центральний ринок міста Луганська» (Копії протоколів зборів, рішень, ін.). 4. Скасувати рішення Адміністрації ринку про встановлення тарифу за оренду торгового місця в розмірі 11 грн. 75 коп., що є самою високою платою за оренду торговельного місця в місті.
 5. Припинити протиправні дії з боку адміністрації ринку щодо беззаконного та безпідставного позбавлення суб’єктів підприємницької діяльності торгівельних місць.
6. Припинити незаконну вимогу здійснювати реконструкцію ринку за рахунок грошових коштів фізичних осіб-підприємців, які займаються підприємницькою діяльністю на території «Центрального ринку міста Луганська».
 Голова Правління Громадської організації «Луганськ – мій дім» _______________________ А.Ю. Кувічка
Голова Первинної профспілкової організації фізичних осіб-підприємців, здійснюючих підприємницьку діяльність на території Дочірнього підприємства «Центральний ринок міста Луганська» ____________________ Н.П. Середа
Переглядів: 1317 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]