Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Октябрь » 3 » Ми стали однією міцною сім'єю вільних людей
16:06
Ми стали однією міцною сім'єю вільних людей
ЗУСТРІЧ з учасниками АВТОКОЛОНИ західноукраїнського АВТОМАЙДАНУ "Захисти себе сам". Беруть участь представники 15 областей України.
МЕРЕЖА САМОЗАХИСТУ - це об’єднання людей, які не займаються неочікувано нагальними побутовими справами, коли потрібно терміново вирушити на захист один одного. Це об’єднання професійних людей, що знають закони, Конституцію, технології та вміють користуватися своїми знаннями. Це об’єднання мобільних людей, які швидко вчаться, швидко збираються у потрібному місті чи містечку Укра
їни, не прогинаються під чиновників та обставини, а самі чинять як влада, якою є ми усі згідно з Конституцією України!
ЧОМУ ЗАРАЗ? Вибори буде сфальшовано і у цьому не сумнівається хіба що дитина! «Покращенням» немає кінця. Після таких виборів потреба у мережі колективного захисту буде значно більшою, ніж навіть сьогодні!
ХТО МИ? Представники Західної України неодноразово брали участь в загальноукраїнських Автомайданах. Наші авто були майже у кожному місті України. Результатом цих авто-маршів стала загальноукраїнська мережа колективного самозахисту. Ми покладаємося виключно на самих себе. Підприємці з Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу, освітяни з Вільного простору та молодь з Демальянсу: ми стали однією міцною сім'єю вільних людей.

Ти хочеш займатися бізнесом і не прогинатися ні перед ким!
Ти хочеш вчити дітей добру, справедливості, адекватної оцінки професіоналізму та неуцтва. Ти розумієш, що не можеш робити цього у світі хабарів, підкупу, підлабузництва, "узаконеної" злочинності!!! 

ТОДІ ТОБІ З НАМИ!!!!
Переглядів: 1016 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Sveta  
0
Your article perelfcty shows what I needed to know, thanks!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]