Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Лютий » 26 » Майджан, яким йому бути? Віталій Лаврик
12:42
Майджан, яким йому бути? Віталій Лаврик

МАЙДАН, яким йому бути.

17 лютого 2014 р. о 23:31


 

                                                    Хто ми-масовка для політичних лідерів, які

                                                    бажають  отримати владу, так чи    інакше 

                                                    узурпуючи її  у народу, чи НАРОД, носій влади, що 

                                                    приходить   на Майдан для вирішення 

                                                    найважливіших   державницьких  питань,  в тому 

                                                    числі і питань - чи  здатні ці  політичні лідери 

                                                    вирішити  назрівші проблеми.

 

               1.У ніч з 29 на 30 листопада 2013р. апарат управління держави (АУД), до якого я відношу інститут  Президента,органи державної влади (законодавчі, судові та виконавчі), органи місцевого самоврядування, вчинив злочин з особливою жорстокістю , направивши на розгін  та "зачистку” мирної демонстрації  студентів спеціальний підрозділ внутрішніх військ (не міліцію, поліцію,  як це маєм в демократичних країнах, а самеспеціальний підрозділ, використання якого для зазначених цілей заборонено законодавством), який закінчився жорстоким та кривавим побиттям цих ні в чому  невинних дітей.

              Цей  злочин не можливо ні забути, ні простити, злочинціобов’язково повинні бути покарані, особливо , якщо зважити на те, що ці діти,відповідно до Конституції, представляли ВЛАДУ .

             Думаю, що ніхто не міг навіть припустити, що у відповідь на цей безпрецедентний злочин вийде на київську площу (Майдан)  та площі інших міст з протестом проти таких  дій АУД більше двохсот тисяч громадян, Саме на цьому мирному ЗІБРАНІ представників ВЛАДИ була підготовлена і направлена АУД резолюція,  в якій були викладені вимоги - назвати замовників цього злочину, організаторів , виконавців та їх відповідного покарання, відправити у відставку Уряд Азарова.

            2. Не отримавши від АУД відповіді на поставлені в резолюції вимоги, на слідкуючій сесії уже багатомільйонного мирного Зібрання представників ВЛАДИ, було прийнято РІШЕННЯ: позбавити ОРГАНИ державної    влади їх повноважень (в т.ч.Президента, Верховну Раду та органи самоврядування), оскільки їх діяльність (суцільна  корупція, казнокрадство в особливо, просто небачено  великих  розмірах, масове перевищення повноважень депутатами, можновладцями,  практично кожним суддею, чиновником,прокурором, міліціонером, введення інституту "смотрящих” , тощо), ввійшла в повне протиріччя з   передбаченою Конституцією.

            Наскільки конституційно виважене це РІШЕННЯ? Відповідь на це питання дає стаття 69 Конституції України, яка зазначає,народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдуми та інші форми безпосередньої демократії.

           Так дане  РІШЕННЯ є виключно     конституційне, оскільки воно приймалось   в конституційний спосіб на Народному Зібранні громадян України яке, за представницвом  його членів, повністю відображало волю всього  українського народу, що є носієм суверенітетуі єдиним джерелом влади (ст.5) шляхом безпосередньої демократії .

            Об’єктивні підрахунки співвідношення кількості громадян, що виражали волю       щодо позбавлення органів влади їх повноважень (Всеукраїнське  об’єднання МАЙДАН) і кількості громадян які були проти (АНТИМАЙДАН)- склало не менше 4:1 ( тобто конституційну більшість) і любі спроби АУД адміністративно зменшити це співвідношення результату не дали.  Це співвідношення підтверджують практично всі експертні дослідження.

            Тобто, народ України виключно в рамках Конституції, шляхом безпосередньої  демократії, на Всеукраїнському народному         зібранні громадян України (МАЙДАН,АНТИМАЙДАН),  здійснив свою ВЛАДУ, позбавивши АУД його повноважень.  А відтак, став єдиним  в Україні легетивним     органом безпосереднього здійснення ВЛАДИ народом України. 

             3. Це, на мій погляд,  є історичне    наукове  відкриття, яке дає відповідьна питання, що піднімається теоретиками конституційного права, щодо  створення в АУД противаг, які б забезпечили рівноправність та незалежність органів законодавчої, виконавчої та судової влади. 
            Тільки постійно діюче  Всенародне  зібрання громадян країни, і є та противага,  що забезпечує    виконання повноважень тими, хто отримав право бути в органі державної влади, строго  у відповідності до Конституції -лише на підставі, у межах повноважень  та у спосіб, нею передбачений (ст.19) .  

             При цьому Майдан – це не обов’язково площадка, як спосіб вираженя ВЛАДИ народом шляхом революційних  настроїв, повстаньських  чи   вуличних маніфестанських протестів , для досягнення зазначеної цілі. В  першу чергу цеСИСТЕМА вирішення народом  державницьких задач, як результат безпосереднього здійснення його ВЛАДИ, коли в цьому виникає потреба, через  перманентний електронний моніторинг волевиявлення     громадян країни, який здійснюється Центральною виборчою комісією,  на підставі обробки результатів якого, шляхом  безпосередньої демократії, може бути позбавлений  повноважень кожний представник обраний або  призначений в АУД , хто в своїй діяльності спробує порушити або порушував (ЛЮСТРАЦІЯ) ПРИСЯГУ надану ним народу України при отримані мандата на виконання повноважень   відповідно до  Конституції та ЗаконівУкраїни.

