Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 11 » Готуємо Конференцію. Побудова правової держави вільних громадян
11:17
Готуємо Конференцію. Побудова правової держави вільних громадян

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Побудова правової держави"

Конференція

«Будуємо ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ ВІЛЬНИХ ГРОМАДЯН та роль середнього класу України як головної рушійної сили цього процесу»

Зміст.

 1. Завдання конференції та основні поняття, що використовуватимемо в процесі її роботи – доп.____________________________.
 2. Правова держава вільних громадян – мрія українського суспільства або Українська національна ідея – доп. __________________________.
 3. Основні шляхи побудови правової держави вільних громадян (оцінка ситуації в Україні та в світі, рушійні сили, інструменти, ресурси, модель перетворень) – доп_________________________.
 4. Середній клас України – головна рушійна сила на шляху побудови правової держави вільних громадян. (консолідація професійних груп середнього класу, визначення мети, доведення мети, організація виконання, створення, удосконалення, розвиток інструментів) – доп. _____________________________________________
 5. Організація ідеологічного виховання середнього класу - доп. _______________________
 6. Політична партія середнього класу як важливий інструмент позитивних перетворень в Україні. Доп.____________________________
 7. План-завдання  на 2019р. Доп._____________________________
 8. Створити рух та управлінський орган руху за Побудову правової держави вільних громадян. Доп._______________________________.

Тези з питань, що розглядаються.

 1. Завдання конференції та основні поняття, що використовуватимемо в процесі її роботи.

Сучасний розвиток суспільних відносин в Україні досяг критичного стану –

а) загублена економіка України, зовнішній борг держави перевищує 60% ВВП (всі відмічені жовтим кольором цифрові дані потрібно уточнити), переважна більшість промислових товарів, якими користується населення України імпортовані з інших країн (87%), експорт українських товарів переважно сировинний. ВВП за 26 років впав на 28%;

б) суспільство перестало довіряти будь-яким політичним силам, Президенту України, Уряду України, Верховній Раді України. Середньозважений показник довіри становить біля 21%;

в) Україна знаходиться в стані інтервенції, а керівництво держави не професійно організовує захист території держави, особливо це проявилося при захопленні Криму та перший рік війни на сході. В той час лише через самоорганізовані дії волонтерів, стремління жителів України до волі і масова тотальна допомога населення Захисникам, патріотизм Добровольців зупинив наступ ворога. Навіть зараз не спрямоване внутрішнє виробництво «Все для фронту, все для перемоги!». Кволі та непослідовні дії керівництва приводять до того, що населення саме блокує поставки на ворожу територію ресурсів, які ворог використовує проти нас;

г) за 26 років скоротилося населення України з 52,3 млн жителів до 35 млн. Продуктивна частина населення прозябає, так науковці шукають собі роботу за кордоном. В Україні тотальне безробіття, особливо в селах. Деградує освіта, наука, медицина, культура. Молодь України, в першу чергу, перспектива розвитку та реалізації потенціалу знаходиться на рівні видавлення її з країни. Вже не говорячи про житло, роботу, соціальне забезпечення. 87% випускників вузів починають працювати не по отриманій спеціальності. Процес використання трудових ресурсів в державі неконтрольований.

д) відмічені вище причини та лише популістські обіцянки правлячих кіл привели до виникнення в Україні ряду громадських спротивів суспільства. Особливо вони проявилися коли населення вийшло на Майдани в час Помаранчевої революції, Підприємницького майдану, Революції гідності. Процес іде по наростаючій, зростає свідомість українців. Ми спостерігаємо все зростаючу активність і професійний ріст громадських активістів та їх громадських організацій. Але, приходиться констатувати, що вони часто діють розрізнено, не маючи спільної мети, хоча є й спільні ідея – це НОВА Україна, країна для людей.

ж) Українське суспільство, держава Україна як живі організми, яким загрожує знищення досягли межі. Настав час рішучих змін та посилення здатності для організованого самозахисту.

Звідси і виникло завдання побудови «Правової держави вільних громадян» ПДВЛ. Ідея виникла в процесі роботи Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України.

