Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Июнь » 14 » Справа Рімми. Звернення Асамблеї та "Вільного простору"
12:43
Справа Рімми. Звернення Асамблеї та "Вільного простору"
Відкрите звернення Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України, громадського руху «Вільний простір» до громадськості України
П'ять років тому , а саме 18.09.2007 р., під час проведення мітингу щодо незаконної забудови прибудинкової території  (на сьогодні побудований об’єкт не пропрацював жодного дня, оскільки його будівництво на основі беззаперечних фактів є незаконним) у місті Сєверодонецьку , на правозахисника та члена координаційної ради Асамблеї ГО МСБ України Рімму Білоцерківську було здійснено напад, в результаті якого її забрала бригада швидкої медичної допомоги. 
 Рівно через шість місяців (!)  проти неї було порушено кримінальну справу за статтею «хуліганство», за начебто нанесені нападнику "три подряпини”. 
Протягом п'яти років Р. Білоцерківську16 разів  викликали до слідчого відділу, відбулося 50 засідань Сєверодонецького міського суду, 7 суддів (!) заявили самовідвід.
27 лютого 2008 року , виконуючий на той час обов'язки заступника прокурора м. Сєверодонецька Скорбенко Денис Миколайович, виніс Постанову про порушення кримінальної справи проти гр. Білоцерківської Рімми Миколаївни за ознаками злочину, передбаченого  ч. 1 ст. 296 КК України, але не було обрано запобіжного заходу у порядку встановленому ст. 425 та 430 КПК України і порушена справа не передавалася для провадження досудового слідства до Сєверодонецького МВ УМВС у порядку, встановленому ст. 98, 111 КПК України, а також не передавалася до суду у порядку ст. 237, 430 КПК України. 
Виходить, що прокурор, розуміючи незаконність порушення кримінальної справи, її нікуди не спрямував, будучи обізнаним, що саме за це спрямування наступає його особиста відповідальність.
Слідча Сєверодонецького МВ УМВС України в Луганській області Ажипа М.В. без вказівки прокурора почала проводити слідчі дії та фактично фальшувати кримінальну справу.
Дуже ретельно організована група із тридцять шести посадових та службових осіб за державний кошт чинили систематично,  на протязі п'яти років суспільно небезпечні діяння щодо правозахисника Рімми Білоцерківської по розслідуванню, розгляду в судах НЕІСНУЮЧОЇ з 27.02.2008 р. кримінальної справи та ще й 22.05.2012 року додумались за НЕІСНУЮЧОЮ кримінальною справою оголосити розшук в Рубіжному Білоцерківської Рімми, яка проживає за іншою адресою, а саме в  місті Сєверодонецьку.
Те, як сьогодні Апеляційний суд Луганської області і Рубіжанський суд демонструють фактичну відсутність позиції щодо цієї справи та 5 років ходіння по колу Сєверодонецьким судом, лише підкреслює:
1. По  законодавству України щодо Білоцерківської Р.М. з 27.02.2008р. ніякої кримінальної справи  НЕ ІСНУЄ ! 
2. Ніхто не заборонить нам жити по закону, а закон говорить, що справи немає!
Тому ми не бачимо сенсу у проведенні подальших акцій протесту з вимогами до Генпрокуратури чи до будь – якого іншого державного органу, оскільки, звертатися до структур, завданням яких є контроль за виконанням Законів та примус до їх виконання, з вимогою виконувати закон та Конституцію є нелогічним та абсурдним. 
Ми беремо також до уваги особисте звернення Рімми Білоцерківської до Асамблеї МСБУта Вільного простору з закликом перевести  протестні акції в іншу площину , в зв’язку з численними порушеннями законодавства судами та прокуратурою України та відмовитись від публічної демонстрації вимог до окремих державних органів, нездатних в умовах, що склалися в Україні, діяти як окрема гілка влади та працювати в правовому полі.
Ми пересвідчились у нездатності вітчизняних судів та прокуратури  працювати у правовому полі  і виправити очевидну неправову ситуацію. Ми ще раз переконались, що без створення територіальних громад, виборності суддів територіальними громадами, а отже без реальної незалежності судової гілки влади,  Україна ніколи не зможе стати правовою державою.
Тому  закликаємо територіальні громади України до самоорганізації, наведення порядку у власній державі. 
З цією метою ми ініціюємо в якості продовження Автомайдану 2012 проведення обласних Автомайданів та закликаємо громади сіл, селищ, міст та містечок України до активної участі в їх організації та проведенні.  
Навіщо звертатись до бездіяльних та пасивних органів державної влади, якщо можна звернутись безпосередньо до влади – до української громадськості!
Зроби Україну сам! Зроби територіальну громаду інструментом досягнення кращого майбутнього для себе, своїх дітей та нащадків! Не чекай виборів, почни сьогодні!
12.06.2012
Переглядів: 976 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 сват  
0
Ага,люди так и бросились автомайданить по областях и достигать кращого будущего! Что за эфимерные возвания,коллеги?! Вы можите в конце-концов начать с чего-нибуть приземленного и конкретного?!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]