Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Серпень » 14 » Проект Договору із кандидатом в депутати та громадою
14:26
Проект Договору із кандидатом в депутати та громадою

 

ДОГОВІР

між кандидатом в депутати та територіальною громадою

____________                                                                             __  _________ 2015р.

 

Територіальна громада _____________________, надалі «Громада», в особі повноважного її представника ______________ _______________________________, що діє на основі рішення зборів громади, протокол № ___ від ___ ________ 2015р. з однієї сторони та кандидат в депутати до ________________________   ______________ _______________________________, надалі «Кандидат в депутати», з іншої сторони, уклали цей Договір, про наступне:

  1. Предмет Договору.
    1. Кандидат в депутати просить Громаду на виборах 25 жовтня 2015р. обрати його депутатом, а також бере на себе зобов’язання і відповідальність  перед Громадою.

2. Обовязки сторін.

2.1. Кандидат в депутати зобов’язується:

при обранні його депутатом в своїй депутатській діяльності виконувати власну Програму депутата (додається до Договору). Основними положеннями  Програми депутата є:

2.1.1. Сприяння створенню механізмів прямого народовладдя на місцевому рівні в рамках наявних правових норм Конституції і законів України;

2.1.2. Взяти за норму депутатської діяльності - консультативне опитування громадян - членів територіальних громад з питань поліпшення місцевого самоврядування;

2.1.3. Сприяти організації волевиявлення громадян і контроль за втілення в життя результатів волевиявлення, вести детальний облік  побажань, зауважень, пропозицій громадян, постійно їх обнародувати та ставити на обговорення в радах, звітуватися перед громадянами про прийняті рішення радою. Не рідше одного разу на місяць влаштовувати зустрічі з виборцями. Публікувати в ЗМІ плани роботи на квартал з підведенням підсумків зробленого за попередній квартал. Брати участь у підготовці сесій нижчого рівня, обов’язково брати участь у роботі цих сесій;

2.1.4. Протягом першого року депутатської діяльності провести збори територіальних громад, уточнити або прийняти статути територіальних громад та сприяти оформленню їх статусу юридичних осіб публічного права (впровадити практику консультативних рад старійшин);

2.1.5. депутатській діяльності поряд із іншими напрямками постійно відстоювати та мати принципові позиції із самого  важливого положення: земля сільськогосподарського призначення не має бути товаром;

2.1.6. Землями державного запасу (резерву), які розміщені в адмінмежах сільських рад, повинні розпоряджатися територіальні громади цих сіл як юридичні особи публічного права, а землями, що мають археологічну цінність, більш ефективно зобов’язана опікуватися держава.

2.1.7. Для збереження села, покращення трудовлаштування сільського населення  запровадити законодавчо наступні принципи: а)землекористувачу на пільгових умовах фіксованого с/г податку, який зберегти для них,  дозволяти в одних руках використовувати до 300 га землі; б) такий землекористувач обов’язково повинен жити в населеному пункті, де розташована ця земельна ділянка; в) цей землекористувач зобов’язаний сам безпосередньо організовувати роботу по виробництву сільськогосподарської продукції на даній землі; г) якщо хоча б одна із попередніх трьох умов не виконується, то землекористувач сплачує податок – 20% від суми реалізованої продукції, а також податок на прибуток.

2.1.8. Держава стимулює виробництво тваринницької продукції на селі, встановивши завдання землекористувачам відповідно використовуваних площ. 2.1.9. Відстоювати підприємців малого та середнього бізнесу, особливо товаровиробників, пріоритет розвитку сільськогосподарського виробництва та переробки на селі.

2.1.10. Припинити приватизацію стратегічних державних об’єктів та здійснити реприватизацію об’єктів,що були приватизовані з порушенням законодавства. 2.1.11. Важливим напрямком діяльності має стати  посилення природоохоронної роботи, контроль за оздоровленням навколишнього середовища та забезпечення діяльності всіх господарюючих суб’єктів, контролюючих органів  в напрямі збереження життя, здоров’я та довголіття жителів України.

2.1.12. Недопустимим на даному етапі  економічного  розвитку країни є підвищення податків, а також тарифів на енергоносії як для підприємств, так і для населення.

2.1.13.  При висловленні недовіри виборців до депутата, що буде виражена у формі збору не менше як 50% підписів, депутат зобов’язується написати заяву про свою відставку.

2.2. Громада зобов’язується:

2.2.1.Здійснювати громадський контроль за діяльністю депутата.

2.2.2. В разі  невиконання депутатом передвиборних обіцянок Громада ініціює збір підписів про відставку депутата.

3. Строк дії Договору.

3.1. Договір вступає в силу з дня його підписання сторонами і діє на протязі каденції депутата.

 

               Громада                                                          Кандидат в депутати

 

Територіальна громада ____________ _________________________________ _________________________________ _________________________________

 

 

 

________________ _______________

 

 

_____________________ _________________ _______________  ________________________________

________________________________

 

 

 

___________________ ___________

 

Переглядів: 918 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]