Суспільні «потрясіння» останніх десятиліть показали, що громадяни хочуть і вміють працювати, активно включаються у життя села/селища/міста, району, області та країни в цілому. Створення та розвиток
інституту громадянського суспільства стали хорошим починанням у оформленні територіальних громад як юридичних осіб публічного права, які закріплюють свої функції та повноваження на місцях.
Бачучи, що громадяни можуть і впливають на стан справ навколо себе, вони активно включяться в роботу саме територіальних громад і намагаються побудувати власну країну «знизу». І це позитивний фактор в розвитку громадянського суспільства в Україні.

 

Правова держава ─ це та держава, в якій життя громадянського суспільства організоване відповідно із прийнятою її народом Конституцією, Законами та моральними цінностями. Це держава для її громадян (а не громадяни принижені державою). Вся система законів організовує раціональне життя населення його захист, кожен виконує закони та має гарантований захист особистості через ці закони. Громадяни мають право та мають всі можливості з користатися всіма визначеними цими громадянами правами – на освіту, роботу, медичний захист та ін. На основі цього дані громадяни себе не лише відчувають вільними, а вони є вільними.

Набути цього статусу можна лише виборовши його. І основною рушійною силою в цьому процесі буде Український середній клас, тобто та частина громадян України, яка знаходиться між самими бідними (3 - 5%%) та самими багатими (2%). Чому саме ця частина населення? Тому, що вони і зараз визначають стратегію економічного росту, результати у виборчому процесі. Інша справа, що представники середнього класу зараз розрізненні через перебування в різних (понад 300) партіях, а якщо їх об’єднати в одну силу, організувати, дати програму, то вони зметуть все негативне і побудують правову державу вільних громадян.

 

2. (Правова) держава вільних громадян – мрія українського суспільства або Українська національна ідея.

Головне питання сучасної України полягає в тому: ЧИЇ ІНТЕРЕСИ ВIСТОЮЄ і ЗАХИЩАЄ ПРАВОВА ДЕРЖАВА? Природно - інтереси панівного класу!

Повинен стати панівним класом НАРОД!!!
Нинішня система, так званого, народовладдя, покликана маскувати і захищати систему політичних і економічних правовідносин, суть якої - захист місця біля «державного корита». Тому в першу чергу і перш за все слід змінити парадигму економічного розвитку країни, що тягне зміну всієї системи нині існуючих не тільки економічних, а й ідеологічних i політичних правовідносин. Тобто - це зміна системи! Те, чого прагне суспільство!

 Для цього суспільство має прийняти нову економічну, соціальну, освітню (та ін.) парадигму розвитку країни. Суть її полягає в тому, що первинна клітина ЕКОНОМІКИ ТА ЖИТТЯ КРАЇНИ МАЄ БУТИ НЕ ТОВАР, а ПРОСТИЙ ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ, ГРОМАДЯНИН ВІЛЬНИЙ !!!
Саме така зміна  парадигми потребує також перебудови і політичної системи країни, складовою частиною і інструментом якої і є ДЕРЖАВА із своїми відповідними законами, правилами і функціями.
Саме з цього моменту виникає національна ідея суть якої звучить i лунає так: побудова держави вільних громадян!

 

 

Побудова такої держави буде складатися із досягнення таких її особливостей:

1. Виборність суддів, прокурорів, начальників поліції.

2. Приведення всіх законів у відповідність Конституції та ліквідації їх двозначності.

3. Усунення депутатської недоторканості та недоторканості суддів, Президента України і застосування простої процедури імпічменту.

4. Відновлення конституційного права, ролі і дієвості територіальних громад, як співвласника національного багатства, як джерела прогресивних ініціатив та пропозицій.

5. Створення раціональної системи оподаткування, яка забезпечить прискорений розвиток економіки.

6. Пріоритетним стане (розвиток людини та все, що з цим пов'язано) освіта, наука, медицина.

7. Жителі країни будуть забезпечені роботою, особлива увага приділятиметься молоді в т.ч. з питань забезпечення житлом.

8.Зміниться система виборів. Не буде змоги фальсифікувати результати та кожен член виборчої системи матиме змогу знати, як врахований його голос за рахунок впровадження системи блокчейн.

Ми проголошуємо, що Побудова (правової) держави вільних громадян – це є національна ідея України.

 

3.Основні шляхи побудови правової держави вільних громадян (ПДВГ)

(оцінка ситуації в Україні та в світі, рушійні сили, інструменти, ресурси, модель перетворень)

Україні необхідно здобути ПОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ. Він складається з декількох частин. Це і міжнародний правовий суверенітет, це і демаркування державних кордонів в ООН; це міжнародно-правовий суверенітет і набуття міжнародної правосуб'єктності і найголовніше зараз: це монетарно-фінансовий суверенітет.

