Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Май » 10 » Другий етап АвтоМайдану- 2012″Зроби Україну сам!”
21:44
Другий етап АвтоМайдану- 2012″Зроби Україну сам!”

http://www.youtube.com/watch?v=d2acAAv32Do&feature=player_embedded

В ході другого етапу автопробігу який  відбудеться із 14 по 18 травня ми плануємо побувати в:
Татарбунарах, Одесі, миколаєві, Маріуполі, Бердянську, Херсоні, Гуляйполі, Павлограді, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Енергодарі, Запоріжжі.
Ви можете запросити колону, заповнивши анкету на сайті:


Рекомендуємо також наступні статті:


Ihor Hurnyak12 мая г. 11:17
14 травня розпочинається ІІ етап Автомайдану 2012 «Зроби Україну сам»
Перша точка Автомайдану: селище Приморське, Одеська область
Кому заважають підприємці біля моря?
Ціна питання – освоєні землі на привабливих для торгівлі територіях Расєйки Приморської сільради. 
Історія питання. Перш ніж облаштовувати свої робочі торгівельні місця на Расєйці, підприємці йшли на прийом до сільського голови, питали у нього дозволу на розміщення торгової точки, сплачували чималі внески на якусь благодійність, отримували на руки план розміщення точки і розпочинали працювати. Це все безпосередньо спостерігали численні державні служби, періодично підходили до торгівців, розповідали, що ті майже злочинним чином отримали можливість заробляти собі на життя, і вимагали компенсації за нескінченні «порушення». І перелякані підприємці покірно виконували забаганки держслужбовців-контролерів. А забаганки, самі розумієте, у кожного контролера майже однакові. Тільки апетити трохи відрізняються. Посилаючись на якісь незрозумілі норми законів, користуючись тотальною необізнаністю підприємців, контролери брали мзду: хто грошима, хто пивом, хто сувеніром. Але, як то кажуть у народі, апетит приходить під час їди. 
Розвиток подій. Ще минулого року чиновники попередили про можливість знесення торгівельних точок в районі дамби і по дорозі до колишнього рибцеху. Зрозуміло, що ті місця – найпривабливіші, бо там найбільше проходить відпочивальників, там вже й земельні ділянки облаштовані і утрамбовані самими ж підприємцями. То чому ж не прибрати до загребущих рук таку «смакоту»? Місця ж бо «прикормлені», турист масово суне. А привід вигнати людей з насиджених місць простий, як двері: самозахват території, незаконно зайняті земельні ділянки. На ваше місце, - каже архітектор, - хоче прийти якийсь грошовитий інвестор. От він нам і збудує рай. А якщо у вас немає грошей, то забирайтеся геть звідси!
26 квітня вже й техніку для демонтажу було підігнано. Але люди встали на захист своїх робочих місць. Безвихідь змушує йти на героїчні вчинки!
До речі, на відміну від архітектора, якого чиновники - соплемінники «підставили під танк», підприємці прийшли більш підготовленими, озброєними дозвільними документами, схемами розміщень торгових точок. Взяли навіть статут районної Асоціації підприємців «Бессарабія», яка позиціонує захист прав та інтересів підприємців.
… В результаті вияснення стосунків підйомний кран так і не приступив до демонтажу, не було що вивозити і контейнеровозу. Люди не погодилися на знищення своїх робочих місць. Вони налаштовані рішуче відстоювати власне право на працю, задеклароване в Конституції України.
Вікторія Алєксєєнко, Татарбунарське районне об’єднання громадян «Рідний край»
Однак ця перемога виявилася тимчасовою. 7 травня той самий районний архітектор О. М. Очинський у супроводі міліціонерів знову таки пригнав техніку і розпочався демонтаж тимчасових споруд. Аргумент був один-єдиний: ви порушуєте земельне законодавство, і не виготовляєте документи. Однак виготовити документи на ті ласі шматочки біля моря практично неможливе через непомірну ціну на ці ж таки документи.
Які повноваження у архітектора? Відповідь коротка: мені наказали, і я повинен виконувати наказ…
Переглядів: 956 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]