Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Ноябрь » 14 » Свавілля львівської міліції
21:06
Свавілля львівської міліції
[19:21:00] Супрунюк Олександр: інформація від Романа Олексевича. працівники райавтодору разом з заступником РДА збирали побори з перевізників, що возили буряк. зібрався обурений натовп. Назар як журналіст та Роман Олексевичі здійснювали відеозйомку цієі  подіі. Вони ж викликали міліцію бо документів на здійснення перевірки ніхто не мав . коли натовп розійшовся, міліція напала на Романа та Назара. посвідчення журналіста лише розізлило міліціонерів. Даішник витягнув пістолет та погрожував Назару. батька з сином розділили, посадили в різні авто. Роман якимсь чином опинився в лікарні. Назара утримували насильно в міліцейському авто. Постійно на нього здійснювався психологічний та фізичний тиск. Лише випадково люди почули крики Назара та відбили його в міліціі. Назар в шоковму стані. його завели до лікарні, але ні батька ні матір туди не допускали. Лише за допомогою громади Роману вдалось протиснутись до сина. Зараз входи в лікарню перекривають міліціонери в кількості 13 чоловік. ще четверо нарахували всередині. крім того біля двох десятків підозрілих осіб спортивноі статури крутяться поряд.
Переглядів: 1182 | Додав: Правління | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 6
6 Flyer  
0
Так... беспредєл. В нас те ж саме :
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=57&t=26814
http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=2961

Квартирні злочини тих же суддів, міліціонерів і прокурорів:
http://sites.google.com/site/crimesinlvi/pricina-totalnoie-zlocinnosti-1/prokuratu
Потрібно розробити алгоритм протидії свавіллю оборотнів з МВС, прокуратури і судів.

4 Доброслав  
0
НЕ лише львіська, і не лише міліція!

Держава - інституція, яка використовуючи матеріальні, людські ресурси захищає громадян цієї держави - а якщо держава історично виборона українським народом, етносом - народом - то захищає український народ.
Ця держава, яка ще має назву "Україна", впроваджує інший народ і зовсім протилежні цінності.
Тобто- ми не маємо держави. Мають її ІНШІ - бо останні 20 років будували для себе, і вкрали в нас підступно нашу. Винищуючи наші цінності - і згодом нас.

Цей випадок - є свідченням того, що держави в нас де-факто НЕМАЄ.
Тхто буде і яку державу нарешті будувати?
У виборчих програмах переважної більшості "програмістів" - є програма розвитку території, регіону, т.зв. економіки і побуту для фізичних осіб.
А людину, українця тим більше (корінного етносу України, який є власником цієї держави)- ніхто захищати і не збирається.

3 Анатолій Войтко  
0
Нема у малого та середнього бізнесу, якщо вони хочуть мати владу над гнобителями, іншого виходу, як єднатися із усіма малозахищеними, котрі ненавидять гноблення і беззаконня, щоб спільно із гнобленими забрати владу у гнобителів і віддати її гнобленим. Виокремитися від тих, хто хоче жити з гноблення та беззаконня, неважко, бо гнобитель не підпише вимог до законодавства, яке знищує гноблення і беззаконня. Усі, хто радо підпишуть такі вимоги і створять нову силу, яка легко змете гнобителів і знищить беззаконня, а відтак зупиниться і свавілля, корупція, тіньова економіка і кризи. Настане суспільство, де один одному чинитиме справедливо. Хай так буде!

2 Flyer  
0
Щоб вжити заходи. або хоч би спробувати допомогти, потрібно чітко вказувати адресу, обставини, яка міліція, де та лікарня, тощо. Тобто, де то було і хто що вчиняв.
В кращому випадку мати фотоапарат, або телефон з фото - відео. Нині вкрай небезпечно навіть поїздки в автомобілі без фотофіксації. Ми таким чином вже виграли ряд судів в беспредєльщиків ДАІ.
Ваше повідомлення лише констатація переживань.
"Свавілля львівської міліції", а конкретно, хто?

5 Правління  
0
Див http://pidpr.com/news...._janka_ buzkomu_rajoni_lvivskoji_oblasti/2012-11-16-203

1 Андрій Яструб  
0
Львівські правоохоронці - моральні виродки, які забули хто вони!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]