Вітаю Вас, Гость
Головна » 2010 » Март » 9 » Допоможемо нащим колегам із Запоріжжя
11:48
Допоможемо нащим колегам із Запоріжжя

Звертаюся до всіх громадських організацій, як  прийняли рішення об’єднатися у рамках Асамблеї.

Прошу направити телеграми чи листи міському голові  Запоріжжя Карташову Євгену Григоровичу (69105, м. Запоріжжя, проспект Леніна 206), прокурору міста (за адресою м. Запоріжжя, вул. Якова Ковица, 5) з вимогою втрутитися в ситуацію, яка склалася на автомобільному ринку (адміністрація відкрила контейнер та вивезла весь товар, тільки тому, що Вона є  замісником голови спілки і  захищає  права підприємців).

 

Наш текст телеграми:

 

69105, м. Запоріжжя, проспект Леніна 206. Міському голові  Карташову Є.Г. 

 

Підприємці Черкащини підтримують акцію протесту підприємців Запоріжжя проти свавілля директора ринку, депутата міської  ради Цокура  О.В. відносно підприємця Сороченкової Т.В.

Вимагаємо негайно зупинити протиправні  дії   директора ринку та повернути торгове місце  і  товар підприємцю та не заважати  їй працювати.

 

Голова ЧМПО "Солідарність"                           О.Ф.Ракова


Переглядів: 1103 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Підприємці Тальнівщини  
0
ГО "Пфдприємці Тальнівщини" обурені зухвалими діями директора ринку. Вимагаємо повернути робоче місце та товар підприємцю. Звертаємося також до влади міста і прокуратури - вимагайте дотримання законодавства.

1 ГОТП "КРАЙ"  
0
Підприємці Хмельниччини підтримують акцію протесту підприємців Запоріжжя та вимагають від псевдодепутата-директора ринку Цокури О.В. негайно повернути торгове місце і товар підприємцю Сороченковії Т.В.
ГЕТЬ-ПСЕВДОДЕПУТАТА ЦОКУРА О.В.!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]