Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Жовтень » 6 » Відкрите Звернення мітингу підприємців та фермерів Черкащини 07 10 2019р
10:35
Відкрите Звернення мітингу підприємців та фермерів Черкащини 07 10 2019р

На изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

Пройшов мітинг підприємців та фермерів Черкащини 07 10 2019р. Черкаси біля ОДА 9-00

Прийнято Звернення, яке підписали 58 осіб - представників колективів підприємців та профспілок м. Черкаси, а також делегатів від районих організацій підприємців та фермерів.  Звернення направлено Президенту України, копія - Голові Верховної Ради, Премєр-Міністру України, також направлено кожному Народному депутату на його електронну пошту:

Відкрите звернення

Президенту    України  -  Володимиру   Зеленському

Голові Верховної Ради України – Дмитру Разумкову

Прем’єр   Міністру   України  –  Олексію    Гончаруку

Депутатам Верховної Ради України

Шановні наші високопоставлені добродії!

До Вас звертаємося – представники громадських організацій та профспілок підприємців малого та середнього бізнесу, а також фермери та представники сільськогосподарських підприємств Черкаської області.  Ми сьогодні з’їхалися на мітинг в  Черкаси для обговорення наболілих проблем та висловити свої думки і пропозиції. Всеукраїнський мітинг підприємців пройшов в Черкасах 19.09.2019,  також Всеукраїнський мітинг пройшов під офісом Президента України 30.09.2019р, також мітинг за продовження мораторію на продаж землі с/г призначення  пройшов 03.10.2019р. під стінами Верховної Ради України.

Нас хвилює те, що вперше за попередніх 27 років до мітингуючих, які являлися делегатами понад мільйону  представників малого та середнього бізнесу, фермерів, селян,  не вийшли керівники держави на обох мітингах в Києві, а також ніхто із представників влади не вийшов до мітингуючих в Черкасах, хоча всі вони були повідомлені в установленому законом порядку.

Не відповіли  нам також на письмові звернення ні Президент України, ні Голова Верховної Ради, ні Прем’єр міністр.

Таке відношення керівників державою нами розцінюється як грубе порушення Конституції України та виникає підозра, що владу в Україні стали очолювати не особи, які  служать Українському народу та дотримуються Конституції України, а особи, які діють на шкоду громадян України.

Це підтверджується цілим рядом Законів України  та законопроектів, зокрема що погіршують умови  діяльності представників малого і середнього бізнесу, форсування відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, створення хиткого становища, яке може призвести до здачі території східних земель України, погіршення умов економічного розвитку України, відсутність умов по збереженні здоров’я і довголіття громадян держави,  ослаблення освітніх і культурних функцій держави. Всі ці процеси спонукають масовому виїзду громадян на заробітки та постійне місце проживання за кордон. Зменшується катастрофічно кількість населення в Україні. Це можна розглядати як чітко спланований геноцид Українського народу.

Стаття 5. Конституції України вказує, що:

єдиним джерелом влади в Україні є народ. Ніхто не може узурпувати державну владу.

Інші статті підкреслюють, що:

  • При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
  • Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.
  • Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.

Ми проголошуємо свої вимоги та побажання:

  1. Докорінно змінити відношення до масових зібрань громадян, вивчати їх запити, пропозиції та негайно реагувати на них. Дотримуватися прийнятих в державі заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки. Взяти за практику, щоб до мітингуючих кожного разу виходили відповідальні представники органів влади та вирішували проблеми. По кожному факту регіональних чи всеукраїнських зібрань громадян місцеві представники органів влади або центральні органи влади щоб приймали відповідні рішення по задоволенні потреб суспільства.
  2. Пропонуємо Народним депутатам не голосувати за закони, які явно шкодять розвитку виробництва в Україні, ускладнюють діяльність малого та середнього бізнесу, спрямовані на знищення або послаблення фермерства, спрямовані на погіршення життя населення або його прихованого знищення.
  3. Ми констатуємо факти незадовільних умов для розвитку товарного виробництва в Україні, як наслідок – безробіття, бідність населення, виїзд його за кордон, катастрофічне зменшення народжуваності та тривалості життя, зменшення обігової маси грошей, падіння економіки. Все це наслідок недолугої політики, яка виражена у створенні несприятливих умов для малого та середнього бізнесу, погіршення умов ведення фермерських господарств (щільність фермерських господарств у  сусідній Польщі  на порядок вища). Ми вважаємо, що перешкоди діяльності створюються штучно: навмисне створено систему оподаткування  (ПДВ), щоб виробництво було не рентабельним або, щоб воно зовсім зникало, щоб Україна була сировинним джерелом для інших країн. Крім тягаря прямих податків щорічно удосконалюється тягар непрямих податків у вигляді різного роду обов’язкових платних послуг: паспортів, ліцензій,  програмного забезпечення,  кадастрів, касових апаратів. Якщо всі ці речі потрібні державі, то вона повинна їх безкоштовно дати учасникам бізнесу. Заборонити державницькими  функціями займатися штучно створеним можновладцями приватним структурам, цим обдираючи до ручки малий і середній бізнес.
  4. Приклади можна взяти не лише із сусідньої Польщі. Показовий приклад держави Ізраїль, де взагалі заборонена продажа земель сільськогосподарського призначення. В цій державі не євреї не можуть керувати ні банками ні державними установами, не можуть керувати підприємствами. Тому ця держава процвітає.  В нас все навпаки.  Тому доцільно питання захисту земель, їх обігу в Україні вирішити по ізраїльському принципу.  В паспорті громадянина України відновити графу «національність» та запровадити участь в управлінні державою і в керівництві ключовими підприємствами – щоб сюди входили представники всіх національностей, що проживають в Україні, пропорційно їх чисельності в державі.
  5. Ми закликаємо всіх представників Українського середнього класу (підприємців малого та середнього бізнесу, фермерів та сільгоспвиробників, вчителів, лікарів, культпрацівників, військових та пенсіонерів, службовців та студентів) згуртуватися по захисту від знищення суверенітету, цілісності, економічної незалежності держави Україна, захисту життя та здоров’я населення, його добробуту.   
  6. Ми вимагаємо, щоб перед прийняттям всіх законів відбулося широке їх громадське обговорення із залученням представників бізнесу, сільськогосподарських виробників, громадськості та інших зацікавлених сторін.
  7. Ми вимагаємо створення Координаційної ради при Президентові України з питань розвитку малого підприємництва та фермерства, членами якої будуть висунуті нами представники. А також Координаційні ради при кожній облдержадміністрації.

 

Прийнято на мітингу підприємців та фермерів Черкаської області

07 жовтня 2019р.                                м. Черкаси.

 

(Просимо відповідь на Звернення надіслати на адресу: 18001, м. Черкаси, вул. Благовісна,182, кв,44, Черкаська обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників підприємців торгівлі, громадського  харчування та послуг).

 

Звернення підписали:

На изображении может находиться: один или несколько человек, толпа, обувь и на улице

Переглядів: 158 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Правління  
Підписане Звернення: http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2723

0
2 Правління  
Дивись лист Президенту від Форуму підприємців:  http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2720

0
1 Правління  
Див мітигн в Києві: https://www.youtube.com/watch?v....rew-Jyg

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]