Необхідно вирватися з валютно-колоніальної залежності від світової валюти США і перейти на власний національний емісійний актив.

Також Україна може перейти на новий нематеріальний грошово-емісійний актив, який на відміну від матеріального - невичерпний. Таким активом є ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ, носієм якого і є людина, а точніше ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ. Складовими частинами цього нового емісійно-грошового активу у вигляді ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ є: знання (забезпечується системою освіти), здоров'я (забезпечується системою охорони здоров'я), культура і безпека середовища проживання людини (визначає тривалість життя), тобто те, що ми називаємо «вільна людина». Чим більше держава вкладе в цей актив, тим вище виробничий і творчий потенціал України. Вільний громадянин і є складовою національної ідеї України. Нова ідея та зміна системи взаємозвязані.

Побудову держави вільних громадян організуємо наступним чином:

1) В процесі роботи конференції та після неї будемо поширювати ідею побудови (ПДВГ) всіма можливими способами (ЗМІ, Інтернет, конференції, виступи, розробки наукових праць);

2. Приймемо конкретний План-завдання з цього часу і до кінця 2019 р. з питань побудови країни;

3. В кожній області створимо структури активних представників СК, головним чином з керівників громадських організацій, які долучаться до відповідної роботи по впровадженню Плану-завдань;

4. Направимо роботу на активізацію створення територіальних громад, як юридичних осіб публічного права та через них також будемо впроваджувати наші ідеї;

5. Сприятимо роботі Асоціації керівників територіальних громад, які виконуватимуть велику функцію у ПДВГ;

6. Запросимо до даного процесу прогресивних міжнародних діячів, Українську діаспору, прогресивних політиків та їх партії;

7. Створимо політичну Партію середнього класу для взяття влади в свої руки, щоб впровадити намічені завдання (або спрацюємо із діючою партією, яка візьметься виконати Програму середнього класу);

8. Сприятимо активізації роботи галузевих профспілок та їх об’єднання в спільний профспілковий рух за побудову правової держави вільних громадян;

9. У всіх суспільних групах забезпечимо роботу активу з питань побудови держави (МСБ, вчителі, медичні працівники, військові, студенти, селяни, науковці, державні службовці та ін.).

Очевидно, що основною рушійною силою даного процесу є Середній клас України. Він найбільш зацікавлений в побудові такої держави, важливо написати програму його дій, що стане основою для структуризації СК, активізації роботи в напрямку досягнення мети.

Не менш важливим є залучення ресурсів. Основним джерелом надходжень повинні стати внески кожного, небайдужого до майбутнього України, представника середнього класу. Крім того, буде направлена робота по залученню благодійних внесків та міжнародних грантів, а також фінансування зацікавленими особами, окремих напрямків роботи.

Проведення Конференції надасть можливість:
- консолідувати свідомих активних громадян
України, які вміють, хочуть та готові взяти на себе відповідальність за
становлення та розвиток країни, в особі її середнього класу;
- розробити механізм втілення змін в Україні та його реалізувати;
- обговорити та прийняти Дорожню карту розвитку держави, зокрема, основного «двигуна» – середнього класу.
Основні складові Конференції:
а) підготовка Конференції
б) проведення телевізійної Конференції (телепередачі з потенційними делегатами та учасниками через мережу INTERNET)
в) INTERNET-конференція (супроводжена публікуванням тез доповідей, уточнень та доповнень щодо порядку денного на порталі:
www.harchenko.com.ua/conference)
г) сесійні засідання Конференції та вибраного делегатами постійно діючого виконавчого органу

До участі у Сесійних засіданнях Конференції запрошено:
- Послів та представників дипломатичного корпусу;
- представників міжнародних політичних, військових, фінансових, економічних установ та організацій, ділових кіл, бізнесменів;
- вчених, експертів, представників молодіжних організацій, навчально-освітніх закладів та науково-дослідних інститутів, студентів, громадськість, мас-медіа.

 

 

IV. Середній клас України – головна рушійна сила на шляху побудови правової держави вільних громадян.

(консолідація професійних груп середнього класу, визначення мети, доведення мети, організація роботи, створення інструментів)

 • наше визначення Середнього класу України як частина громадян України між самими бідними та самими багатими. Нехай визначення «самий бідний» і «самий багатий» зараз в нас залишиться на інтуїтивному розумінні.

