Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Октябрь » 10 » Прес – анонс Мітингу – зустрічі Західноукраїнського Автомайдану «Захисти себе і Україну сам»
20:21
Прес – анонс Мітингу – зустрічі Західноукраїнського Автомайдану «Захисти себе і Україну сам»
Прес – анонс 
Мітингу – зустрічі 
Західноукраїнського Автомайдану «Захисти себе і Україну сам»
Початок акції: 16.00, площа Галицька, біля пам’ятника Данилу Галицькому.
14 вересня колона автомобілів представників громадських організацій та профспілок 10 областей України вчетверте за цей рік промчить теренами України. Автомайдан «Захисти себе і Україну сам» проведе зустрічі з громадами міст Сколе, Ужгород, Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Кам’янка – Бузька та повернеться до нашого міста. 
У День Покрови, свято козацтва та УПА ми своєю підсумковою акцією оголошуємо про власну готовність захищати себе, свій рідний край, свою країну за прикладом наших попередників.
Мета зустрічей – формування мережі колективного самозахисту у містах Західної України, що стане частиною працюючої вже сьогодні мережі загалом по Україні. Захист від незаконних перевірок бізнесу, незаконних податкових стягнень та нарахувань – це те, про що Автомайдан спілкується з підприємцями. Ремонт доріг, закриття незаконних сміттєзвалищ, формування власника – територіальної громади – це те, про що Автомайдан говорить з кожним.
У колонах Автомайдану активісти Податкового майдану, люди, збагачені досвідом власної боротьби за свої конституційні права.
Переглядів: 937 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]