Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 22 » Розробляємо Програму середнього класу. Долучайтеся
11:51
Розробляємо Програму середнього класу. Долучайтеся

Генрі Форд: "Ви не зможете покращити процес, поки не опишите його"

Результат пошуку зображень за запитом "фото памятай чужинець"

До Програми середнього класу.

Доросле суспільство України можна поділити на три основні групи: 

Дуже бідні представники суспільства, які не мають (із різних причин) можливості самостійно себе утримувати. Цим особам необхідна соціальна допомога. Офіційно таких людей в Україні до 2,5%;

Протилежність до попередньої групи становлять Дуже багаті. В Україні дані особини своє багатство не отримали в спадщину, а здобули  обманом, незаконними маніпуляціями. Вони підкупом та злочинними способами дорвалися до влади, створюють свої партії, приймають закони для свого дальшого збагачення і панування. Це – олігархи. Вони придумують все нові і нові, витончені схеми для експлуатації основної групи  населення.  Олігархів не багато – біля 2%, але захватили  понад 70% всього багатства України (прозвучала від Народного депутата Головка, що олігархи поповнюють бюджет лише на 4%). Збагачення представників цієї групи засноване на паразитичних, злочинних принципах. Через свої засоби масової інформації вони зомбують населення, шкідливі суспільству принципи виставляють як закони взаємовідносин в ринкових умовах економіки.

Третя групи населення – умовно її назвемо середньою, або - середнім класом (представники малого та середнього бізнесу, вчителі, лікарі, селяни, військові, науковці, інженерно-технічні працівники, студенти). Ця група утримує самих бідних і «кормить» самих багатих – олігархів, являється основним наповнювачем бюджету України.

 

Олігархат настільки мало чисельний, що він навіть у виборчому процесі не може обійтися без участі середнього класу. Створивши по кілька партій, олігархат заманює різними обіцянками представників середнього класу до участі у виборах за визначених олігархами представників. Потім, як правило, обіцянки не виконуються. Середній клас втрачає свої достатки, погіршується життя середнього населення  (але багаті стають ще багатшими),  росте безробіття, хвороби, масово молодь та науковці  шукають заробітку в інших країнах, руйнуються сім`ї, спадає народжуваність, знищується народ.

 

Вже настав час пробудження середнього класу.  Це видно із регулярних подій  в суспільстві – масових виступів, активізації громадських організацій,  організації суспільством громадських контролерів за різними процесами та особами  і т.п. Чого лише коштує один волонтерський рух в Україні!

На жаль, із-за великої зайнятості представників середнього класу, обмеженості в засобах та матеріального і морального гніту олігархатом, середній клас не приділяє достатньої уваги своєму захисту, не групується. А окремі групи, що часто стихійно виникають ставлять не глобальні питання, а вузько індивідуальні, чим стають не зрозумілими для всього суспільства і цим не досягають перемоги. Результатами масових виступів користуються знову ж таки – олігархи.

Виникає необхідність середньому класу діяти організовано, програмно, послідовно. Середній клас повинен мати свою програму – Програму середнього класу.

 

В Програмі середнього класу відобразяться всі ті моменти, що захищатимуть середній клас, а так як це переважна група в країні, то викладені принципи будуть захищати цілу країну.

Програма складатиметься із наступних розділів:

 1. Яка повинна бути держава Україна?  Тут кожен повинен побачити свої мрії про чудову країну в якій  зручно  жити нам та майбутнім  нашим спадкоємцям.
 2.  Як організувати постійно зростаючу економіку в Україні?
 3. Як організувати контроль над всіма ситуаціями в суспільстві, щоб попередити небажані наслідки?
 4. Як зміцнити здоров’я, збільшити довголіття жителів України?
 5. Як розвивати науку, навчання, виховання молоді та всіх жителів країни?
 6. Як організувати захист країни від вірогідних противників? Розвиток Збройних Сил України.
 7. Організація догляду за пристарілими, інвалідами, хронічно хворими.
 8. Забезпечення всіх роботою, чим створити достаток для всіх громадян країни.
 9. Як взяти владу в Україні та відповідальність за долю країни, як взяту владу постійно укріплювати з метою зміцнення добробуту та розвитку середнього класу?
 10.  