Визначення поняття «середній клас» – як вагомої частини громадян України, що балансує між найбіднішими (≈ 4%) та найбагатшими (≈ 5%). Відповідно, це творчі особистості, що роблять спробу створити сталий розвиток суспільства, у порівнянні з тими, що намагаються вижити та, з тими, які думають тільки про особисте збагачення.
Структурні характеристики середнього класу. Його складові. – Представники малого та середнього бізнесу, що взяли на себе відповідальність організувати свій бізнес, створивши позитивні умови для держави – податки в бюджет та робочі місця; працівники сфери послуг (вчителі, викладачі, професори, вчені, науковці, медики); військові, державні службовці малого та середнього рівня, студенти, селяни, пенсіонери. – Особи, що прагнуть позитивних змін в країні і діють в зазначеному напрямі.
Соціологічні опитування, так чи інакше, підтверджують, що Середній клас відіграє ключову роль в економіці, політиці та в інших аспектах життя. Без перебільшення – він являється основою і головною складовою кожної політичної сили.

 • в нашій країні шкідлива ситуація в тому, що маємо понад 300 політичних партій, тому цей клас розірваний на дрібні неорганізовані частинки. В цьому не лише шкода, але і біда нашого суспільства, біда самого Середнього класу. Створена можливість вільно маніпулювати суспільством його паразитичними елементами. ЗМІ не належать Середньому класу, вони належать ворожим до нього елементам. Середній клас в Україні перебуває під утиском щодо працевлаштування, медичного обслуговування, освіти, забезпечення фондами суспільного споживання, пенсійними виплатами, непосильними тарифами на енергоносії та комунальні послуги. Цей утиск із року в рік робить Середній клас все біднішим, а також відбувається фізичне знищення його чисельності, фактично відбувається геноцид українського народу. Зупинити цей злочинний процес може лише сам Середній клас.

Спільно напишемо Програму Середнього класу. В ній буде основна мета, національна ідея – побудова (правової) держави вільних громадян. Буде описано інструменти досягнення мети, це в першу чергу створення Партії Середнього класу (або спрацюємо із діючою партією, яка візьметься виконати Програму середнього класу), через неї взяття парламентським способом влади в країні, через яку будуть здійснені всі потрібні перетворення. (Будуть в Програмі передбачені керівні органи. Вже випробувано, що якісно керівництво можна організувати по принципу Асамблеї, тобто, керує Рада, чи Комітет, а очолює їх тимчасово обрана особа 6 місяців. Так буде і в партійному керівництві, щоб унеможливити узурпувати владу).

Основною рушійною силою Революції гідності був також Середній клас. Але вже взявши фактично владу в свої руки, він не знав як нею розпорядитися, тому що не мав Програми дій.

Див.: Див. http://tyzhden.ua/Economics/190521

 

5. Організація ідеологічного виховання середнього класу.

Без навчання, ідеологічного виховання, доведення інформації перемога Середнього класу не можлива. Буде створена система в цьому напрямку, яка повинна усунути шкідливі інформаційні джерела зомбування населення та створені джерела поширення інформації побудови правової держави вільних громадян. Буде заборонене приватне телебачення як спосіб поневолення свободи слова і на відміну його каналами керуватимуть колективи журналістів без втручання якихось власників та їх піару. Буде заборонено висвітлювати неправдиво історичні події, підтасовувати історію під свої інтереси. Велика роль в ідеологічному вихованні буде відведена освітнім та виховним закладам, закладам культури.

 

6.Політична партія середнього класу як важливий інструмент позитивних перетворень в Україні.

Головне не політичні партії, а головніше громадські організації. Але, на жаль, законодавча система дозволяє лише через політичні партії формувати склад Верховної ради, а також всіх місцевих законодавчих формувань. Тому для нас Партія Середнього класу не самоціль, а лише інструмент отримання влади парламентським шляхом з метою побудови, управління та дальшого розвитку Правової держави вільних людей.

Можливі два варіанти: або ми використаємо вже діючу партію і переформатуємо її під Партію Середнього класу, або ми створимо нову партію.

В будь-якому випадку потрібно в кожній області створити свої осередки. Розпочати формування штабів, набір осіб в члени партії, розгорнути дієву пропагандистську роботу.

