Вітаю Вас, Гість
Головна » 2010 » Січень » 26 » Про збір в Б.Церкві 21січня
13:35
Про збір в Б.Церкві 21січня

Про збір лідерів громадських організацій 21 січня 2010 р в  Білій Церкві.

 

 

Я був повідомлений про збір в Б.Церкві за 10 днів. Почав перевіряти, як інші повідомлені. Знаю, що не були повідомлені представники Умані, Маньківки, Хмельниччини, мабуть і багато інших. Дехто про зібрання узнав із повідомлення на сайті www.pidprukr.ucoz.ua  , яке я розмістив по своїй ініціативі. Складається враження, що запрошуються не всі громадські організації, а лише ті, які вигідні.

 

            Збори розпочалися не із роботи громадських організацій, а із присутності приїзжих на суто внутрішньому заході місцевої громадської організації. Цим забрано біля 2-х годин непродуктивного витрачання нашого часу.

 

Проект рішення та порядок дня організаторами не оголошувався.  Мені прийшлося розробити свій варіант проекту порядку дня та резолюції зібрання. Віртуально ми його обговорили із представниками всіх областей, проте на зборах ніякого проекту не озвучень і рішення не прийнято, хід не запротокольовано.

 

            На зборах порушено всякі демократичні канони їх проведення. На початку не голосуванням, а одноосібним призначенням старалися нав’язати головуючого зборами.

 

            Чомусь на зборах були присутні представник депутата, представник регуляторної політики, не зважаючи на те, що була домовленість створювати організацію незалежну від політичних партій,  владних політиків та окремих осіб.

 

            Все це говорить про те, що організатори просто ще черговий раз відтягнули об’єднання організацій. Деякі сили хочуть  створити організацію не незалежну, а створити її під когось.

 

            Невеликим, але все ж позитивом, являється те, що  ми між собою поспілкувалися, домовилися в режимі віртуальному готуватися до установчого з’їзду представників громадських організацій. На жаль, не визначено групи по організації підготовки до установчого з’їзду. 

 

            Чудова прозвучала пропозиція: звернутися від імені зборів до громадських організації із пропозицією об’єднуватися між собою для захисту своїх інтересів. Хто розробить таке звернення, будь ласка, розмістіть на сайті, або направте мені для розсилки. 

 

Анатолій Ковальов.              ГО «Спілка підприємців Тальнівщини»

Переглядів: 1132 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]