Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 10 » Обєднати лідерів громадських організацій!
12:25
Обєднати лідерів громадських організацій!

ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Пов’язане зображення

 

Шановні громадські активісти, патріоти України!

В результаті ряду зустрічей представників ГО, громадських активістів, було зроблено висновок, що діяльність керівництва Україною не відповідає вимогам часу та потребам НАРОДУ. І однією з причин названо - нездатність нашого неконсолідованого Громадянського суспільства (ГС) впливати на Публічне управління (державне управляння та місцеве самоуправління)

Настав час:

  1. Для об’єднання громадських організацій України з метою: «Будуємо в Україні правову державу вільних громадян».
  2. Для організованих дій пропонується створити координаційний орган з робочою назвою - Палата «Платформа Громадянського суспільства (ПГС).
  3. ПГС розроблятиме методи та пропонуватиме механізми моніторингу ефективності публічного управління в Україні, ліквідації корупції в органах державного управління та місцевого самоврядування.
  4. В порядку будівництва «правової держави» пропонуємо підтримати «Рух за конституційний порядок», як основи формування правової держави.
  5. Для розвитку  «держави вільних громадян» — пропонуємо долучитися до розробки положень «Громадянської платформи переселенців», «Громадяни України – власники її національного багатства (стаття 13, 14 Конституції України)», «Програми Українського середнього класу як головної рушійної сили суспільства», а також пропозицій по розвитку інформаційних систем та надання достовірної та вчасної інформації громадянам України за їх запитом.
  6. Започаткувати ряд інформаційних програм, які б виражали позицію діяльності ПГС. Створити студію «Громадянське суспільство».
  7. Налагодити роботу сайту ГС для інформаційного забезпечення діяльності та зворотного зв’язку громадян України.
  8. Провести в кожному регіоні України організаційні зібрання представників громадських організацій (не прив’язуючись до політичних партій), на яких розглянути ідеї, консолідації ГС. Відшліфувати та уточнити поняття, напрями роботи, визначити організаційні моменти. Розробити та підписати Меморандум спільних дій.
  9. Провести Всеукраїнську конференцію, відповідно до пропозицій обласних зібрань та конструктивних ініціатив громадян країни. Попередньо визначити її тему: «Будуємо правову державу вільних громадян».  (Варіант дій по проведенню: http://www.seredniy-klas.org/news/gotuemo_konferenciju_pobudova_pravovoji_derzhavi_vilnikh_gromadjan/2017-09-11-289 )
  10.  На основі діяльності ПГС буде  сформовано «Альтернативний уряд Громадянського суспільства» та його дієвий вплив на покращення ситуації в державі. Буде спроба налагодити взаємодію із  ВРУ, Президентом України, КМУ та іншими інституціями публічного управління.

 

Контактні особи:

Хорольський Олександр ol.khorolskyi@gmail.com

Ковальов Анатолій aaa77748@i.ua .

 

Запрошуємо зацікавлених осіб різних областей України долучитися. Цим можемо зробити надзвичайно корисну справу для України та Українського народу. Давайте свої координати, висилайте свої пропозиції та напрацювання.

Переглядів: 83 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]