 

8.Створити управлінський орган руху за Побудову правової держави вільних громадян.

Пропоную наші дії з Побудови правової держави вільних людей назвати політичним Рухом.

Для початку організації роботи ініціативної групи – створити Раду цього Руху.

В Раду відкритим голосуванням включити представників областей України та Києва.

Раді протягом 30 днів розробити проект Статуту Руху.

Затвердити Статут Руху на наступній конференції Уточнити Програму Руху,

 

Вимоги до доповідей. 1.Доповідь коротка, не більше 3 сторінок. 2.Доповідь не містить двозначних тверджень. 3.Доповідач не хвалить думки попередніх доповідачів (не примазується) та не виражає також непогодження із окремими висловами (думками) попередніх доповідачів. Критикувати та хвалити можна лише думку виступаючих. 4.Група доповідачів повинна виглядати як команда конструктивних однодумців. 5.Кожна доповідь крім аналізу проблем повинна містити елементи плану вирішення проблем, методи їх вирішення, перелік інструментів та тих осіб (груп) які будуть іти послідовно і терпляче до досягнення мети, мають дух перемоги і настирливість в її здобутті.

 

 1. Ярослав Позняк
 1. Потрібно розуміти, коли - часові межі - буде проводитися дана Конференція.
 2. Повинен бути Оргкомітет, який буде займатися виключно питанням підготовки та організації даної Конференції.
 3. В Оргкомітеті має бути робоча група з підготовки цієї Конференції.
 4. В Оргкомітеті та в робочій групі повинні бути керівники, причому на кожен підрозділ свій керівник.
  Тільки слід пам’ятати, що Оргкомітет це вище, аніж робоча група. Відповідно робоча група у складі Оргкомітету.
 5. Всюди повинні працювати відповідальні професіонали.
 6. Потрібно визначити рівень Конференції, щоби розуміти, кого запрошувати: осіб яких організацій, рівня, чиновники, міністрів, депутатів і т.д.
 7. Все це потрібно обговорити попередньо, визначити відповідно з прізвищами і надіслати їм повідомлення.
 8. Слід також подумати і про зарубіжних доповідачів. Послів, дипломатів, експертів і т.д.
  Цим усім повинен займатися Оргкомітет.
 9. Якщо Ви хочете, щоби захід мав резонанс та належну вагу, то потрібно віднестися серйозно до його підготовки. Це надзвичайно великий шмат роботи, який потребує відповідних фінансових затрат.
  Конференції буде обговорено в індивідуальному/корпоративному порядку.
  Місце проведення Конференції:

   
 

 

Виграненко: Пропоную доповідь: "Організаційні засади і план-завдання участі громадян у подальшій розбудові держави"

 1. Сергій Федоринчик:
  Для великих суспільних змін має бути ґрунтовний аналіз поточної суспільної ситуації, зроблений достатньо авторитетними людьми і неодноразово, широко та глибоко, публічно обговорений.

  Більш конкретно, я спроможний довести, що громадянське суспільство не
  може існувати без середнього класу, а середній клас в сучасній Україні
  неможливий через те, що 300 родин володіють 90%недержавних активів.
  Питання перерозподілу активів доведеться вирішувати в будь-якому разі,
  але більшовицькі методи розкуркулення неприйнятні. Ще більш
  неприйнятний майданізм - збудження протестних настроїв широких мас без
  чітко сформульованої мети.

  Я згоден на роль тимчасово відповідального за ідеологію у Вашому
  колі -з тим, щоб підсилити загальну увагу до теоретико-методологічних
  питань, та посприяти залученню людей, більш потужних у цих питаннях,
  ніж я - зокрема, вчених-соціологів, політологів та економістів.
 2. Юрій Шеляженко:
  Запрошуйте, я виступлю на тему: "Права людини для приборкання держави як
  осередку злочинності, включаючи класові та національні війни".

