Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 7 » Олександр Хорольський. Народна ініціатива
17:30
Олександр Хорольський. Народна ініціатива

Шановні друзі, колеги, зацікавлені особи.

В приєднаному файлі пропоную Вам творчу роботу за редакцією Олександра Хорольського.

Пан Олександр - патріот України, освічена та мудра людина. Спілкування із ним цікаве - додає сили, знань та віри. А  напрацювання спрямовані на пошук вирішення проблем нашої Батьківщини.

Пропонуємо після ознайомлення написати свої зауваження та свої пропозиції до проекту документу. А також вкажіть, чи погоджуєтеся взяти участь у конференції з проблем, що започатковані. Конференцію проведемо в Києві, орієнтовно через місяць. Ваші пропозиції та зауваження я буду розсилати лише тим, хто повідомить, що бажає прийняти участь у конференції. Ми згуртуємося в потужну групу.

Разом із  цим,  висловлюю свої пропозиції, які, на мою думку, слід врахувати в  остаточному варіанті програми дій, що ми спільно напрацюємо:

  1.  Більш категоричніше заявити, що земля сільськогосподарського призначення не  може бути товаром, а вона являється територією та самим основним засобом для існування. (Хоча в документі йдеться про те, що земля являється загальнонародним багатством)
  1. Слід описати алгоритм процесу, що поверне країну до прискореного розвитку товарного виробництва у всіх галузях. Стримує товарне виробництво надмірне оподаткування. Слід встановити законодавчо межу податків та зборів за яку переступати заборонено.
  2.  Для збереження села встановити обмеження в землекористуванні – 300га, крім цього щоб землекористувач проживав білі своєї землі і сам безпосередньо брав участь у сільськогосподарському товарному виробництві.
  3. Розписати зміни до виборчої системи, яка через застосування сучасних програмних продуктів повинна бути непідробною і миттєво давати результат, крім цього всі судді, прокурори та ін. повинні вибиратися народом і легко народом відзиватися.
  4. Впровадити для товаровиробника, через електронні інструменти,  просту і надійну можливість продати миттєво свій товар  не лише внутрішньому  споживачу, а також і зарубіжному.

Мій тел. 096-3891937

http://www.seredniy-klas.org/load/oleksandr_khorolskij_narodna_iniciativa/1-1-0-2576

 

 

Переглядів: 842 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]