Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Апрель » 15 » Автомайдан 2012
22:16
Автомайдан 2012

В Україні стартував "автомайдан"_1Автомайдан 2012

У березні минулого року Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України та громадський рух «Вільний простір» проводили Автомайдан. Його здобуток – сотні зустрічей, мітингів по цілій Україні, початок формування громади Україна.  Дві колони – Західна та Східна зійшлись у Києві і ще раз утвердили незаперечну істину духовної єдності  нашої держави. Чернігів, Запоріжжя та Хмельницький, Луганськ та Львів, Умань та Сєверодонецьк поєдналися у єдиному народному пориві до свободи та справедливості.

Минулорічний Автомайдан був нашим пробудженням. У цьому році ми організовуємо Автомайдан 2012 з тим, щоб закликати велику українську родину, нашу українську громаду до активних дій. До творення держави Україна з низу до верху.  У нас немає іншої країни. У наших дітей теж. Створення, активна позиція та робота територіальних громад міст, містечок та селищ України, будинкових, вуличних та квартальних органів самоорганізації населення, профспілок та громадських організацій, мереж колективного захисту, індивідуальна відповідальність кожного за долю держави – це ключ до гідного майбутнього для наших дітей.

Ми готові їхати туди, де потрібні наші ідеї, напрацювання, підтримка та дружня рука побратима. Ми готові вчитися у Вас і використати Ваш досвід. Ми будемо раді зустрічі з громадою кожного міста,  містечка чи селища, яке вирішило стати господарем у власній оселі, на власній землі.

Запрошуємо вас до спільних дій!

Про нас: http://pidpr.com/, http://www.youtube.com/user/MrEdKu?feature=g-all-u

Контакти:

Ігор Запрудський (Луганськ), zaprudskii@mail.ru,

Олександр Супрунюк, (Хмельницький), sankrai@ukr.net,

Ігор Гурняк (Львів), ag.kpl.lviv@gmail.com,

Володимир Каляка (Запоріжжя), kalyaka@i.ua,

Анатолій Ковальов (Черкаси), aaa77748@mail.ru,

Едуард Курганський (Київ), eduard.kurganskij@gmail.com,

Олексій Цокалов (Кіровоград), tsokalov@gmail.com.


Автопробіг 1 етапПереглядів: 1195 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 сват  
0
Ну,що створили територіальні громади? Відкрию вам таємницю: в Україні вони вже є!:)

1 сват  
0
Ну,как дети!.. Для того,чтобы добиться хотябы десятой части перечисленых задач,нужно иметь власть,а не только машины.

2 Правління  
0
Влада є. Конституція стверджує: "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування" Нам потрібно навчити користуватися наданими нам правами. Кожна громада на місцях запросто може цим скористатися. Тотальний процес створення територіальних громад, які користуватимуться наданим їм правом за Конституцією, зробить мирний шлях до нових і прогресивних суспільних відносин.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]