 

В кожному із  розділів Програми середнього класу  повинно бути відображено основні принципи влади середнього класу та недопущення олігархату:

 1. Земля сільськогосподарського призначення не може продаватися та купуватися.
 2. В одні руки землекористувачу може надаватися не більше 300га землі, крім цього він повинен жити біля використовуваної землі та сам брати участь  у вирощенні сільськогосподарської продукції.
 3. Жодна особа не може мати у власності основних засобів виробництва вартістю понад мільйон доларів США.
 4. В Україні діятиме лише один банк - Національний банк України із його відділеннями по всій Україні.
 5. Всі засоби масової інформації будуються на основі Програми середнього класу.
 6. Основою будь-якої діяльності являється в першу чергу турбота за здоров’я, довголіття, фізичний розвиток  та моральну чистоту населення України.
 7. Вся діяльність буде заснована на засадах чинної зараз Конституції України. Особливо слід наголосити на ст.5. «Україна є республікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Щодо місцевого самоврядування – виконуватиметься Європейська хартія місцевого самоврядування. Разом із цим, свято виконуватиметься Декларація про державний суверенітет України. Повсюдно будуть активно функціонувати територіальні громади як юридичні особи публічного права, які заберуть, відповідно Основного Закону, належні їм права власності. Тут процитуємо три статті Конституції України: «Стаття 140. Місцеве самоврядування є правом територіальної громади - жителів села чи добровільного об'єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста - самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України, та Стаття 142. Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад, Стаття 143. Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції».
 8. Суспільство прагнутиме жити вільно, у вільному просторі, житиме  за десятьма заповідями – відповідно   ДЕКАЛОгу ВІЛЬНОГО ПРОСТОРУ:

- хочеш змінити світ-почни з себе;

- Говори правду. Брехня роз’єднує;

- Заробляй чесно. Крадеш у себе і своїх дітей;

- Будь вільним-а значить не бійся. Страх-дорога до рабства;

Вільний-значить відповідальний. За себе, за родину, колектив, Україну,  Землю;

- Вір ділам не вір словам. Знання-головна зброя. Говори те, в чому переконаний. Не знаєш-не кажи, знаєш-не мовчи;

- Багатство не гріх, якщо приносить користь людям;

- Не заважай, - допомагай;

- Роби добро і воно до тебе повернеться. Непокаране зло породжує більше  зло;

- Відносься до інших так, як хочеш щоб відносились до тебе;

- Немає кращої нації, віри, мови, професії  ніж порядна людина.

 1. Для взяття влади в свої руки, вже на найближчих виборах будуть вибрані кращі представники середнього класу головами місцевих рад, а при виборах до Верховної ради слід вибрати Народними депутатами лише представників середнього класу. Для ефективної участі у виборчому процесі доцільно створити Партію середнього класу
 2.  Податки і товарне виробництво. Реформування податкової системи. Див. http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_propoziciji_po_reformuvanni_podatkovoji_sistemi/1-1-0-2524 ( див досвід Грузії: http://www.inliberty.ru/library/573-akt-ekonomicheskoy-svobody )
 3. Буде законодавчо заборонено приватним структурам брати участь у виготовленні державних документів: паспортів громадянина, свідоцтв, сертифікатів, документів обміру та оцінки земельних ділянок, будівель, сертифікаційних електронних ключів, та ін. Цим повинні займатися державні спеціалізовані підприємства, а плата за виготовлення будь-якого виготовленого документу або не повинна братися, або його вартість не повинна в жодному разі перевищувати одну мінімальну заробітну плату.
 4.  

Див.: http://tyzhden.ua/Economics/190521

 

Переглядів: 1713 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 191 2 »
0
19 Правління  

0
17 Правління  
Наша Програма середнього класу повинна працювати на добро, а не так як «25 ПРИНЦИПОВ ИЛЛЮМИНАТОВ» (1776), «НОВЫЙ ЗАВЕТ САТАНЫ» (1875) И «МАНИФЕСТ БАНКИРОВ» (1892)   http://communitarian.ru/publika...._1892_

0
16 Правління  
Сергій Фадєєв  http://sylalyudey.org/programa/

0
15 Правління  
Ковальов Анатолій. Пан5е Олександре Погоджуюся з Вами.  Пробуємо все сказане врахувати.

