Вітаю Вас, Гость
Головна » 2010 » Март » 20 » О. Супрунюк.Проблема ринку в м. Луганську - системна проблема
13:44
О. Супрунюк.Проблема ринку в м. Луганську - системна проблема
До уваги Координаційної ради та всіх зацікавлених осіб
 
      Події, що відбулися в Луганську, а також в інших містах показують, що це системна проблема, а не проблема окремого міста чи регіону. 
   Також на мою думку ми побачили, що в нас вкрай необхідно відпрацювати системний підхід до вирішення даних питань. На жаль, окрім системи реагування в формі тиску на владу (що лежить на поверхні) виникає ряд проблем, які Координаційна рада, а тим більше голова (навіть якщо у нього дуже велика голова) вирішити не може. Виникає ряд питань, на які повинні реагувати професіонали, тобто люди, що знають досконало проблеми ринків (а це лише один сегмент бізнесу) зсередини.
     Так в листі з Луганська не визначено чітко, яка форма власності ринку (в оренді він чи і власності), які дії були зроблені протестувальниками до акції протесту, чи працює там галузева рада, роль уповноваженого від Держкомпідприємництвата інші специфічні питання.
   Тому, на мою думку, стоїть питання створення в рамках Асамблеї галузевого органу (комітету, ради, групи, клубу - неважливо), який відслідковував би та давав кваліфіковані висновки і рекомендації щодо дій в випадках, що відбулись, наприклад в Луганську.
    Я вважаю що на наступній Асамблеї необхідно підготувати блок питань щодо проблем ринків, і можливо провести Асамблею спочатку по секціях (де зробити аналіз законодавства, прав працівників ринку і дати можливість висловитись власникам ринків (адже і їм  піднімають платежі, в них теж є проблеми.), обмін досвідом у відстоюванні своїх прав, тощо. Наголошую, все це повинні підготувати зацікавлені в цих питаннях суб’єкти, що мають конкретний досвід, а потім з напрацюваннями від кожної секції вийти на загальне засідання. Те ж саме я думаю повинні зробити підприємці з інших сфер (перевізники, позичальники тощо.) вважаю також, що ми повинні на Асамблею залучити Раду підприємців при Держкомпідприємництві. Щоб ми їм поставити завдання, щоб визначили, що ми від них хочемо, та запитали, що вони там роблять. Вони повинні зрозуміти, що відстоюють наші права, а не повинні обслуговувати владу чи окремих олігархів та лобіювати власне свій бізнес. Те ж стосується і Держкомпідприємництва. Вони повинні зрозуміти, що в нашій особі вони отримають жорсткого критика, або потужного партнера,  залежно від їх дій. Окрім того, ми повинні розробити механізм захисту активістів, і жорстко реагувати на випади на їх адресу. Це одне з головних завдань Асамблеї. Бо інакше нас всіх передушать як кошенят.
 
З повагою Супрунюк Олександр. 20.03.2010р.
Переглядів: 1506 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
5 Правління  
0
У правому куті висить реклама Юкоз, щоб її зняти, потрібно платити гроші. Пізніше щось придумаємо.

Матеріали по проблемах на центральному ринку м. Луганська є тат на сайті у їх зверненні до Асамблеї про допомогу.

Хто хоче додадково познайомитися та допомогти звоніть 067 621 74 07 Кувічка Андрій Юлійович


4 M.A.G.  
0
Жо за хвігня висить в правому верхньму куті?

"... Тогровая сістєма Forex за 399$..."
Третину основного тексту закриває.
Як її позбутись?

:-(


3 M.A.G.  
0
Для вирішення системних проблем необхідні системні ресурси:
1.Оргструктура зацікавлена в вирішенні проблем з узгодженими механізмамии взаємодії учасників організації.
2.Гроші.
3.Професійна юридична служба.

Я б рекомендував скористатись правом кожного мешканця міста на отримання земельної ділянки під забудову в приватну власність (до 0.1 га,безкоштовно!!!)
Нажаль, Земельний Кодекс втіхаря сфальсифікований.
Було: Має право отримати
Зараз: Має право звернутись в органи влади для отримання.
Але то не проблема для потужної і організованої дії.
Все перетворено в угоду гаслу: "Перемагає сильніший!" в своєму первісному примітивному значенні. Кожну позицію законів доводиться "підкріплювати" "силою". І фінансовою і фізичною.
Якби підприємці ринку в підсумку утворили аціонерне товариство як співвласники землі під ринком, то вони б стали значно сильнішими.
Рекомендував би щось типу ВАТ або ПАТ з правом вільно продавати акції.
Тоді якщо б хто захотів забрати землю, то він би швидше всього пішов шляхом спроби скупити акції. Їх вартість би залежала від сили організованої протидії.
Якщо організація виявиться "гнилою, то все одно переважна більшість могла б отримати суттєві кошти за продані земельні акції. То була б автоматична цілком пристойна компенсація для перебудови діяльності. Зараз - втрачають все!
Як мінімум - серйозні і вмілі дії спільноти підприємців змусили б владу вступити в переговори про поступки: щоб не дати небезпечному для неї (влади) прецеденту втілитсь в життя і дати приклад іншим.


2 Владимир  
0
Поддерживаем обращение. Хотелось бы получить информацию о проблеме в Луганске. Готовы участвовать в решении проблемных вопросах на рынках.

1 Східняк  
0
А що відбулось у Луганську?
Дайте посиланнячко

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]