Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 25 » Анатолій Ковальов. Зроби правильний вибір!
17:39
Анатолій Ковальов. Зроби правильний вибір!

Результат пошуку зображень за запитом "картинки ідеї майдану зраджені"Надії українського народу на розвиток держави, породжені   Майданом, зраджено. Діюча влада в черговий раз, як і попередня  - при Януковичу,   заганяє у прірву українську економіку, а з нею і соціальну сферу. Закриваються школи, лікарні, скорочується кількість робочих місць у ще не закритих підприємствах та установах. Українці стрімко бідніють. Понад 80 % громадян живуть за межею бідності. З січня 2014   до серпня 2016 року  споживчі ціни виросли на 87% - тоді як заробітна плата лише на 19%. За 10 років з карти нашої країни зникло 361 село. Є понад 400 сіл у яких не живе ніхто.  Все це є наслідком  знищення заводів, фабрик, ферм та інших засобів виробництва, а також відповідної інфраструктури. Немає виробництва – немає доходів. А якщо завод і не знищений, а перейшов у чиюсь власність – то він і приносить доходи лише власнику.  Лицемірство влади, яка затягує пояси народу, а сама жирує без міри - не має меж. Залишилось ще продати  землю – і тоді кінець всьому!  Адже земля – це не лише територія народу і держави, а це найголовніший, при правильному користуванні, самовідновлювальний засіб виробництва, створений природою. Земля дає людству таку продукцію без якої життя взагалі неможливе.

      Аграрна партія України - категорично виступає проти продажу земель сільськогосподарського призначення!  Разом з тим бореться за розвиток промислового  та сільськогосподарського виробництва,  розвиток науки, культури, освіти, медицини, обороноздатності країни та за поліпшення життя населення.

 Для цього до влади всіх рівнів мусять прийти інші, правильні люди.

Основний конституційний інструмент зміни ситуації – це вибори.

На Тальнівщині вибори до місцевих рад відбудуться 18 грудня.  Якщо пройдуть люди місцевих провладних партій, тоді у громад не буде захисника їхніх інтересів.  Сьогодні це всі ті хто входить у коаліцію – РПЛ, Черкащани, Громадянська позиція, Батьківщина. Це  - олігархічні проекти екс-регіоналів на Тальнівщині, підлабузників російського ворога-окупанта, який знищує наших хлопців на Сході України. Не варто обирати і тих хто «косить» під опозицію. Ці люди вже були у владі, але зберігали ту саму орієнтацію - власне збагачення за всяку ціну. Біда наша в тому, що ми вибираємо кого завгодно, тільки не правильних.

       В нас – аграрна країна,  і Аграрна партія України виражає інтереси всього народу.  Кандидати до міської ради від Аграрної партії – це трудівники, люди справи – працівники не лише сільського господарства, а і  лікарі, освітяни, будівельники, юристи, економісти, яким не байдужа доля свого народу і української держави.  Головними цінностями України вони визнають працьовитих людей та родючу землю, право українського народу  самому керувати своєю державою і жити гідно.

     На посаду Міського  голови Аграрна партія підтримує кандидатуру Юрченка Олексія Віталійовича, яка висунута об’єднанням «Майдан». Його підтримують також партії «Солідарність», «Свобода», «Європейська партія», «Народна партія», «Народний фронт».  Це чесна людина, мужній воїн, що повернувся з АТО, прекрасний лікар, який працює в центральній районній лікарні Тального і є депутатом обласної ради, один з тих хто реально протистоїть корупціонерам всіх рівнів і має мету покласти край корупції та несправедливості  в нашому місті.

     Зберегти землю і дати людям можливість успішно працювати і жити на своїй Богом даній землі – головний пріоритет команди Аграрної партії.  

 

 Голова Тальнівської районної

організації Аграрної партії України                                                          А. Ковальов.

Переглядів: 657 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]