Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Апрель » 25 » АВТОМАЙДАН 2012: ЗРОБИ УКРАЇНУ САМ ПІДПРИЄМЕЦЬ, ДІЙ!
20:44
АВТОМАЙДАН 2012: ЗРОБИ УКРАЇНУ САМ ПІДПРИЄМЕЦЬ, ДІЙ!
АВТОМАЙДАН 2012: ЗРОБИ УКРАЇНУ САМ

ПІДПРИЄМЕЦЬ, ДІЙ!

Навіщо більшовики влаштували голодомор у 30-х? Для знищення непокірних самодостатніх селян – господарів, здатних на спротив, та для залякування інших. До цього було ціле десятиліття боротьби за право господарювати на своїй землі. Навіщо у неконституційний незаконний спосіб депутатами – кнопкодавами за наказом з Банкової було прийнято Податковий кодекс? Навіщо цілий рік буквально протискали закон про купівлю – продаж сільськогосподарської землі? Тому що особам, що узурпували, захопили у неконституційний спосіб владу в Україні не потрібен середній клас, не потрібні самодостатні люди – підприємці та фермери, здатні організувати Майдан, здатні критично оцінювати їх неефективні злочинні дії;  не бажані люди, здатні себе захистити.
З чого почалось повернення у 90–і? Із блокування закону «Про основи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»: більше не потрібно стало узгоджувати нові регуляторні акти! З усунення контролю за виконанням закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», що спричинило новий виток корупції. З усунення офіційних осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення у дозвільній сфері.  З усунення можливості захисту підприємця в суді при порушенні термінів видачі дозвільного документу. Бізнес став задоволенням «для своїх».
Після цього - Податковий кодекс, прийнятий та введений в дію з порушенням Конституції та чинного законодавства. Все, що закінчилось псевдо – салютом, стало псевдо – перемогою бізнесу.  Згадаймо лише одну з цитат гробаря національного бізнесу Михайла Бродського «Радитися з підприємцями при прийнятті Податкового кодексу – це те ж саме, що радитися із злочинцями при прийнятті Кримінального кодексу». Ця цитата яскраво ілюструє беззаперечну істину: для тих, хто керує державою сьогодні, малий бізнес – це злочинці. Ставки єдиного соціального внеску та єдиного податку лише докінчили справу, розпочату податковим кодексом – сотні тисяч підприємців припинили роботу та масово виїжджають на заробітки закордон. Середній бізнес пакує валізи у держави Східної Європи. Телефонний режим при визначенні митної вартості, платний в’їзд на митницю та інші беззаконня лише доповнюють картину повного розбалансування економіки. Вести бізнес сьогодні в Україні за світовими рейтинговими оцінками складніше, як у більшості держав Африки. 
Кроки, що ми вимагаємо: негайна відміна усіх кодексів та законів, при прийнятті яких було порушено Конституцію України; новий варіант податкового кодексу, що передбачає відміну ПДВ, значне скорочення нарахувань на заробітну плату, абсолютне спрощення загальної системи оподаткування, припинення функціонування офшорних схем, демонополізацію вітчизняної економіки та створення сприятливих умов для національного товарного виробництва; відмова від неконституційної купівлі – продажу сільськогосподарської землі; приведення пенсійної системи України у відповідність до Конституції України шляхом відновлення державного пенсійного забезпечення  громадян України та реальна пенсійна реформа в інтересах громадян з можливістю успадкування пенсійних внесків; повернення усіх гарантованих законодавством та Конституцією функцій  безпосереднього управління територіями територіальним громадам; оновлення кадрового складу державних органів на базі процесу обов’язкової люстрації. 
Ми вижили  у бандитські 90 - і, виживемо і тепер завдяки  нашому духу, стійкості та вірі у власні сили. Об’єднуймося заради майбутнього своїх дітей! Стань учасником загальноукраїнської мережі захисту підприємців!
Для цього, щоб отримати нові умови для бізнесу необхідна активна участь кожного підприємця у процесах державотворення. Делегуванням свого голосу під час виборів сьогодні не обійтись. Через профспілку, через громадську організацію, через орган самоорганізації населення, через територіальну громаду кожен з нас сьогодні зобов’язаний стати активним будівничим своєї України. 
Підприємець, дій! Ти повинен стати в авангарді створення середнього класу! Самодостатнього класу, відповідального за свою країну!

АСАМБЛЕЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР»
Тел. 097-2265584, E-mail:  zaprudskii@mail.ru, sankrai@ukr.net, ag.kpl.lviv@gmail.com, kalyaka@i.ua, aaa77748@mail.ru, eduard.kurganskij@gmail.com
[14:37:23] Ihor Hurnyak: АВТОМАЙДАН 2012: ЗРОБИ УКРАЇНУ САМ!
Про те, як сьогодні погано, говорять усі. У тому, що нікому не можна вірити, тебе переконує власний досвід та сотні оточуючих. Ти боїшся, що тебе знову зрадять політики, як це вже сталося у 2005 – у!
Ти боїшся протестувати, бо немає міліції та судів, до яких ти можеш звернутися за захистом. 
У важкі 40 – і в окупованій Україні отці церкви на своєму соборі закликали українців творити територіальні громади, щоб вижити, вберегти свої сім’ї, залишитись у майбутньому. Ми сьогодні теж перебуваємо на межі. Саме тому виникла ініціатива «1 грудня», якою глави трьох церков: греко–католицької та двох православних закликали українців до загальнонаціонального круглого столу, що відбувся нещодавно. Порятунок України, насамперед від глибокої духовної кризи – ось що хвилює чи не найбільше священика та науковця, відомих журналістів та письменників. Країна опинилася без духовних орієнтирів , без соціальних пріоритетів, без державницького мислення.
Самоспалення викладача у Львові, зґвалтування та спалення злочинцями дівчини у Миколаєві,  покривання наркобізнесу міліцією у Лубнах, незаконне знесення будинків в історичній частині Києва, … Цей список можна було б продовжувати на десятки сторінок. Але він не здатний розбудити суспільство «крайньої хати», звикле до хабарництва та улесливості до чиновництва. 
Станьмо на шлях відповідальності за майбутнє, ключ до якого – самоорганізація у всіх її можливих виявах. 
Державі потрібен громадянин. Не на кілька тижнів на Майдані, а на довгі роки клопіткої праці.  Профспілка з трьох чоловік чи громадська організація – це перший крок до голосного виявлення своєї позиції, появи реальних інструментів захисту себе, своєї сім’ї, своїх друзів. 
Орган самоорганізації населення.  Це насамперед окремий рахунок, по якому ви відслідковуєте долю кожної копійки, скерованої зі сплачених податків такими як ви на потреби вашого будинку, кварталу, селища. Це кінець «заасфальтованих» на папері вулиць, не прокладених труб, нецільово списаних коштів. 
Територіальна громада. Це ваша можливість безпосереднього управління територією, на якій ви проживаєте.   Не від виборів до виборів, а щоденно ви контролюєте кожен крок представницьких та виконавчих органів своєї територіальної громади. Це обрані присяжні, яким ви готові доручити прийняти рішення у суді, це міліціонер, якого ви оберете, і який не буде підсовувати наркотики вашим дітям. Це розумна переробка сміття, а не розкидані звалища по цілій Україні. Це стоп каналізаційним канавам на наших вулицях. Це закінчення ери сучасного українського феодалізму в українських лісах та на українських водоймах.
Звичайно, цими інструментами треба вміти користуватись. Але завжди починаємо з чогось. Лише взаємна підтримка усіх регіонів України дозволить нам стати народом, «якого правди сила».
Лише відмова від взаємної зневаги чи недовіри між різними верствами населення дозволить збудувати державу на взаємоповазі та на користь загальному благу. Це зробили майже усі європейські народи. Чому ж цього не можемо зробити ми?!! Прийшов час створити політичну українську націю.  ЗРОБИ УКРАЇНУ САМ.  Не віддавай її у наругу. Тут жити твоїм дітям.
АСАМБЛЕЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР»
Тел. 097-2265584, E-mail:  zaprudskii@mail.ru, sankrai@ukr.net, ag.kpl.lviv@gmail.com, kalyaka@i.ua, aaa77748@mail.ru, eduard.kurganskij@gmail.com
[14:38:16] Ihor Hurnyak: АВТОМАЙДАН 2012: ЗРОБИ УКРАЇНУ САМ!
ТЕРИТОРІЯ БЕЗ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ
- оголосили своє подвір’я жителі будинків №4 та №6 
з бульвару Космонавтів міста Костянтинівка Донецької області.

На деревах, лавках, кількох вікнах вони розмістили перекреслену емблему ПР та побудували символічну могилу, у якій поховали останні надії на «регіоналів».

Костянтинівці написали: На нашій прибудинковій території були альтанки, три дитячі майданчики, були гірки, пісочниці, у яких грались наші  діти та онуки. 
Партія регіонів в особі депутатів Костянтинівської міської ради (35 з 40 - ПР) наглим та цинічним способом відібрали цю територію, проголосувавши недавно за будівництво під нашими вікнами чергового магазину. 
З 2003 року ми відстоюємо свою землю: писали листи (тільки у прокуратуру - 15), судились, обходили десятки кабінетів, билися із забудовниками, лягали під екскаватор …
Вони плюнули нам в обличчя – дали добро на магазин. Ми більше не будемо, як раніше, ні підтримувати, ні голосувати за партію, яка нехтує волею народу! 
Ми на це їм мандат не давали!!!
Закликаємо усіх громадян країни не повторювати наші помилки та підтримати нашу ініціативу.

Громадський рух Вільний простір пропонує:  не «давати мандат» від виборів до виборів, а делегувати повноваження, контролюючи кожен крок найманих працівників – депутатів та чиновників. Щоб це стало реальністю – створи територіальну громаду і поверни їй згідно з Конституцією України право та можливості прямого управління територією: землею, комунальним майном, інфраструктурою.
Тоді історії як у Костянтинівці стануть в Україні прикрим спогадом з минулого.

АСАМБЛЕЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР»
Тел. 097-2265584, E-mail:  zaprudskii@mail.ru, sankrai@ukr.net, ag.kpl.lviv@gmail.com, kalyaka@i.ua, aaa77748@mail.ru, eduard.kurganskij@gmail.com
Переглядів: 1076 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]