Сергій Доротич:
Результативна конференція можлива лише за умови реалізації напрацьованих пропозицій. А з цим зараз складно, бо влада працює по принципу - ви собі поговоріть, а ми робимо своє.
Результативності можна домогтись тільки за умови участі представників дипломатичних установ США і ЄС, а також представників Міжнародних фінансових інстит

Переглядів: 1193 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 181 2 »
18 kosakvolya  
Пропоную для координаційної діяльності використовувати голосовий сервер, що дозволяє ло 3500 чоловік одночасно обговорювати робочі питання в режимі наради чи дискусії.
https://www.feedback.ua
http://mumble.org.ua/

Інструкція з налаштування на телефоні з андроїд тут :
https://www.youtube.com/watch?v=LFh3_k-OpJE&fbclid=IwAR0TqAhh0yfRlOxxBXkVfR6a40xAsxG14ilauMOTXb6XlAc3wCzp6T4y3xM

0
17 Правління  

0
16 Правління  

0
15 Правління  
05.01.2018 Ярослав Позняк. Так само, слід зазначити. В кінці Повідомлення подано перелік осіб-членів Оргкомітету. Там достатньо вказати в даній ситуації 2-3 прізвище,
так би мовити відповідальних осіб за підготовку та реєстрацію делегатів та учасників Конференції, всіх членів Оргкомітету на потрібно писати.
Ось що є тут важливим питанням, яке потребує негайного вирішення.
1) Потрібно розуміти, коли - часові межі - буде проводитися дана Конференція.
2) Повинен бути Оргкомітет, який буде займатися виключно питанням підготовки та організації даної Конференції.
3) В Оргкомітеті має бути робоча група з підготовки цієї Конференції.
4) В Оргкомітеті та в робочій групі повинні бути керівники, причому на кожен підрозділ свій керівник.
Тільки слід памятати, що Оргкомітет це вище, аніж робоча група. Відповідно робоча група у складі Оргкомітету.
5) Всюди повинні працювати відповідальні професіонали.
6) Оскільки весь свій час вони будуть віддавати на підготовку та організацію Конференції,
відповідно вони повинні бути на зарплаті. (Я не буду вдаватися в подробиці про розподіл обовязків і т.п., це вже окреме питання,
внутрішнього характеру.)
7) На сайті, посилання на який Ви мені надіслали потрібно зняти інформацію,
або зняти колір і вказати, що ці цифри подані станом на такий-то рік.
8) Потрібно визначити рівень Конференції, щоби розуміти, кого запрошувати: осіб яких організацій, рівня, чиновники, міністрів, депутатів і т.д.
Все це потрібно обговорити попередньо, визначити відповідно з прізвищами і надіслати їм повідомлення.
Це вже окрема тема, не буду тут зараз вдаватися в подробиці.
9) Слід також подумати і про зарубіжних доповідачів. Послів, дипломатів, експертів і т.д.
Цим усім повинен займатися Оргкомітет. А це всі люди повинні бути на зарплаті, ніхто не буде займатися цим якісно,
якщо буде поєднувати свою роботу із додатковими обовязками, які будуть розцінюватися як "нема чим зайнятися,
то хоча б сюди себе подіну на трохи, аби перебути якось".
Якщо Ви хочете, щоби захід мав резонанс та належну вагу, то потрібно віднестися серйозно до його підготовки.
Розумію, що немає грошей, але потрібно над цим подумати, можливо пробувати просити у зарубіжних донорів.
Це хороша ідея, але без підтримки - ви самі добре розумієте - вона буде успішно провалена.
Це надзвичайно великий шмат роботи, який потребує відповідних фінансових затрат.
Звичайно, є люди, які це можуть зробити і провести відповідну підготовку, але їм потрібно за це платити,
безкоштовно вони працювати не будуть, тому що такі закони природи. Їм потрібно за щось жити і т.д.
При виникненні запитань по всьому, прошу писати чи телефонувати.Ярослав Позняк