           В даному звернені замість поняття  ВЛАДА свідомо вживається  апарат управління держави –АУД, оскільки назвавши АУД (тобто органи державної влади) владою, народ позбавляє себе права бути носієм ВЛАДИ .  Насправді своїм   волевиявленням  народ передає обраному ним претенденту на відповідну посаду до АУД (президент, депутат), тільки мандат  того, що він є представником органів державної влади та місцевого    самоврядування з повноваженнями, що визначаються Конституцією та Законами України. Право носія влади народ залишає за собою. Це означає, що не будучи носієм влади, держслужбовець, як і АУД в цілому, залежить від мандата, який    видається йому народом. А значить, здійснюючи контроль діяльності АУД, народ  завжди може, користуючись своїм правом, наданим йому Конституцією України, через процедури демократії ,відозвати мандат, його скасувати, замінити, відмінити і навіть зруйнувати АУД.  Що і зробив народ України, створивши, за рішенням  Зібраня,  загони самооборони.

            Основні вимоги до керівного органу цього Зібрання. Це повинні бути  моральні авторитети і патріоти країни,  люди , які глибоко володіють політичною і економічно ситуацією, що склалась в Україні та розуміють  шляхи подолання і виходу із цієї ситуації, які ніколи не будуть претендувати на будь-які посади в АУД.

           Саме за їх пропозицією, в складний для країни період,шляхом безпосередньої демократії, транслюючи по всім, без винятку, теле- тарадіо- каналам , прямим чи/і  електронним  голосуванням, вирішуються питання:

           Призначення  тимчасових виконавчих     органів АУД: Уряд, Генеральний прокурор , Голова НБУ , Голова та члени Вищої ради юстиції, Голова СБУ, члени Центральної виборчої комісії та Судді  Конституційного Суду, які  зобов’язані на Зібрані прийняти Присягу народу щодо виконання ними через верховенство права і демократичні процедури  забезпечення   життєдіяльності  кожного громадянина України  на засадах соціальної справедливості (ст.3 та розділи 2,3 Конституції); 

            Затвердження ПОРЯДКУ висунення  та реєстрації кандидатів у президенти та  депутати всіх рівнів,  ПОРЯДКУ забезпечення проведення виборів на електронній основі та ПОРЯДКУ прийняття рішень на підставі перманентного електронного моніторингу. 

             Власне - це і є відповідь на те, яким бути Майдану.

             В черговий (четвертий  раз) МАЙДАН допускає помилку, передаючи свої повноваження на  вирішення зазначених вище задач органу державної влади - Верховній Раді, що позбавлена своїх повноважень, представники  якої в своїй  більшості тільки за останні три місяці 15 раз порушили ПРИСЯГУ , приймаючи антиконституційні Закони

            Тому пропоную, саме на ЗІБРАНІ:

            1.Конституційно закріпити,  повноваження Всеукраїнського народного зібрання громадян України (МАЙДАН АНТИМАЙДАН),як постійно діюче Зібрання безпосереднього здійснення ВЛАДИ  народом України, яке будучи озброєне системою  електронного моніторингу ( де кожний громадянин країни дійсно буде почутий), на підставі результатів цього моніторингу, може позбавити  повноважень кожного представника обраного або призначеного в  АУД (село, місто , район,область, центральні органи влади), хто в своїй діяльності спробує порушити ПРИСЯГУ, надану ним відповідно до  Конституціїта Законів України . 

            Обрати Голову Зібрання та його замісників , представництво Зібрання в  кожної області, Республіці Крим, у  містах Києві , Севастополі та містах обласного призначення,   прийняти рішення щодо  включення , як  складову цього Зібрання, Центральну виборчу комісію з її апаратом на виборчих дільницях

            2 .Призначити виконавчі органи АУД:

            Народний Уряд, Генерального прокурора та його заступників , Голову НБУ ,його заступників та наглядову раду, Голову та склад 20 членів Вищої ради юстиції, Голову СБУ,  які  зобов’язані на Зібрані прийняти ПРИСЯГУ народу України щодо виконання ними повноважень виключно в рамках Конституції та через верховенство права і демократичні процедури  забезпечити  життєдіяльність  кожного громадянина України  на засадах соціальної справедливості (ст.3 та розділи 2,3 Конституції).

            Соціальним критерієм виконання     повноважень АУД на кінець першого року діяльності є : дохід 10% найбільш   забезпечених громадян не повинен перевищувати у 10 раз дохід 10% найменш забезпечених громадян України (на даний час цей показник складає більше 100), з подальшим зменшенням цього показника до європейського рівня. Оцінка діяльності Вищої ради юстиції та Верховної Ради -практична відсутність корупції  у органах судової  влади та органах прокуратури ( ст131), оцінка діяльності прокуратури-практична відсутність корупції  у  виконавчих органах державної   влади  та додержання вимог щодо сплати податків увеликому бізнесі ( ст121) .

             Основна вимога до АУД.

            Всі претенденти на ці посади, як і їх сім’ї, зобов’язані відказатись від  ведення та користування результатами їх бізнеса на період перебування у АУД, а жити виключно на заробітну плату , що відповідає їх посадам та жорстко  контролювати, щоб цього правила придержувались всі без виключення,  підпорядковані їм посадові особи.

             3.Затвердити ПОРЯДОК висунення  та     реєстрації кандидатів у президенти та депутати всіх рівнів,  ПОРЯДОК забезпечення проведення виборів на    електронній основі та прийняття рішень на підставі перманентного електронного моніторингу. 

              4. Всі питання щодо негайного вирішення  по іменного  звільнення всіх без виключення політичнихв’язнів , в тому числі і представників Зібрання та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб замовників, організаторів , виконавців злочинів скоєних   АУД   провести виключно на  ЗІБРАНІ.                 


Переглядів: 944 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]