Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Лютий » 29 » Сучасні українські інструменти державного управління: «лікування» громадської активності тюрмою!
00:23
Сучасні українські інструменти державного управління: «лікування» громадської активності тюрмою!

 

Сучасні українські інструменти державного управління: «лікування» громадської активності тюрмою!

За що сьогодні в Україні можна потрапити за грати? За будь-що. Хто сьогодні в Україні може потрапити за грати? Будь – хто. Чи може там опинитись невинна людина? Тут у пам’яті недавні слова письменника Юрія Винничука: «Зараз порядні люди сидять у тюрмі. Я не проти приєднатися». Чи вже зовсім з дитинства з оповіді про Швейка: «Окремо слід назвати політичних в’язнів. З них 80 відсотків було зовсім не винних, а з цих знову-таки 99 відсотків засуджували». Ну і на додаток звідти ж: «Апарат військових слідчих був неперевершений. Такий судовий апарат має кожна держава, що опинилася перед загальним політичним, господарським і моральним занепадом».

Тим, що невинні потрапляють за грати, піддаються репресіям, побиттю, навряд чи когось сьогодні вдасться здивувати у вже недемократичній державі Україна. Чомусь знову згадується винищення прекрасної частини людства у середньовічній Європі, бо треба було на когось списати голод та політичні негаразди. Тепер у ролі «сучасного відьомства» представляють неформатних творчих людей, здатних висловити свою незгоду із сірістю, жлобством, тупістю. Така собі сіра піраміда Дацюка, тільки уже не у філософському творі, а у повсякденній реальності.

Вчора наш побратим – правозахисник Сергій Мельниченко оголосив голодування на знак протесту проти політичних переслідувань і репресій громадських активістів в Україні. Цьому передував адміністративний арешт за проведення несанкціонованого мітингу, якого насправді не було. Оскільки роздача протизаплідних засобів, навіть у вигляді доволі образливого для керівництва держави флеш – мобу, таким, очевидно, не є. Більше того, Сергій є інвалідом ІІ групи і закон забороняє застосовувати до нього покарання у вигляді адміністративного арешту. Разом із Сергієм у спец-приймальнику опинились ще двоє активістів за таких ж обставин. Мабуть, час чекати, поки сажатимуть у тюрми людей за роздачу морозива. Єдине, що необхідно попередньо представити їстівну частину у вигляді двох смужок прапора партії регіонів та оголосити поїдання морозива публічним знищенням партії влади в Україні.

Тому і з’являються цікаві відео на кшталт:

 25 февраля 2012 года Приднепровско-Донецкий Рабочий Союз провел акцию в поддержку Виктора Федоровича Януковича. Сторонники действующей власти устроили праздничное шествие центром города Сумы. Акцию охраняли правоохранительные органы. Обошлось без провокаций.

Ось тільки діючі особи викликають не осуд, а справжнє захоплення, а саме дійство – щирий сміх.

Наш земляк Євген Євтушенко вже досить давно писав: «Не в элите хотел бы я быть, но, конечно, не в стаде трусливых, не в овчарках при стаде, не в пастырях, стаду угодных, и хотел бы я счастья, но лишь не за счет несчастливых, и хотел бы свободы, но лишь не за счет несвободных».

Ми можемо по різному ставитися до активних нескорених людей, не схожих на більшість, неспокійних, як більшості з нас видається, таких собі сучасних «неформалів».  

Але такі як Сергій та його колеги колись стануть нашим виправданням перед нашими дітьми та онуками, що питатимуть: «Що ти зробив для того, щоб ми сьогодні жили гідно, багато, вільно?!». Тому що є ті, хто хоча б щось робить і робить це не за депутатське крісло, а з необхідності бути вільним.

Висловлюємо свою повну підтримку та готові захищати своїх побратимів!

 

Асамблея ГО МСБУ, Громадський рух «Вільний простір»

 

 

Переглядів: 760 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]