Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Август » 7 » Вчора було оприлюднено передвиборчий список партії «Демократичний Альянс»
14:53
Вчора було оприлюднено передвиборчий список партії «Демократичний Альянс»

Колеги – підприємці!

Уважно спостерігаючи за перебігом висування кандидатів у депутати за усіма без винятку списками політичних партій, ми на превеликий жаль ловили себе на думці, що людей, які представлятимуть  нас у наступній Верховній Раді України фактично знову не буде. Будуть люди, що в той час, коли ми з вами вимагали повної відміни Податкового кодексу, ходили задніми дверима на переговори з урядом. Будуть люди, які протестні акції підприємців використовують виключно як фон для власних передвиборчих роликів, забравши у нас з вами навіть право називатися організатором 
Податкового майдану.

У нас знову не буде того, хто вважатиме своїм обов’язком захист інтересів бізнесу. Невже ми приречені постійно когось про це просити!?

Ще два тижні тому більшість з нас навіть не розглядали можливості балотування на цих виборах. Але терпіння не вічне! Ми не вважаємо можливим для себе безмовно спостерігати за остаточним знищенням малого бізнесу в Україні!

Вчора було оприлюднено передвиборчий список партії «Демократичний Альянс», у якому лідерам громадських організацій бізнесу довірено одні з найвищих позицій. Крім нас, у списку лише молодь та громадські діячі.

На цей момент необхідністю є збір надто великого як для малого бізнесу страхового внеску, який дозволить взяти участь у виборах. Його потрібно зібрати протягом наступних кількох днів.

Ми не беремо грошей в олігархів, тому нам потрібна будь – яка підтримка зі сторони вас – підприємців та просто небайдужих за долю країни людей.

Незалежно від того, чи станемо ми депутатами, чи ні,  ми будемо незмінно відстоювати інтереси малого і середнього бізнесу України.

З глибокою повагою до Вас,

Рима Білоцерківська,

Ігор Гурняк,

Ігор Запрудський,

Олександр Супрунюк,

Лідія Кривенко.

 

Якщо ви вважаєте потрібним допомогти такій партії взяти участь і перемогти у виборах, пропонуємо вам допомогти і нам, і собі як фінансово, інформацією, так і організаційно.

Розрахунковий рахунок: 26008000240036

код: 37641876 МФО: 380009

Банк: АТ «Ерсте Банк» Отримувач: Політична партія «Демократичний Альянс»

Призначення платежу: Добровільна пожертва від громадянина України

(обов`язково вказати ПІБ та номер ідентифікаційного коду)

Переглядів: 989 | Додав: Правління | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1
1 Спілка МСБУ.  
0
Розводняк...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]