Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 22 » Рімма Білоцерківська. Знайдіть свою громаду
12:34
Рімма Білоцерківська. Знайдіть свою громаду

ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ 
на обліку у Верховно Ради України :
Голові Верховної Ради України
вул. Грушевського, буд. 5, м. Київ , 01008
Громадянина України , 
члена територіальної громади ________
адреса :___________________________
__________________________________
Запит на публічну інформацію
З дати 13.07.1996 року вступив в законну силу новий засновницький договір ( статут ) держави Україна - Конституція України за якою 46 мільйонів громадян України всіх національностей , власники національного багатства України , народ України домовились , що національне багатство УРСР за нормами ст.10 та 11 глави 2 "Економічна система" Конституції УРСР та розділом VI. ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ Декларації про державний суверенітет України з дати 13.07.1996 року вступу в законну силу ст.13 ,ст.14 та 142 і 143 Конституції України є національним багатством України об'єктом права власності Українського народу та є власністю держави Україна за нормами статей :
- 14. право власності на землю, основне національне багатство набувається та реалізується державою виключно відповідно до закону;
- 13. земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу;
- 142. матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є : рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад;
3) 143. територіальні громади безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності (комунальними підприємствами , організаціями і установами ).
З набрання чинності Конституцією України 13.07.1996 року власником національного багатства України стали громадяни України всіх національностей , Український народ ,що обліковувалось :
- частина національного багатства України розташованого на своїй території адміністративно- територіальної одиниці села , селища , міста , району в місті з районним поділом , що є матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування , комунальна власність ( комунальні підприємства , організації і установи ) , що обліковується у територіальній громаді ( жителів за ст.1 ЗУ”Про місцеве самоврядування”) зі статусом власника за нормами ст.13 ,14 та 142 та 143 Конституції України датою 13.07.1996 року ;
- все національне багатство Унітарної республіки ( лат. -спільної справи громади) України , що обліковувалось у територіальних громадах-власниках частини національного багатства України села , селища , міста , району в місті з районним поділом у Фонді державного майна України ,основними завданнями,якого є захист майнових прав України на її території та діяльність якого підпорядкована та підзвітна Верховній раді України датою 13.07.1996 року за п.2 та 4 за Постановою Верховної ради України “Про Тимчасове положення про Фонд державного майна України м. Київ” від 7 липня 1992 року N 2558 датою 13.07.1996 року.
Отже з 13.07.1996 р. за засновницьким договором ( статутом держави ) Конституцією України за її статтями 142 та 143 територіальна громада села (селища , мста , района в місті з районним поділом) _______________________ виникала правоздатною юридичною особою публічного права власності за ст. 23,ст. 25,ст.29 ст.86 ЦК УРСР та ч.2 ст.3 ЗУ “Про власність” і як власник матеріальної і фінансової основи місцевого самоврядування частини державного національного багатства розташованого на її адміністративно- територіальній одиниці .
А з дати вступу в законну силу 12.06.1997 року Закону України “Про місцеве самоврядування“ за пунктом 8 Розділу V ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЬ Верховна рада України отримала обов'язок вести облік даних про кількість і склад територіальних громад та утворених ними органів місцевого самоврядування, а також обов'язок надавати територіальним громадам методичної допомоги.
Тому у відповідності до обов’язку, встановленого частиною 8 розділу V прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ , керуючись ст. 3, 4, 5, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації"
прошу Верховну раду України надати публічну інформацію : 
1. чи облікована у відповідності із ст.142 Конституції України та частиною 8 розділу V прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ територіальна громада села (селища , мста , района в місті з районним поділом)_________________ у статусі юридичної особи публічного права власності та її представницький орган місцевого самоврядування,_____________________ сільска ( селищна , міська , районна рада в місті з районним поділом) рада , утворена 21.05.1997 року ,якщо так то повідомити письмово обліковий номер територіальної громади та її представницького органу місцевого самоврядування, створеного у відповідності до ст. 140 та 143 Конституції України;
2. надати територіальній громаді села (селища , мста , района в місті з районним поділом)_________________ _______________________ області і мені особисто ,як власнику національного багатства України облікованого в територіальній громаді села (селища , міста , района в місті з районним поділом)_________________ _______________________ області методичну допомогу щодо здійснення територіальною громадою свого конституційного права публічного власника.
Додаток : 
1. 1. Копія Витягу із державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Серія______ №______ про реєстрацію 21.05.1997 року ___________________________ сельської (селищної , місьської , )ради - 1 аркуш;
2. Копія паспорта ____ №_______ виданого ___________________ МВ УМВС України в_____________ області "___"_________ ______ року _________________________________________ з реєстрацією у адміністративно-територіальній одиниці селі (селищі , місті , районі в місті з районним поділом) - 1 аркуш.
Громадянин України 
Територіальна громада "___" _______2014р. _________________ 
( підпис)

Переглядів: 873 | Додав: Правління | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]