Вітаю Вас, Гість
Головна » 2009 » Грудень » 18 » Конституційні збори – єдиний шлях змінити владу і забезпечити стабільність в державі
18:51
Конституційні збори – єдиний шлях змінити владу і забезпечити стабільність в державі
Конституційні збори – єдиний шлях змінити владу і забезпечити стабільність в державі
16 грудня 2010 р. в прес-центрі УНІАН низка громадських загальноукраїнських організації проголосила курс на проведення Конституційних Зборів в Україні.
Базовою організацією цієї акції стала всеукраїнська громадська організація «Народна гвардія України», що об’єднує колишніх військових офіцерів. Лідер організації О.Я. Чаповський заявив: «в результаті діяльності правлячої верхівки під загрозу поставлена безпека держави та її існування, повністю розвалена військова організація держави. Ми розуміємо, що жоден з кандидатів в президенти не здатен змінити ситуацію на краще. Тільки через механізм Конституційних Зборів ми можемо в легітимний і конституційний спосіб змінити систему влади і забезпечити стабільність. З цією метою ми вже створюємо штаби у всіх регіонах України.
Організатори прес-конференції підкреслили, що країні потрібна стабільність і вони готові її забезпечити в будь-який легітимний і конституційний спосіб. А регіональні штаби виконуватимуть не тільки організаційну функцію, але й створюватимуть кадровий резерв по всій вертикалі влади.
Завантажити:
http://sd.org.ua/news.php?id=18004
 
Переглядів: 1119 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 олесь гриб   [Матеріал]
Київське міське відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів /націонал-державників/ підтримує ідею скликання Конституційних зборів і бажає взяти в ньому участь. В Києві є ряд ініціатив із скликання таких зборів, але робиться це розпорошено і непослідовно. Можливо, саме представники областей зможуть разом зібрати загал щодо негайних заходів. Просимо повідомити адресу для зв'єзку з метою координації дій. Гадаю, що Центр відродження по вул. Ярославів вал 9 не залишиться осторнь. Чекаємо повідомлення. У нас є можливість зібрати громадскість у Палаці ветеранів Києва на 22о місць без сплати оренди.
з повагою голова Печерського відділення Ол.Гриб.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]