Вітаю Вас, Гость
Головна » 2010 » Февраль » 25 » Оголошення оргкомітету
12:07
Оголошення оргкомітету
Оголошення.
 
26 лютого 2010р в м. Києві, Майдан Незалежності, 2, кімната 215, в 11-00 відбудеться відкрите засідання оргкомітету Асамблеї малого та середнього бізнесу України.
 
На відкрите засідання оргкомітету представники областей привезіть, будь ласка, заповнені вашими організаціями Меморандуми та Анкети-паспорти громадських організацій (зразки розміщено на сайті www.pidprukr.ucoz.ua в розділі «Каталог файлів»).
Свої матеріали, пропозиції, проекти документів направляйте в оргкомітет за адресою aaa77748@mail.ru
 
Також направляйте, будь ласка, свої повідомлення про проблеми, що виникають і ви їх не можете вирішити. Діліться своїм досвідом.
 
Чудова пропозиція Олександра Супрунюка прозвучала на Першій Асамблеї: «Наше всеукраїнське об’єднання повинно бути таким дружним і згуртованим, що якщо десь у відрядженні із підприємцем нашого об’єднання, щось стається, він звертається до найближчої громадської організації і вона зобов’язана надати допомогу у вирішенні його проблеми»
 
Наша сила лише в дружному, незалежному об’єднанні, незалежному ні від політичних партій, ні від державних інституцій, ні від окремих осіб. Авторитетом для нас повинна бути спільна думка знизу, від низових організацій. А напрям діяльності – вирішення їх проблем. Ми вже бачимо, що нами хочуть маніпулювати, повести під окремих осіб, під державні структури, під приватні інтереси.
 
Закликаємо не вестися на подібні пропозиції. Лакмусовим папірцем завжди буде не чийсь авторитет, а спільна думка членів первинних організацій, а всіх не куплять! Оргкомітет буде зміцнено не за рахунок горлохватів, а за рахунок запропонованих регіонами лідерів. Всі організаційні питання ставитимуться на всенародне обговорення, рішення будуть прийматися відкрито, колегіально на користь громаді, а не окремим особам.
 
 Закликаємо, слідкуйте всі за цим та боріться. Адже в цьому справедливість!
 
Оргкомітет.
Переглядів: 1079 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]