Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Серпень » 18 » Василь Цегельник Образливо бути фізичною особою
16:18
Василь Цегельник Образливо бути фізичною особою

Результат пошуку зображень за запитом "картинки фізична особа"

http://pravogromady.blogspot.com/2017/06/blog-post_12.html

Переглядів: 381 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 Правління  
ОСНОВА для судді-авторитет судової системи в питаннях моралі, чесності та непідкупності судових органів посідає першочергове місце в сучасному демократичному суспільстві.

0
3 Правління  
У пункті 10 Основних принципів незалежності судових органів, схвалених резолюціями 40/32 та 40/146 Генеральної Асамблеї ООН від 29 листопада 1985 року та 13 грудня 1985 року, закріплено, що особи, відібрані для судових посад, повинні мати високі моральні якості і здібності, а також відповідну добору кваліфікацію в галузі права. У Бангалорських принципах поведінки суддів від 19 травня 2006 року, схвалених Резолюцією Економічної та Соціальної Ради ООН 27 липня 2006 року N 2006/23, зазначено, що довіра суспільства до судової системи, а також до авторитету судової системи в питаннях моралі, чесності та непідкупності судових органів посідає першочергове місце в сучасному демократичному суспільстві.

0
2 Правління  

0
1 Правління  
Поняття "права людини". Тлумачення змісту прав людини було надано у абзаці четвертому підпункту 5.2 пункту 5 мотивувальної частини Рішення КСУ від 22.09.2005 N 5-рп/2005 7, де зазначено: "у традиційному розумінні діяльності визначальними поняття змісту прав людини є умови і засоби, що становлять можливості людини, необхідні для задоволення потреб її існування та розвитку. Обсяг прав людини - це їх сутнісна властивість, виражена кількісними показниками можливостей людини, які відображені відповідними правами, що не є однорідними і загальними". У іншому Рішенні від 11.10.2005 N 8-рп/2005 8 КСУ зазначив таку правову позицію: зміст прав і свобод людини - це умови і засоби, що визначають матеріальні та духовні можливості людини, необхідні для задоволення потреб її існування і розвитку. Обсяг прав людини - це кількісні показники відповідних можливостей, що характеризують його множинність, величину, інтенсивність і ступінь прояву та виражені у певних одиницях виміру. Звуження змісту прав і свобод означає зменшення ознак, змістовних характеристик можливостей людини, які відображаються відповідними правами та свободами, тобто якісних характеристик права. Звуження обсягу прав і свобод - це зменшення кола суб'єктів, розміру території, часу, розміру або кількості благ чи будь-яких інших кількісно вимірюваних показників використання прав і свобод, тобто їх кількісної характеристики (абзаци п'ятий, шостий пункту 4 мотивувальної частини рішення).

____________
7 Рішення Конституційного Суду України N 5-рп/2005 від 22.09.2005 у справі за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень статті 92, пункту 6 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України (справа про постійне користування земельними ділянками) [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/v005p710-05.

8 Рішення Конституційного Суду України N 8-рп/2005 від 11.10.2005 у справі за конституційним поданням Верховного Суду України та 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень абзаців третього, четвертого пункту 13 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та офіційного тлумачення положення частини третьої статті 11 Закону України "Про статус суддів" (справа про рівень пенсії і щомісячного довічного грошового утримання) [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/v008p710-05.
Просто революційне рішення ЕСПЛ. Нажаль тексту ще немає. Что воно може потягнути за собою !?:)
ЄСПЛ ВИЗНАВ ПОРУШЕННЯМ КОНВЕНЦІЇ ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВА НА ЗЕМЛЮ БЕЗ БУДЬ-ЯКОЇ КОМПЕНСАЦІЇ
Європейський суд з прав людини у справі "Кривенький проти України" встановив порушення статті 1 Конвенції з прав людини у зв'язку з позбавлення права на земельну ділянку без будь-якої компенсації.
Відповідно до обставин справи, заявник звернувся до ЄСПЛ зі скаргою, що райдержадміністрація незаконно позбавила його права на земельну частку (пай), 
скасувавши своє рішення про видачу державного акта про право власності на землю. Усі судові інстанції України визнали недійсним державний акт про право власності на землю. Тоді заявник поскаржився до Європейського суду, що його позбавили права власності всупереч положенням статті 6 (право на справедливий суд) Конвенції та статті 1 (захист власності) Першого протоколу до Конвенції.
Розглянувши скаргу, ЄСПЛ встановив порушення статті 1 Першого протоколу до Конвенції, вказавши, що заявника позбавили права власності на землю без надання відповідної компенсації чи іншого виду належного відшкодування.
Рішення у цій справі набуло статусу остаточного 16 травня 2017 року, і тепер Україна має виплатити заявнику 10 тис. євро відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]