0
14 Правління  
20.06.2017 Ярослав Позняк: Інформаційне повідомлення
Конференція:
Методи та шляхи формування середнього
класу суспільства в Україні
Визначення поняття «середній клас» – як вагомої
частини громадян України, що балансує між найбіднішими (≈ 4%) та найбагатшими
(≈ 5%). Відповідно, це творчі особистості, що роблять спробу створити сталий
розвиток суспільства, у порівнянні з тими, що намагаються вижити та, з тими,
які думають тільки про особисте збагачення.
Структурні характеристики середнього класу. Його
складові. – Представники малого та середнього бізнесу, що взяли на себе
відповідальність організувати свій бізнес, створивши позитивні умови для
держави – податки в бюджет та робочі місця; працівники сфери послуг (вчителі,
викладачі, професори, вчені, науковці, медики); військові, державні службовці
малого та середнього рівня, студенти, селяни, пенсіонери. – Особи, що прагнуть
позитивних змін в країні і діють в зазначеному напрямі.
Суспільні «потрясіння» останніх десятиліть показали,
що громадяни хочуть і вміють працювати, активно включаються у життя
села/селища/міста, району, області та країни в цілому. Створення та розвиток
інституту громадянського суспільства стали хорошим починанням у створенні
територіальних громад, які отримують свої функції та повноваження на місцях.
Бачачи, що громадяни можуть і впливають на стан справ навколо себе, вони
активно включаться в роботу саме територіальних громад і намагаються
розбудовувати власну країну «знизу». І це позитивний фактор в розвитку
громадянського суспільства в Україні.
Проведення Конференції надасть можливість:
- консолідувати свідомих активних громадян
України, які вміють, хочуть та готові взяти на себе відповідальність за
становлення та розвиток країни, в особі її середнього класу;
- розробити механізм втілення змін в Україні та
його реалізувати;
- обговорити та прийняти Дорожню карту розвитку
держави, зокрема, основного «двигуна» – середнього класу.
Основні складові Конференції:
а) підготовка Конференції
б) проведення телевізійної Конференції
(телепередачі з потенційними делегатами та учасниками через мережу INTERNET)
в) INTERNET-конференція (супроводжена
публікуванням тез доповідей, уточнень та доповнень щодо порядку денного на
порталі: www.harchenko.com.ua/conference)
г) сесійні засідання Конференції та вибраного
делегатами постійно діючого виконавчого органу
Доступ до інформації про Порядок денний Конференції,
методичних матеріалів надаватиметься виключно делегатам та учасникам.
До участі у Сесійних засіданнях Конференції запрошено:
- Послів та представників дипломатичного
корпусу
- представників міжнародних політичних,
військових, фінансових, економічних установ та організацій, ділових кіл,
бізнесменів
- вчених, експертів, представників молодіжних
організацій, навчально-освітніх закладів та науково-дослідних інститутів,
студентів, громадськість, мас-медіа.
Реєстрація на Конференцію та вся доступна інформація
на порталі: www.harchenko.com.ua/conference (УВАГА! активується тільки після набуття статусу«учасник» Конференції)
Період проведення Конференції: 15-24 вересня 2017
року.
Розмір Організаційного внеску на проведення
Конференції буде обговорено в індивідуальному/корпоративному порядку.
Місце проведення Конференції:


ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва Конгрес-центр «Український дім» вул. Хрещатик, 2 м. Київ, 02000, УКРАЇНА

Національний палац мистецтв «Україна» вул. Велика Васильківська, 103 м. Київ, 03150, УКРАЇНА 
Організаційний Комітет:
Леонід ХАРЧЕНКО – Голова, Володимир ВІЛЬДЕ,
Леонід ВЛАСЮК, Іван ГАЛЕНКО, Оксана ГАРКУША, Наталія ДАНЧУК,
Валентин ДМИТРЕНКО, Сергій ЗАМІЛЮХІН, Анатолій КОВАЛЬОВ,
Анатолій КРИВОНОС, Роман ЛИПИНСЬКИЙ, Олександр НЕГРЕБЕЦЬКИЙ,
Герман ОБУХОВ, Юрій ОМЕЛЯ, Артур ПРИХОДЬКО, Юрій РОЗДОБУДЬКО,
Альберт СИТНІК, Вікторія СОРОКА, Юрій СТЕЛЬМАЩУК,
Олег УКРАЇНЧУК, Антон ХАРЧЕНКО, Олександр ХОРОЛЬСЬКИЙ,
Євген ХРАБРОВ.

0
13 Правління  
Анатолій Ковальов:
Я із задоволенням поспілкуюся, щоб більше пізнати і щоб визначити спільно правильний напрямок дій.
Разом із цим прошу долучатися до підготовки конференції, яка пройде в другій декаді жовтня. По переше, хочеться вже визначитися із переліком тем доповідей та із списком доповідачів. Хочеться, щоб в процесі конференціїне відбулася лише перелік бажань, а разом із цим алгоритм перетворень - які перші кроки в досягненні омріяного, затверджений перспективний план дій, визначені відповідальні іт.п.
Тому, що часто буває, що всі виступаючі висловлюють правильні думки, підкреслюють потрібну інформацію, але це зводиться до "плакання в рукав" та не спонукає і не організовує учасників,, які повинні далі поширити ідею, знайти інших однодумців, навчити далі поширювати організацію, переконати, організувати суспільство до дії.
Я дуже Вам вдячний за аналіз наших дій та конструктивіні пропозиції