0
14 Правління  
Alexander Balenko  Пане Анатолію, давайте упустимо про стереотипи - цеспірне питання. Та й термінологія - теж не головне. Давайте, як Ви пропонуєте,
про механізми реалізації, виходячи з такої реалії, як глобальне змагання між
структурами: публічними державами і корпораціями. Корпорація зазвичай сильніше
- вона більше вмотивована, загартована ринком, має вектор розвитку. Я не
державник, але якщо вже йдеться про створення сильної держави, то для того, щоб
держава могла успішно протистояти експансії міжнародних корпорацій, вона має
увібрати найефективніші риси корпорації. Держава не має допускати на своїй
території існування олігархії, а значить - безконтрольного збагачення окремих
громадян до рівня, на якому вони можуть впливати на державну політику. Держава
має бути економічно ефективною, малочисленною, виконувати виключно сервісні
функції, а не вирішувальні. Захист прав і свобод громадян, а також - управління
стратегічними галузями економіки. Відновити систему галузевого менеджменту, як
це було при Союзі, але на ринковому рівні - без волюнтаризму і комунізму.
Ввести планування показників для крупних підприємств і практику участі держави
у використанні частини їх прибутку, можливо - через викуп чи націоналізацію
контрольних пакетів. За невиконання плану - примусова націоналізація, тоді й
з’явиться той самий "ефективний власник", який буде вимушений
працювати на економіку країни і розвивати свої підприємства. Ввести повне
звільнення від податків самозанятих осіб, підприємців, суб’єктів малого
бізнесу. Це й стане шляхом створення того самого "середнього класу".
Обмежити і забезпечити прозорість НГО, які представляють громадянське
суспільство. Українські НГО мають фінансуватися виключно українцями. А усе, що
живиться зарубіжними грантами, має називатись агентами відповідних принципалів.
Тоді щось можна буде говорити про публічну національну державу, яка буде
контролюватись суспільством, а не стане маріонеткою корпорацій

0
13 Правління  
Ковальов Анатолій Пане Олександр. Ви прив’язані до стереотипу «середнійклас» відповідно визначень, що існували при СРСР, Назвемо цю частину населення
України, що багатші від малозабезпечених і бідніші від олігархів, наприклад – «ті,
що посередині», або «креативним класом», або ще якусь придумаємо назву. Від
того, як ми їх назвемо – їх ні збільшиться і не зменшиться таких людей в
Україні. Але ця група людей являється основною у всіх відношеннях: 1) на них
держиться економіка; 2) вони воюють проти агресора; 3) без них не можуть
відбутися вибори (тому, що по кількості будуть такі, що не відбулися) – тобто,
це основа суспільства. І ця основна суспільна група заслуговує на нормальне
життя, заслуговує, щоб мала свою Програму для успішного перетворення на краще!
Пан Петро зауважує, що до Програми потрібні механізми
її реалізації. Давайте ці механізми реалізації впишемо в Програму і їх потім
залучимо, щоб Програму виконати.

0
12 Правління  
Alexander Balenko 9 квітня 2015 р. 15:39
Ну це зараз за фактом "робітники, селяни -наймити, осібники. дрібні підприємці і частина інтелігенції" не можуть
бути середнім класом, тому що отримуєотой самий мінімум. Ще й прагне приховати,
бо і його заберуть.
"...Іх шкірою знімуть, 
Бо нічим обуть
Княжат недорослих..." 
(с) Т.Шевченко
Але у нормальному суспільстві, про яке тут гіпотетично йдеться, усі, хто праює,
мають отримувати від своєї праці гідні доходи і не бути бідними та соціально
незахищеними. Хоч селянин, хоч підприємець, хоч найманий працівник
квітня 2015 р.
15:39

0
11 Правління  
Віктор Спека

9 квітня 2015 р. 11:25До програми мають бути механізми реалізації.

0
10 Правління  
Ковальов Анатолій Пане Петро. Дякую за розуміння. Можна дану частинунаселення назвати і так як Ви пропонуєте. Долучайтеся до формування  Програми

0
9 Правління  
Петро Єремчук8 квітня 2015 р. 21:28Майже з усіма пунктами погоджуюся. Заперечення посуті. Немає розуміння. який Лад має бути збудованим. До середнього класу не
можуть відноситися робітники, селяни - наймити, осібники. дрібні підприємці і
частина інтелігенції. що отримує отой мінуімум з плюсом. Середній клас то вже
люди заможні, які мріють про збідьшення свого бізнесу іи прибутків. Тому оте що
ви означили як середній клас то власне і є нація, і я не бачу сенсу змінювати
термін НАЦІЯ на середній клас. Середній клас має дещо інші прагнення ніж
викладені в програмі. а ця програма це по суті народницька - національна
програма.

1-10 11-18
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]