Вітаю Вас, Гость
Головна » 2010 » Март » 3 » Рішення організаційного комітету Всеукраїнської Асамблеї
17:27
Рішення організаційного комітету Всеукраїнської Асамблеї
Рішення організаційного комітету Всеукраїнської Асамблеї обєднання громадських організаці малого та середнього бізнесу України від 26 лютого 2010р м. Київ
 На відкритому засіданні оргкомітету розглянуто питання.
1. Про порядок оформлення примірників Меморандуму громадських організацій та анкет.
2. Про формування єдиного інформаційного простору Асамблеї.
3. Про дії члена оргкомітету Яценко Л.С.
4. Про першочергові заходи Асамблеї. Про створення робочих комітетів.
5. Про кооптацію нових членів оргкомітету. Про місце та порядок денний наступного засідання Асамблеї.
 
Вирішили:
1.Про порядок оформлення примірників Меморандуму громадських організацій та Анкет – прийняти до відома, що на засідання оргкомітету поступили примірники Меморандуму від 58 громадських організацій України (Черкаська обл., Хмельницька обл., Київська обл., Чернігівська обл., Волинська обл., Луганська обл., Одеська обл., Полтавська обл., Херсонська обл., Житомирська обл., Кіровоградська обл., Дніпропетровська обл., Сумська обл., Тернопільська обл..) Багато громадських організацій повідомили по телефону про бажання приєднатися. Зараз поступають пропозиції від багатьох громадських організацій. Тому, оргкомітет вирішив: а) всі примірники Меморандуму приймати без обмежень; б) учасниками Асамблеї рахувати приймати лише громадські організації малого та середнього бізнесу, які погоджуються із запропонованими нашими принципами. Інших Громадські організації, що бажають співпрацювати з Асамблеєю і мають на меті захист законних інтересів та розвиток підприємництва, здійснюють таку співпрацю приймати на умовах додаткових договірних  засадах; г)  громадські організації, що направляють свої дані із зазначенням цілей та мети своєї діяльності, інші дані, зазначених в зразку Анкети , що розміщена на сайті www.pidprukr.ucoz.ua Меморандуми та анкети направляти за адресою : aaa77748@mail.ru
2. Про формування єдиного інформаційного простору Асамблеї. Ми будемо розвивати свій інформаційний простір. Будемо працювати над створенням своїх нових та регіональних діючих друкованих видань, каналів телебачення, сайтів в Інтернеті. На початковій стадії будемо використовувати сайт www.pidprukr.ucoz.ua та електронну пошту aaa77748@mail.ru Заслухано та обговорено пропозицію Каліновського С.П. щодо створення єдиного інформаційного простору. Вирішено вивчити варіанти та обговорити на наступному зібранні оргкомітету.
3. Про дії члена оргкомітету Яценко Л.С Враховуючи неодноразові та численні звернення громадських організацій та окремих учасників робочої групи по створенню Асамблеї, за публічні висловлювання та дії, що несумісні з принципами Асамблеї, ведуть до її розколу , розповсюдження недостовірних даних, інтриги та розпалювання міжнаціональної ворожнечі оргкомітет вирішив: 1. Виключити Яценко Людмилу Степанівну з членів оргкомітету. Виключення Яценко жодним чином не стосується представництва громадських організацій Білоцерківщини у оргкомітеті; 2. Попередити, що у випадку продовження розповсюдження будь-якою особою ( в тому числі членом оргкомітету) недостовірних даних про Асамблею та її засновників учасників, членів оргкомітету та робочих органів Асамблеї, оргкомітет, або інший робочий орган на захист прав організацій, що є засновниками та учасниками Асамблеї, залишає за собою право звернутися до суду та вимагати матеріальної компенсації за завдані Асамблеї та її учасникам збитків. Компенсація, отримана в цьому випадку буде використана для розвитку Асамблеї. 3. На захист інтелектуальної власності (назви, установчих документів), та для унеможливлення використання іміджу Асамблеї в інтересах окремих осіб, оргкомітет буде робити всі необхідні кроки щодо недопущення вище означених дій. Оргкомітет і надалі буде використовувати всі важелі впливу, буде за запрошенням чи без такого відвідувати всі заходи, що будуть проходити під вивіскою Асамблеї та вимагати дотримання регламенту та виконувати свої функції згідно повноважень, покладених на них учасниками Асамблеї. 4). Ми відкриті до співпраці зі всіма ГО, що поділяють наші принципи.
4. Про першочергові заходи Асамблеї. Про створення робочих комітетів. Обговорено: проекти зміни до регламенту, пропозиції щодо комісій та структури Асамблеї.. Доручено Томасєвичу О.В. привести пропозиції у відповідність до діючого регламенту, принципів та законодавства України. Обговорено законопроект про ринки. Вирішено запропонувати учасникам надати пропозиції до законопроекту та винести на чергову Асамблею. Доручено Ковальову розмістити на сайті законопроект та повідомити через розсилку всіх учасників (Проект розміщено на сайті). Супрунюку О.О. доручено розробити положення про взаємодію учасників Асамблеї із здійснення захисту підприємців з виїздом у інший регіон Попику В.І. розробити проектне завдання з підготовки законопроекту щодо саморегулівних організацій підприємців, в тому числі запропонувавши перелік дозвільних функцій держави, які підлягатимуть передачі громадським організаціям.
5. Про кооптацію нових членів оргкомітету.
Визначити представництво в оргкомітеті (робочому органі) по одній особі від кожного регіону. Запропонувати утворення в кожній області регіональних Асамблей, чи будь – яких інших формальних або неформальних об’єднань громадських організацій підприємців, якими й будуть надаватися повноваження щодо представництва у робочому органі.
Про місце та порядок денний наступного засідання Асамблеї
Обговорено питання щодо місця, часу та порядку денного чергової Асамблеї. Доручено Панаетову А.В. та Попику В.І. вирішити питання з приміщенням та його вартістю. Кожному з членів оргкомітету до 05.03.2010 р. Надати пропозиції до порядку денного наступного засідання Асамблеї.
Також вирішили Одним з питань наступного засідання визначити вирішити порядок та форму співфінансування масових заходів Асамблеї. Щодо Членів оргкомітету, то вони і надалі працюватимуть виключно на громадських засадах безоплатно. рекомендовано більше уваги приділяти опрацюванню питань до проведення засідання та надавати пропозиції в письмовому вигляді.
Члени оргкомітету прийшли до одностайної думки, що необхідно пришвидшити проведення Асамблеї та переходу до практичного вирішення проблем учасників Асамблеї. І провести її в середині березня. Точний час та місце визначити оголосити не пізніше 5 березня. Дата буде уточнена в телефонному режимі та повідомлена через сайт.
Томасєвичу О.В. доручено розробити Положення про координаціййну раду Асамблеї, кооптацію нових членів оргкомітету та ротаційний принцип керівництва.
Проголосовано одноголосно
 
Голова оргкомітету - В.В.Кулініч члени оргкомітету Панаетов А.В.,Томасєвич О.В, Ковальов А.К., Лепьошкін М.М., Касьян І.В.,Супрунюк О.О. Відсутні Попик В.І. та Запрудський І. в телефонному режимі підтвердили згоду з рішенням оргкомітету.
Переглядів: 1142 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]