Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Вересень » 14 » Мітинг та Форум малого і середнього бізнесу в Черкасах 19 вересня 2019р
15:40
Мітинг та Форум малого і середнього бізнесу в Черкасах 19 вересня 2019р

Результат пошуку зображень за запитом "картинки форум підприємців"

19.09.2019р. із 9-00 - 10-30  в Черкасах на площі біля обласної державної адміністрації  - відбувся мітинг за участю  громадських організацій та підприємців малого та середнього бізнесу України: «Зупинити знущання над підприємцем!» (Приклади негативних проявів, нереагування збоку правоохоронних та владних структур, внесення ряду законопроектів, що погіршують умови роботи МСБ та  без обговорення із підприємницьким середовищем, тиск міської влади на черкаських підприємців, відкрите Звернення до Президента, пропозиції Черкаській ОДА розробити пілотні заходи підтримки МСБ та на основі цього  поліпшити економічне становище області –позитивний приклад  поширити на інші області України.

Прийнята Резолюція мітингу: http://www.seredniy-klas.org/load/rezoljucija_mitingu_pidpriemciv_ukrajini_cherkasi_19_09_2019r/1-1-0-2719

Відео мітингу: https://www.facebook.com/samozahist/videos/468479607078957/

Із 12-00  по  14-30 в Черкаському будинку Федерації профспілок, Черкаси, вул.Б.Вишневецького,18 - відбувся Форум лідерів громадських організацій підприємців малого та середнього бізнесу України.

Розглянуто питання:

1.           Про кричущі випадки порушення прав підприємців та приклади перешкоджання їх діяльності. Аналіз причин  негативного відношення збоку місцевих та республіканських органів влади до підприємницького середовища та усунення цих причин - Доп. Лідія Кривенко, Віктор Боровінський.

2.           Чому покидають трудові ресурси України свою Батьківщину. Як зупинити падіння економіки?- Анатолій Ковальов

3.           Методи впливу громадських організацій на недопущення в прийнятті законів, указів, розпоряджень, які шкодять розвитку МСБ. Організація примушення відповідних органів, щоб були створені підприємницькі комітети при Президентові, у ВР, в КМ, а також при всіх обласних та районних   адміністраціях - Борис Емельдеш.

4.           Про необхідність створення республіканської структури самозахисту МСБ, а також необхідність у створенні (відновленні) республіканської громадської організації МСБ - Леонід Запорожець.

5.           Плани на 4 кв 2019р. та на 1 кв 2020р. щодо організації згуртованої діяльності підприємництва - Едуард Курганський.

Запрошені представники малого та середнього бізнесу із різних областей України, журналісти, профспілкові діячі,  представники офісу Президента України, представники Кабінету Міністрів, народні депутати, представники законодавчої та виконавчої влади, науковці, політики, голови ОДА, РДА…

Резолюція Форуму: 