0
12 Правління  
Володимир Тройчук:
Я звернув увагу, що практично багато питань майбутньої конференції не вписуються в нову парадигму розвитку, про яку я коротко написав. Наприклад, таке поняття, як середній клас, який повинен виступати рушійною силою розвитку - поняття, яке не має нічого спільного з новою ідеєю побудови нової України. В рамках нової ідеї середній клас інтерпретується, як весь народ, який живе в рамках Нової Конституції України. Рушійною силою повинна бути - СПРАВЕДЛИВІСТЬ і громадянська відповідальність кожного за усвідомлене нею діяння (дія або бездіяльність). А носієм цієї рушійної сили є людина (незалежно від роду діяльності класової приналежності і пр.пр.) До речі, поділ на класи - це атавізми капіталізму. Тому рушійною силою стає ЛЮДИНА. Ідеї ​​майбутньої конференції - це БУДІВНИЦТВО МОСТУ НЕ ВПОПЕРЕК РІЧКИ, А ВЗДОВЖ. Отже благі ідеї, які Вам належить обговорювати не мають рішення на практиці і ще сильніше віддаляють суспільство України від побудови загальнонародноi держави. А пов'язано це з тим, що Україні необхідно здобути ПОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ. Він складається з декількох частин. Це і міжнародний правовий суверенітет, це і демаркірованіе державних кордонів в ООН; це міжнародно-правової суверенітет і набуття міжнародної правосуб'єктності і найголовніше зараз: це монетарно-фінансовий суверенітет. Не маючи знань по цій темі-це прирікати країну на економічну стогнацию і на її знищення усіма, хто позиціонує себе "друзями України. Це перш за все США. Решта все похідне від цієї країни. Необхідно вирватися з валютно-колоніальної залежності від світової валюти США і перейти на власний національний емісійний актив. Зараз цей емісійний актив (основа емісії гривні) - матеріали і представлений у вигляді долара США і золота. Ці всі активи вже вичерпані і привели світову систему на грань колапсу і необхідності захоплення нових активів у вигляді цілий країн. А ось Україна може перейти на новий нематеріальних грошово-емісійний актив, який на відміну від матеріального - невичерпні. Таким активом є ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ, носієм якого і є людина, а точніше ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ. Складовими частинами цього нового емісійно-грошового активу у вигляді ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ є: знання (забезпечується системою освіти), здоров'я (забезпечується системою охорони здоров'я), культура і безпеку середовища проживання людини (визна ляє тривалість життя). Чим більше держава вкладе в цей актив, тим вище виробничий і творчий потенціал України. Сенсу воювати немає, оскільки визначальним стають не матеріальні ресурси, а людські. Це і є НОВА НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ УКРАЇНИ. На жаль, не розібравшись в сказаному мною, не має сенсу йти по тупиковій колії в рамках старої системи. Нова ідея - змінює і СИСТЕМУ.

0
11 Правління  
Анатолій Ковальов - Тамарі Подберезняк: Щоб познайомитися, то найкраще перегляньте сайт http://www.seredniy-klas.org/ Буде все зрозуміло. Якщо додатково, то телефонуйте, будь ласка.  0963891937

0
10 Правління  
Тамара Васильевна Подберезняк:
 Ыдея хороша,але потребуэ певного ресурсу.  Що маэ за душею "група однодумцыв"?Вибачте,клава щось хромаэ. Хто Ви?

0
9 Правління  
Володимир Степаненко:
Черуз наші реквізити тимчасово встанивлюється звязок з ВОКЦ:    Блог   grom-kozak.16mb.com - ідеологія ; 
 пошта: stepanenko-47@ukr.net ;      o.s.u.vvv@gmail.com  ;    Моб: 0501654047;   0970956561

До 20.09.17 буде завершена 7-а редакція проекту Конституції з урахуванням зауважень В.Шишкіна, В.Костицького, І.Юхновського, О.Гуменюка, Б.Здравка та інших фахівців і аматорів конститаційної творчості. Дочекайтесь нового проекту.   До зв'язку.   
З повагою Володимир Степаненко

1-10 11-18
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]