Резолюція Форуму підприємців України 19.09 2019р. Черкаси

 1. Затвердити відкритий лист Президенту, Голові ВР та Прем’єр Міністру. Доручити передати листа через голову Черкаської ОДА, та по пошті – Леоніду Запорожцю.
 2. Передати Резолюцію мітингу через голову Черкаської  ОДА, та по пошті Президенту, Голові ВР, Прем’єр Міністру – Леоніду Запорожцю.
 3. Створити Всеукраїнську систему самозахисту підприємництва на базі існуючої в Дніпрі. Очолити керівництво Віктору Боровінському,  створити обласні структури, а через них і районні.
 4. Відновити роботу Асамблеї ГО МСБ.
 5. Керівництво  Асамблеї ГО МСБ  доручити Борису Емельдешу (Одеса) – на 6 місяців.
 6. Голові Асамблеї МСБ підготовити пропозиції щодо створення Комітетів управління Асамблеєю. Затвердити на черговому форумі підприємців.  Борису Емельдешу організувати управлінську структуру – роботу офіс-менеджера по управлінню Асамблеєю.
 7. Провести наступний форум підприємців у листопаді 2019р.
 8. Запропонувати із активних громадських діячів МСБ представників для рекомендації їх участі в підприємницьких комітетах: 1)при Президенті України; 2)при ВР; 3)при КМ; 4)при кожній обласній ОДА; 5)в кожному районі – Асамблея ГО МСБ – до 01.11.2019р. (організовує Борис Емельдеш).
 9. Рекомендувати всім підприємницьким структурам України під час виборів до місцевих рад пропонувати своїх кращих представників в депутати сільських, міських, районних, обласних рад, а також претендентів на мери міст, голів сільських рад, голів районних та обласних рад з метою лобіювання на всіх рівнях інтересів МСБ. В офісі Асамблеї збирати інформацію по прізвищах рекомендованих по всіх областях.
 10. Через Асамблею МСБ організувати тісні контакти із профспілками, громадськими організаціями вчителів, лікарів, …. для формування спільноти – Українського середнього класу та вирішувати з ними питання спільної зацікавленості.  Готовитися до створення політичної організації (руху) Українського середнього класу «Україна понад усе!» - доручити Анатолію Ковальову.
 11. В Україні відбувається катастрофічне знищення ресурсів: знищення лісів, лісосмуг, зникає питна вода, екологічні злочини, які стимулюють смертність населення та інші негативні моменти. На громадських засадах підприємці опікуються збереженням цінностей, що створила природа та людина, благоустроїм, допомогою фронту, допомогою освітнім, медичним  та культурним закладам, допомогою інвалідам. Підприємці, як правило, не стоять осторонь від вирішення цих проблем. Тому дану тему слід пропагувати, обліковувати та висвітлювати в ЗМІ цим популяризувати значимість підприємця. В офісі Асамблеї накопичувати та поширювати інформацію.
 12. На базі Самозахисту підприємців створити Групу негайного реагування, яка буде зобов’язана моментально вирішувати всі випадки «наїзду» на конкретних підприємців. При цьому, по команді, із кожної області, кожного району можна направляти телеграми Генпрокурору, нач. обласної поліції, керівникам міст, адміністрації та ін., виїзд представників різних областей на місце події. Організувати телефон гарячої лінії, розіслати інформацію про це в кожний район. Створити відповідний офіс - відповідає Віктор Боровінський.
 13. Організувати оперативну юридичну допомогу в системі самозахисту – Віктор Боровінський.
 14. Асамблеї ГО МСБ та Самозахисту скласти календарний план діяльності.

Прийнято на Форумі підприємців. Черкаси, 19 вересня 2019р.

http://www.seredniy-klas.org/load/rezoljucija_forumu_msb_ukrajini_cherkasi_19_09_2019r/1-1-0-2721

Відкритий лист Президенту, Прем’єру, Голові ВР http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2720

Переглядів: 90 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
0
7 Правління  
Міська cпілка підприємців “Ніка” м. Запоріжжя, вул. Жуковського 32\10 тел/факс 228-16-63;   тел. 220-77-16 nika_z@i.ua ;        www.nikazp.at.uaMunicipal Entrepreneur Union “Nika” Zaporizhzhia, Zhukovzkoho street 32, 10 Tel/fax: 228-16-63;      tel. 220-77-16 nika_z@i.ua ;        www.nikazp.at.ua
 

Голові Верховної Ради України Разумкову Д.О.

0
6 Правління  
Міська cпілка підприємців “Ніка” м. Запоріжжя, вул. Жуковського 32\10 тел/факс 228-16-63;   тел. 220-77-16 nika_z@i.ua ;        www.nikazp.at.uaMunicipal Entrepreneur Union “Nika” Zaporizhzhia, Zhukovzkoho street 32, 10 Tel/fax: 228-16-63;      tel. 220-77-16 nika_z@i.ua ;        www.nikazp.at.ua
 

Президенту України Зеленському В.О.

0
5 Правління  
Резолюція Форуму: http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2721

0
4 Правління  
Відеозапис Мітингу: http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2722

0
3 Правління  
Відкритий лист Президенту, Премєру, Голові ВР:  http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2720

0
2 Правління  
Резолюція Мітингу   http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2719

0
1 Правління  
Відеозвернення до Президента 
https://www.facebook.com/messages/t/alexander.gorny.33

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]